Şimdi Ara

Snopy Rampage Sn-R10 2M Kablo Led Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık, Siyah 83.74 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B01KICUU5O/ref=cm_sw_r_wa_apa_i_44zNEb79Y8PZ1
    Sıcak fırsat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• CSGO için kullanılır mı? Kullanan varsa yorum alalım lütfen :)
  • ben kulağıma değmesin yani taktığımda çevresinde kalsın istiyorum, Bi kere İnternet kafeye gittiğimde çoğu kulağıma değiyordu(ilk kez alıcam normalde hiç birşekilde kulaklık takmayı sevmem)
    Bu değer mi kulağa kullanan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bu soruları ehilleri cevaplasın ben paylaştım gerisi sizde :))

• Kulağıma değmesin derken dış çerçeveden mi bahsediyorsun veya sünger yapıdan mı. Yoksa her türlü değecek havada durup ses veren kulaklık görmedim ben daha.

Bu arada ihtiyaç vardı orta düzey bişeye işimi görecek düzeyde aldım 1 adet teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: HK-416

Kulağıma değmesin derken dış çerçeveden mi bahsediyorsun veya sünger yapıdan mı. Yoksa her türlü değecek havada durup ses veren kulaklık görmedim ben daha.

Bu arada ihtiyaç vardı orta düzey bişeye işimi görecek düzeyde aldım 1 adet teşekkür ederim
    kulağım içinde kalsın diyorum, boşluğun içinde

• Komple tüm kulak mı zor hocam o

• quote:

Orijinalden alıntı: HK-416

Komple tüm kulak mı zor hocam o
    Ya nasıl takıyorsunuz öyle, ben hayatta takamam

• 2 senedir falan kullanıyorum hiç memnun değilim. fazla ihtiyacım olmadığından idare edebildim. uzun süre kalınca aşırı ağrıtıyor kulağı. ilk aldığımda kablo kalın yassıydı resimdeki gibi mikrofon yüzünden garanti yolladım ikinci gelen bildiğimiz ince kablo beş para etmez. sesimde oyunlarda az gidiyor diye baya söylenen oluyor. windows ayarlardan hassasiyeti arttırınca bir nevi düzeliyor ama gene pek iyi gitmiyormuş. ses kasmak için fiyatına göre gayet yeterli ama mikrofon konusu can sıkıcı
  • gördüğüm en boktan kulaklıklardan biri olabilir. kulağınızı acıtmaktan başka marifeti yok, sakın almayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.