Şimdi Ara

SNEIJDER KADAR BAŞINIZA TAŞ DÜŞSÜN! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
1.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pape

quote:

Orijinalden alıntı: Insurrection

Kardeş Allah size akıl fikir versin. Konuyu görünce kanım dondu. Bu kadar olmaz dedim, dalga amaçlıdır dedim ama dünya başıma yıkıldı.
    Lütfen yorum felan yapmayın abi siz, engin bilgileriniz size kalsın. Lütfen!

Yahu arkadaş ben garezi var demişmiyim bak bakalım dikkatli oku. Ezbere yapılan aynı değişiklik sürekli. Diyorumki bu adamın ritmini bulması için oynamaya ihtiyacı var hadi ilk geldiği zaman,hazır değil anlarız da artık ezberledik sneijder çık amrabat gir.

hepsi farkında merak etme ama fatihciklerine toz konduramıyorlar.sakatlık falanmış ulan sakatlancak olsa gördük hamit oküzünü durduk yere sakatlandı.madem diğer maçları düşünüyon sakatlıktan korkuyon çıkar ozaman selçuğu mazallah o sakatlansa sniejderin yerini doldurursun ama selçuğunkini asla.sakatlık falan hikaye.

• Yalnız şaka maka FT sabit fikirli davranmaya başladı sanki, sürekli oyun kötüye giderse de iyi giderse de (iyi giderse derken tempoyu hafifletmek için) "Çıkarırım Sneijder'i alırım Amrabat'ı" fikri oluşmuş durumda. Bunu zaten Schalke maçından sonra kendisi de dedi. Bu böyle olmamalı. Bunun alternatif seçenekleri olmalı. Bir takım 2 oyunun değişimine bağlı olmamalı. Sonuçta belki Amrabat'la Sneijder aynı anda oyunda olsalar daha etkili olacak. Belki Selçuk, Sneijder, Riera çıkıp onun yerine başka bir oyuncu girebilir. Yani maç esnasında oyuna müdahale etmek gerekiyorsa Sneijder'den daha formu düşmüş olan bir oyuncuyu çıkartabilir. Sürekli sabit bir şekilde aynı değişiklik bana saçma geliyor.
  • Zamanla oturur bu. Sneijder belki de 90 dk yı oynayacak kondisyona sahip değildir. Ezebere konuşuyorsunuz sadece. Takım profesyoneller tarafından çalıştırılıyor. Eskisi gibi kara düzen yok. Bir sürü testler yapılıyor oyuncular için. Zaman sadece zaman lazım.
  • Yazın beyler gülüyoruz şurda iki dakka ya. yalnız teknik analiz yapın öyle daha komik oluyor. Mesela farklı varyasyonlar yazıp bu varyasyonlarin oyunu ne şekilde etkileyebilecegini falan yazabilir misiniz? Öyle çok komik olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

İnsanda beyin olması lazım eleştirebilmesi için. O yüzden yazdıklarının değeri yok.

Sana birşey derdim ama senin gibi değersiz, kapasitesi belli biri yüzünden ceza almaya niyetim yok, burada tartışabileceğim adamlar belli sen onların arasında değilsin, hadi gazla şimdi.

Kendi kapasitene göre insanlar bulmak zor zanaat zira onlardan pek kalmadı. Sonuncusu Selçuk Sneijder'e pas vermiyor diyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chosen

Yazın beyler gülüyoruz şurda iki dakka ya. yalnız teknik analiz yapın öyle daha komik oluyor. Mesela farklı varyasyonlar yazıp bu varyasyonlarin oyunu ne şekilde etkileyebilecegini falan yazabilir misiniz? Öyle çok komik olur

Bir site var ya taktik dizilişi falan yapıyorlar, ben asıl ona hastayım.
    ''Ha gülüm yürü'' desen takacak boynuna kartı, çıkış tüneline gidecek.

• quote:

Yazın beyler gülüyoruz şurda iki dakka ya. yalnız teknik analiz yapın öyle daha komik oluyor. Mesela farklı varyasyonlar yazıp bu varyasyonlarin oyunu ne şekilde etkileyebilecegini falan yazabilir misiniz? Öyle çok komik olur

İstediğin kadar gülebilirsin, sıkntı yok ister zuaaaa ister xD yaparak nasıl istersen.

