Şimdi Ara

SnowRunner (2020) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
17
Favori
24.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar iyi forumlar. bayadır oynamıyordum oyunu bugün girdim güncelleme gelmiş onu kurduktan sonra oyuna girdiğimde save dosyam silinmiş. daha önceden de olmuştu bu olay. epic bulut işe hiç bir işe yaramıyor bunu yaşayan var mı. oyuna 3.kez baştan başmalamak istemiyorum artık. internetten bir kaç save buldum onlarıda klasöre atıyorum değişen bir şey olmuyor
  • FOMOCO3230 kullanıcısına yanıt

Aynen benim de aynı dünden beri uğraşıyorum ama yinede save dosyasını görmüyor oyuna baştan başlıyor ne yaptıysam olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun Epic Games'te 107 TL'ye düştü. 60 TL'lik kuponu kullanarak 47 liraya almayı düşünüyorum. Almak isteyenlere duyurulur..

• nolamaz kullanıcısına yanıt

hocam bende almayı düşünüyorum aynı şekilde verilen parayı hak ediyor mu ? Oyunu öven de çok gömen de

• ouzhan_sen O kullanıcısına yanıt

Beleş versiyonu deneyin ona göre alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 28 Ekim 2020; 21:38:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzhan_sen

hocam bende almayı düşünüyorum aynı şekilde verilen parayı hak ediyor mu ? Oyunu öven de çok gömen de

Valla oyunu aldık biz arkadaşlarla da oynuyoruz şuanda. Gayet keyifli farklı bir tarzı var. Hem grafikleride çok güzel oyunun fizik özellikleride çok iyi. Bunun yanında eksileride var ama artıları çok daha ağır basıyor o yüzden ben almanız taraftarıyım. Özellikle online oynaması baya keyifli :)

• Refleks'leri güçlü olan alsın ben 40 yaşındayım, kayarken havada slow motiona geçip, sağa sola kıvırıp mermiden kaçıp teleye kılıçla dalma yapamıyorum :D ama grafikler güzel, değişik bir oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Refleks'leri güçlü olan alsın ben 40 yaşındayım, kayarken havada slow motiona geçip, sağa sola kıvırıp mermiden kaçıp teleye kılıçla dalma yapamıyorum :D ama grafikler güzel, değişik bir oyun.

Yine yaşın etkisi heralde ghostrunner ile karıştırdınız. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 29 Ekim 2020; 0:12:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Yine yaşın etkisi heralde ghostrunner ile karıştırdınız. 

Alıntıları Göster

puahhhahdhadhda adhadhahahahah :D

• Nvidia geforce now'da oynayacağım da PC kaldırmıyor,deneme sürümünü nasıl alabilirim

• nolamaz kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam,bende işten döndüğümde ara sıra girip stres atmak için almak istiyorum. Pek fazla zamanım olmuyor zaten ara sıra girip eğlensem yeter

• Bu oyunu online oynamakta sıkıntı çeken var mı ?

Her defasında farklı bir hata alıyoruz..

Sorun çözüldü : Epic'ten arkadaşlığımızı silip tekrar ekliyoruz ve sorun ortadan kalkıyor. Saçma ama kesin çözüm oldu bizim için  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nolamaz -- 17 Kasım 2020; 15:25:14 >
  • Muhtesem bir oyun. Ciktigindan beri muptelasiyim ama her gorevi yapma huyum oldugu icin ilk haritani 3. Kismina anca geldim. Yani resmen baska oyun olmasa da olur snowrunner ve flight simulator en az 1 yil yeter bana diyorum bazen. Son update ile cok daha guzelesti stabil oldu. Grafik eklemeleri oldu. Optimizasyon da cok iyi eski sistemim 1050ti ile 2k ultra sadece golgeler medium TAA ile 50 fps veriyordu. Simdi 2080 Super ile tabii 2k 4x msaa ultra 120 fps. 4k'ya cikip 60'a sinirladim keske 2080'lerde hdmi 2.1 olsaydi da 60'i da gecebilseydim ama olsun. Bu grafikler icin cok iyi performans bence. Ps4'te de denemistim ilk ciktiginda. Gozum kaniyormus megerse .

Toprak camur su tepkileri muazzam. Fizik olarak hemen her oyuna tas cikartir. Bundan iyisi beamng.drive zaten baska da yok fizik olarak. Tessellation kullanimi filan muthis seviye. Diger oyunlarin ornek almasi gereken bir cok detayi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 17 Kasım 2020; 14:10:7 >
  • GTA 5 ve RDR 2 nasıl rakipsiz ise SnowRunner da alanında rakipsiz.

Taymr haritalarındayım bitmesin diye ağırdan alıyorum.

Ekleyin coop takılırız denk gelirsek. Epic nick: Reiskonen

• arkadaşlar merhaba. daha önce custom maplerde sağ üstte dev tools çıkıyordu araçları spawn falan edebiliyorduk ama oyunun son güncellemesinden sonra custom maplerde dev tools menüsü çıkmıyor. dev tools menüsünü nasıl aktifleştirebilirim?

• Yılbaşında Epic bir güzellik yapsa da alsak oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Yılbaşında Epic bir güzellik yapsa da alsak oyunu

Şuan oyun 96 TL'ye düşmüş durumda. 60 TL'lik Epic Kuponu ile birlikte oyun 36 TL'ye geliyor kaçırmayın derim..

• quote:

Orijinalden alıntı: S-Rey Studios

Arkadaşlar snow runner türkçe yama çalışması çok yakında başlıyor

Reis ne oldu bu yav?

• quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Şuan oyun 96 TL'ye düşmüş durumda. 60 TL'lik Epic Kuponu ile birlikte oyun 36 TL'ye geliyor kaçırmayın derim..

Alıntıları Göster

Sezon biletini de önerir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: _Anarsist_

Sezon biletini de önerir misiniz?

Alıntıları Göster

Oyunu tek başınıza oynayacaksanız çok gerekli değil uzun sürer zaten standart versiyonu o yüzden karar sizin ama eğer arkadaşlarınızla falan oynama durumunuz varsa ve bahsettiğiniz paketin içeriğinde yeni haritalarda olduğu için öneririm..

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.