Şimdi Ara

SnowRunner (2020) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
16
Favori
24.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En azından para verip olduğumuz yerde doldurabilsek depoyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

En azından para verip olduğumuz yerde doldurabilsek depoyu.
    Araclarinizdan birine genelde jeeplere fuel tank alarak uzaktaki araca yakit aktarabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

yakıt olayını nasıl yapıyorsunuz arkadaşlar? refuel var ama yanına araç çekmek ölüm zaten. 2.yerdeki koca haritada 1 tane benzinlik var zaten. git gel bitiyor yakıt
    Yeni bir haritaya geçtiğinizde keşif yaparak fuel trailer ları bulup bunları ana yollara çekin. Bir diğer seçenek kullanmadığınız kamyonlardan birine benzin tankı takıp onu bu haritanın orta noktalarından birine bırakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 12 Mayıs 2020; 10:42:12 >
  • SnowRunner (2020) [ANA KONU]
  • Azov varsa sıkıntı yok hem 8X8 hem 350 litre depo hem de yakıtı yakmaz koklar
  • Trailer'ı çamura sapladım çıkartamıyorum maalesef kaldı öyle.
  • Arkadaşlar oyunun versiyonunu nerden öğrenebilirim birde oyunda kaydetme sorunu düzeldi mi oyun yüzünden 2 3 gün oynadığım oyunu sildim şimdi yine indirdim hangi versiyon olduğunu anlayamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gta5 ile beraber epicgamesten 60 lira indirim kuponuda geliyor.100 liraya bu oyuna değer mi? 100 liradan aşşağa bir indirim görür mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taylesoff

Gta5 ile beraber epicgamesten 60 lira indirim kuponuda geliyor.100 liraya bu oyuna değer mi? 100 liradan aşşağa bir indirim görür mü?
    oyun parasını hak ediyor.ancak tek başına oynacayacaksan canın sıkılabilir bir süre sonra. bana göre ekip isteyen bir oyun. en başlarda lastik araç seçeneği çok olmadağı için araba devrilir mazot biter sürekli bir sıkıntı var oyunda bir görevi 2 3 kere yapınca bunalıyor bazen insan
  • Arkadaslar oyunu direksiyonla oynayabiliyomuyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Taylesoff

Gta5 ile beraber epicgamesten 60 lira indirim kuponuda geliyor.100 liraya bu oyuna değer mi? 100 liradan aşşağa bir indirim görür mü?
    Şuan ücretsiz(gorsan) versiyonu var onu indirip deneyin ona göre alın derim bana aşırı zor geldi.
    Epic den daha önce verdikleri 60TL lik kuponu kullanmamıştım ben bayadır bu oyun için kullandım en üst versiyonu aldım ama iade ettim sinir harbine döndüğü için kuponuda geri vermediler tek kullanımlık diye buda üstüne tuzu oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 16 Mayıs 2020; 19:14:26 >
  • Mudrunner mi alsam yoksa snowrunner mi? Platform ps4
    Snowrunner hakkinda bazilari olumsuz yorum yapmus, mudrunner daha simulasyon gibisinden. Ne dersiniz?

• Snowrunner alın unlock all mod yapın sadece lastikleri açın keyfinize bakın sıkılmak istemiyorsanız mutlaka all mod kullanın

• Peki multiplayerda diyelim 2 kisi oynuyoruz, bir gorevi yaptik, hangi oyuncunun gorevini tamamlamis sayiyor oyun? Benimmi, diger kisininmi, yoksa ikimizindemi?

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

Peki multiplayerda diyelim 2 kisi oynuyoruz, bir gorevi yaptik, hangi oyuncunun gorevini tamamlamis sayiyor oyun? Benimmi, diger kisininmi, yoksa ikimizindemi?
    Oyunu kuran kimse onun ilerlemesi devam eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek başına gerçekten zor özellikle ilk başlarda verilen vasat kamyonlar ile, ama multisi gerçekten harika, uzun zamandır bu kadar eğlendiğimi/güldüğümü hatırlamıyorum.
    Türü sevenlerdenseniz ve bir iki kişiyide ikna ederim diyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.Bizi (4 kişi) resmen esir aldı oyun.
  • Arkadaşlar selam.

Sormak istediğim bir kaç şey var oyunla alâkalı, vakit geçiren üstadlar bilir diye düşünüyorum.

Oyun başında verilen 2 adet kamyonda da bildiğiniz üzere awd desteği yok. Ben GMC olana haritadan topladığım upgrade box'lar ile upgrade de yaptım fakat bu ikisini satıp awdli bi kamyon alsam iyi fikir olur mu ? Ayrıca yaptığım upgradeler gider mi, yoksa zaten o upg.'leri aldığım için satın alacağım farklı araçlara da uygulayabilir miyim ?

Bir de oyunu ps4 joysticki ile oynuyorum, daha doğrusu oynayamıyorum. Kendi kendine x tuşuna basıyor aralıklı olarak, kısaca eziyet oluyor sanki bir şeyle çakışıyor gibi. ps4 gamepad'i ile oynayabilen var mıdır ?

Selamlar.
  • Selam arkadaşlar oyunda böyle bir sorun alıyorum. Araçları yüklerken sorun yok. Ancak araç değiştirince araçlar hayalet oluyor ve yüklediğim kamyon düşüyor. Sizce sorun ne olabilir. Oyunu sildim, yükledim, güncelledim, kayıt dosyalarını komple silip sıfırdan aldım sorun yine aynı.

SnowRunner (2020) [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.