Yazık diyorum sadece :)

• size ne kim çıkarsa çıksın kim oyuna girerse girsin galatasaray kazansın yeter gerisi tefferruat aslolan galatasaraydır değişiklikleri yapmak size düşmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkwink

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Insurrection

Kardeş Allah size akıl fikir versin. Konuyu görünce kanım dondu. Bu kadar olmaz dedim, dalga amaçlıdır dedim ama dünya başıma yıkıldı.
    Lütfen yorum felan yapmayın abi siz, engin bilgileriniz size kalsın. Lütfen!

Yahu arkadaş ben garezi var demişmiyim bak bakalım dikkatli oku. Ezbere yapılan aynı değişiklik sürekli. Diyorumki bu adamın ritmini bulması için oynamaya ihtiyacı var hadi ilk geldiği zaman,hazır değil anlarız da artık ezberledik sneijder çık amrabat gir.

hepsi farkında merak etme ama fatihciklerine toz konduramıyorlar.sakatlık falanmış ulan sakatlancak olsa gördük hamit oküzünü durduk yere sakatlandı.madem diğer maçları düşünüyon sakatlıktan korkuyon çıkar ozaman selçuğu mazallah o sakatlansa sniejderin yerini doldurursun ama selçuğunkini asla.sakatlık falan hikaye.

Boşver kardeş, saldıranların kimler olduğu çok net belli, o yüzden kaale almıyorum ben pek. Tipik koyun sürüsü bunlar. Attığım başlık biraz sert onun dışında en ufak bir hakaret etmememe rağmen aynı kişilerden atılan yorumlar ortada.

Bunların tartışabilecek kapasitesi bile yok birçoğunun anca gelir güler hakaret ederler kendilerince.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1881

quote:

O sitenin hitinin %70i burdan gidiyor zaten

• quote:

quote:

quote:

Bence Galatasaray ''hilal taktiği'' ile oynamalı.
     SNEIJDER KADAR BAŞINIZA TAŞ DÜŞSÜN!

• yoruluyor ve kopuk kopuk oynuyor , kanatlardan kontro veya savunma gerekince amrabat ı alıyor terim
  • Yavaş yavaş telafisi olmayan haftalara giriyoruz önümüzde Şl maçı var ve 3-0 olmuş Sneijder'in çıkmasında sorun yok bence.Ayrıca bugün çok sert darbeler aldı Allah korusun sakatlansa sezonu kapatırdı.

Ayrıca maç öncesi zaten Sneijder'e gerekli şeyler anlatılıyordur şöyle şöyle olursa ikinci yarı çıkarsın falan diye.Sneijder gibi adamlar koyun değildir onlara gerekli bilgiyi vermek zorundasındır habersiz bir anda çıkmıyor oyundan.

Kısacası sakin olun 60'da çıktı diye hiç bir oyuncu küsmez küsüyorsa da gitsin kumda oynasın bir zahmet.
  • Zamanla kondisyonunu arttirdikca 90 dakika oynamaya baslar. Sneijder oyunda kalsin diye bende isterdim ama mac zaten 3-0 olmus riske etmeye gerek yoktu. Kendide farkindadir durumun kusme falan olcagini sanmiyorum. Gun gectikce daha iyi olmaya basladi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2-RUN9

size ne kim çıkarsa çıksın kim oyuna girerse girsin galatasaray kazansın yeter gerisi tefferruat aslolan galatasaraydır değişiklikleri yapmak size düşmez

+1
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bence Galatasaray ''hilal taktiği'' ile oynamalı.
     SNEIJDER KADAR BAŞINIZA TAŞ DÜŞSÜN!

Evet Total War taktiği buda

• Hocam Ebue ile Semih'in yer değiştirilmesi gerek yalnız. Değiştirmezsek çok gol yeriz
  • bahaneye devam bakalım ne bulacaksınız sneijderle ilgili

hoca önümüzdeki lig maçına sakladı galiba gene sneijderi
  • adam en az soldan 3 net pozisyona girecektiki pas veren olmadı benim en çok sinirlendiğim konu bu oldu adam sürekli boş alan buldu solda ama gören yok
  • ya kendini bulsunda eyvallah tur gitti farkındamısın. kesinlikle amrabat oynmalıydı bu maçta .tabiki şınaydırın maç oynamaya ihtiyacı var 90 değil 60 ı bile zor çıkarıyor amrabat çok daha diri ve güçlü keşke bu maçta amrabatla başlasaydık en azından 2 yarıda başlasaydı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.