Şimdi Ara

SnowRunner (2020) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
16
Favori
24.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Kamyoneti bozuk kamyona bağlayın,garajın önüne çekin,sonra bozuk kamyona geçip garaja girin,otomatik olarak garajda araç tamir edilim benzini fulleniyor.

Alıntıları Göster
    Tamam deneyim bi çok sağol.
  • GöKHaN 35 kullanıcısına yanıt
    Oyunuz orjinal mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S-Rey Studios

Oyunuz orjinal mı
    Değil. Garajda ki uyarı kısımları çözdüm. Oyunun doğalında varmış.
  • Arkadaşlar snow runner türkçe yama çalışması çok yakında başlıyor

• Bu sorunu yaşayan var mı acaba oyunun verdiği chevrolet mavi pick up lastik olarak en büyük mud lastiği yükseltilmiş motoru full awd diff lock snow vites kutusu olmasına rağmen bazı bataklıklarda saplanıyor daha ne yapmamı istiyor bu oyun anlamıyorum
  • quote:

Arkadaşlar snow runner türkçe yama çalışması çok yakında başlıyor
    hadi inşallah kısa zamanda bitirirsiniz. şimdiden şahsım adına teşekkür ederim. kolaylıklar dilerim
  • Ya yok arkadaş, mudrunnerdan veya ilk spintires'dan aldığım keyfi snowrunner'dan bir türlü alamıyorum. Çünkü ilk iki oyunda daha bir sandboxvari hissettiriyordu ama bu oyunda o hissiyatı alamıyorum. Tamam grafikler süper, zibilyon tane görev çeşidi var ama yapay hissettiriyor yine de. İlk ikisinde sadece odun taşıyorduk ama daha keyifliydi be. Hadi hepsini geçtim, çamur ve kar lastiklerini 15 leveldan sonrasına koymak nedir? 15. levela gelene kadar bıkarım ben. İlk çıktığı andan beri oynuyorum oyunu, daha 5. leveldayım
  • lastik mevzusu berbat gerçekten bıktırıyor bir süreden sonra
  • Teslimat yolda.

SnowRunner (2020) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 3 Mayıs 2020; 15:44:42 >
  • Orjinal oyuna Sahip olan var mı

• Arkadaşlar oyunda aracın çeşitli parçaları hasar alıyor oynadıkça malum.

Bu parçaları nasıl ve nerede tamir edebiliyoruz ?

Garajda ya da benzin istasyonlarında buna dair bir seçenek bulamadım malesef.
  • emperor1907 kullanıcısına yanıt
    Merhaba Orjinal Oyuna sahip mısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-Rey Studios -- 3 Mayıs 2020; 22:32:54 >
  • quote:

Merhaba Orjinal Oyuna sahip mısın
    Evet hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

Arkadaşlar oyunda aracın çeşitli parçaları hasar alıyor oynadıkça malum.

Bu parçaları nasıl ve nerede tamir edebiliyoruz ?

Garajda ya da benzin istasyonlarında buna dair bir seçenek bulamadım malesef.
    Hocam V tusuna basin cikan menuden Recover yazar ona basin sizi garaja atacaktir otomatik tamir olucaktir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaGLe Power

Hocam V tusuna basin cikan menuden Recover yazar ona basin sizi garaja atacaktir otomatik tamir olucaktir.

Alıntıları Göster
    Bunu bilmiyordum hocam.

Teşekkür ederim ilginiz için.
  • Evet level atlamak zor

• Coop icin ciddi arkadas grubu olmasi lazim. Random yabancilarla olmaz bence. Acikcasi ara ara oynanacak bir oyun olmus. Temelli bunla vakit gecmez diye dusunuyorum

• Oyun baya eğlenceli olmuş bence ama fiyatı fazla bide lastik olayı kötü olmuş çamura yada kara gömülürsen çıkmak tam bir işkence bide alaska haritasında bi cement görevi vardı cementleri toplayıp birinin evine götürmemiz gerekiyo ben 4 cementten birini yanlışlıkla sildim onu geri getirmenin bir yolu varmı aca bilen varsa aydınlatsın

• yakuza001 kullanıcısına yanıt
    Snow Runner için oyuncu Discord Grubu kuralım

• oguzhan297 kullanıcısına yanıt
    bu oyunu güzel bir ilgi gelirse çevirebilirim Onun için aşağıdaki linke girip, oy kullanırsanız sevinirim.https://forum.donanimhaber.com/snowrunner-turkce-yama-yapilsin-mi--143192523

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-Rey Studios -- 4 Mayıs 2020; 11:35:55 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.