Şimdi Ara

Snowdown İkonlarını Kazanma (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
7
Favori
4.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevabın için sağol üst mesaja ne zaman etkin olcağının tarihinide at bari gören şimdi başlayım hemen der.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

yeni skinlerden singed almaya deger bir tek.

Sen sus la köylü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Poro ve santa gragas gelse yeter gerisi çöp.
  • Paylaşımın için teşekkürler , bu yılki simgeler hoş gözüküyor :)
  • @Seqilsin Hanny ;)
    Ben teşekkür ederim. Bence en güzeli Poro ikonu, çok tatlı duruyor.

@Slithereen
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlamutHaremeyn -- 13 Aralık 2013; 23:41:09 >
  • Arkadaşlar ekleyin h2asan1 Etkinlik gelince oyun da atarız hediyeleşiriz de şimdiden arkadaş olalım
  • eline sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlamutHaremeyn

@Seqilsin Hanny ;)
    Ben teşekkür ederim. Bence en güzeli Poro ikonu, çok tatlı duruyor.

@Slithereen
    Teşekkürler.

sence kata nın ikonu nasıl
  • Gayet hoş duruyo, kazanma şansın varsa kazan.
  • Besleyebiliyorsunuz poroları aç bırakmayın
  • 5 premade dışında hepsini yapacağım. Bakalım 5 premade olayını nasıl çözeceğim?
  • Şimdi 3 tane peşpeşe aram kazandım. Kaç dakika ya da saate geliyor şu parolu olan?

Edit: Aradan 4 saat geçti hala gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDcdy -- 14 Aralık 2013; 19:27:17 >
  • TheDcdy T kullanıcısına yanıt
    Etkinlik daha başlamadı.
  • AlamutHaremeyn kullanıcısına yanıt
    Ne zaman başlıyor hocam?
  • yani slay belle katarina alsam slaybelle ikonu gelmeyecek..

• TheDcdy T kullanıcısına yanıt
    1 Hafta sonra başlayabilir. Kesin bir tarih henüz yok, ya da ben bilmiyorum.
  • 3 Aram kolay, en güzel icon cepte. Doğum günü için bi arkadaşa hediye atacağımdan santayı da alabilirim. Premade maç illaki kazanılır. Snow Day Ziggs ile de beraber rahatça hepsini almak mümkün, güzel olmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlamutHaremeyn

Merhaba arkadaşlar, sizlere daha öncede bahsettiğim Snowdown ikonlarının nasıl kazanılcağı gün yüzüne çıktı.

Snowdown İkonlarını Kazanma Giftwrapped Poro: Bu ikonu kazanmak istiyorsanız ARAM'da 3 tane oyun kazanmalısınız. Eğer özel oyun kurarsanız galibiyetleriniz sayılmıcak. Normal sıraya girip 3 tane oyunu kazanmalısınız.

Snowdown İkonlarını Kazanma Santa Gragas Cookie: Bu ikonu kazanmak istiyorsanız Snowdown sırasında bi' arkadaşınıza herhangi bir hediye göndermeniz gerekiyor.

Snowdown İkonlarını Kazanma Bad Gingerbread Veigar: Bu ikonu kazanmak istiyorsanız 5 kişi (premade) oyuna girip, oyunu kazanmalısınız.

Snowdown İkonlarını Kazanma Slay Belle Surprise: Bu ikonu kazanmak istiyorsanız Snowdown etkinliğine özel yeni çıkan kostümlerde birtane almalı ya da yeniden satışa gelicek kostümlerden birini satın almalısınız.

Snowdown İkonlarını Kazanma Snow Teemo: Bu ikonu kazanmak istiyorsanız diğer 4 ikonu kazanmalısınız. Bu ikonun gelmesi 3 gün sürebilir.

Not: Bu ikonların hesaplarınıza yüklenmesi biraz zaman alabilir. 6 saat içerisinde hesaplarınıza yüklenicektir. Eğer yüklenmezse, Destek ile iletişime geçin.

Dipnot: Arkadaşlar, etkinlik tam olarak ne zaman başlıcak bi' bilgim yok ama 1 hafta sonra başlıcağını ve 2 hafta etkinliğin sürüceğini düşünüyorum.

Slay Belle Surprise ikonunun kazanılması için geçerli olucak kostümler;
    Toy Soldier Gangplank • Snowmerdinger • Mistletoe LeBlanc • Festive Maokai • Slay Belle Katarina • Dark Candy Fiddlesticks • Bad Santa Veigar • Snow Day Ziggs • Snow Bunny Nidalee • Workshop Nunu • Happy Elf Teemo • Earnest Elf Tristana • Old Saint Zilean • Re-Gifted Amumu • Santa Gragas • Reindeer Kog’Maw • Candy Cane Miss Fortune • Ragdoll Poppy • Nutcracko • Silent Night Sona • Snowstorm Sivir • Snow Day Singed • Winter Wonder Lulu

Kaynak

Bad Gingerbread Veigar simgesini kazanma olayını yanlış aktarmışsın. Herhangi bi premade maçı galibiyeti ile kazanılabiliyor. Sitede "İster 4 arkadaşınla dereceli gir ister 1 arkadaşınla normal oyun gir. Sadece Özel ve Yapay Zekaya Karşı olan oyunlar sayılmıyor." diyor.

http://www.surrenderat20.net/2013/12/red-post-collection-info-on-rammus-w.html

Ayrıca ikon kelimesi okurken çok itici duruyor hacı ya simge de ya icon yaz göze batmasın
  • Tamamen benim hatam, görüp yardımcı olduğun için teşekkür ederim. İkon kelimesi banada biraz itici geliyo ama keliemeleri Türkçe kullanmaya biraz özen gösteriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlamutHaremeyn -- 15 Aralık 2013; 23:23:14 >
  • Hepsini tamamlamaya calışcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lopster -- 15 Aralık 2013; 23:26:13 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.