Şimdi Ara

Sneijder'i fenere yazarlarken gerçekten bittik demiştim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Sneijder'i fenere yazarlarken gerçekten bittik demiştim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Sneijderin Galatasaraya transferinden 1 ay falan önce gazetelerin sneijderi fenere yazdıklarında gerçekten bittik dedim artık.

G.Saraylı bir arkadaşıma çok içten şöyle birşey demiştim; Oğlum bu gelirse biz mahvoluruz yemin ediyorum bak.

İstanbula geldiğinde ise bilgisayardan,telefondan ve televizyondan ntvsporu açmıştım ne olur ne olmaz diye
    O kadar sevinmiştimki geldi diye hemen formasını almıştım Çok şükür Allahıma bize bugünleride gösterdi ya.

|
    |

Kaybetmekten korkma! Bir şeyi kazanmak için, bazı şeyleri kaybetmelisin Ve unutma kaybettiğinde değil, VAZGEÇTİĞİNDE YENİLİRSİN..
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    hll knk

Orijinalden alıntı: FatihSavar60

hll knk
    quote:

Orijinalden alıntı: 19Mohican07

hll knk

Sağol yeğen.
    |
    |

Kaybetmekten korkma! Bir şeyi kazanmak için, bazı şeyleri kaybetmelisin Ve unutma kaybettiğinde değil, VAZGEÇTİĞİNDE YENİLİRSİN..
  • Teğmen
    182 Mesaj
    ben o gün sneijder haberini alınca sabah 5 e kadar haberleri takip ettim diye hatunla kavga ettim.
    Sonra ona ne kadar önemli transfer olduğunu anlatınca öyle yumuşadı
    |
    |

Orijinalden alıntı: babayorgun65

Sneijderin Galatasaraya transferinden 1 ay falan önce gazetelerin sneijderi fenere yazdıklarında gerçekten bittik dedim artık.

G.Saraylı bir arkadaşıma çok içten şöyle birşey demiştim; Oğlum bu gelirse biz mahvoluruz yemin ediyorum bak.

İstanbula geldiğinde ise bilgisayardan,telefondan ve televizyondan ntvsporu açmıştım ne olur ne olmaz diye
    O kadar sevinmiştimki geldi diye hemen formasını almıştım Çok şükür Allahıma bize bugünleride gösterdi ya.
    quote:

Orijinalden alıntı: babayorgun65

daha ''o ne pas ole lan açık mert korkusuz'' diyemeden 15 e satmaya çalışıyorlar
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Proveke amaçlı konu geçiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.