Şimdi Ara

Snapdragon 835'li Xiaomi Mi 6, 19 Nisan'da tanıtılacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
3
Favori
4.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye fiyatı 1999tl olur diye tahmin ediyorum...

• Fiyat gerçekse çok iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Demek ki neymiş, gayet ucuza mal edilip güzelce kar edilerek satılabiliyormuş. Kaldı ki şu an kazık fiyata satılan çoğu telefona nal toplatır donanımıyla. Başka bir yorumda daha yazmıştım sonraki telefonum bu kazık fiyatları devam ettikçe asla sony, htc, samsung, lg den biri olmayacak diye.

Not: Eğer sanal gerçeklik gözlüğü kullanmayacaksanız 2K ekranın hiç bir gereği yok telefonda.

Her seyi islemciden ibaret sanan biri daha. S8 ile bu telefon arasindaki malzeme kalitesi, ekran paneli, kamera, ses cipi, pazarlama giderleri gibi maliyetleri ekle.

Ki gayet guzel karlar elde etmiyor Samsung'un yaninda. Bunun en onemli sebepleri pazarlama giderleri ve dolayli etkiledigi globallik geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum çok kolay parça tedarik edebilir ve değiştirtebilirsin
  • gidip te normal bir samsung 2017 modeller en az 2000 tl.

• Xiaomi candır gerisi heyecan..

• ufo U kullanıcısına yanıt
    ben yapamazsın demedim :) ömründe düğmeye basmaktan başka birşey yapmamış adalar var. batarya değiştirmek herkese çok kolay gelmeyebilir. tr deki sitelerdede parçalar var ama bilen doğrusunu alır. 2. kalite vs de olabilir, sonuçta resmi olarak gelmemiş marka. tamam belki bilen için alıp takmak iş değildir ama genelleme yapıyorum vede diğer yanda değişebilir tellerde hiç kafa yormadan orjinal bataryayı çıkarıp takmak var :) birde birkaç kez başıma geldi; tel kafayı yiyebiliyor, sürekli açılıp kapanabiliyor düzeltmek için batarya çıkarmak pratik çözüm oluyor. kısaca önceden dediğim gibi direk batarya değişen tel varken değişmeyenler önemli bir eksidir gözümde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musty3535123 -- 11 Nisan 2017; 20:44:13 >
  • Xiaomi çok güzel telefonlar üretiyor ama sar değeri çok yüksek be abi.Ben çok istiyorum xiaomi kullanmayı ama o sar değeri gerçekten yüksek.

• 17-30 Nisan arası Çin deyim. Acaba nerede yapılacak tanıtım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ooo işte bu şimdi düğer firmalar düşünsün. Mi MİX ile diğer firmalara çerçeve kasa oranı ile tokat attı ve diğerleri nasıl da peşinden gitti. Yürü be aslanım.

• kendi yapsın demiyorum. çok kolay yaptırabilir bir telefoncuya ki xiaomi aldıysa haberi vardır zaten bu işlerden diye düşünüyorum.

Pili de bedavaya yakın bişey..
  • Türkiye ye de iyi fiyatla gelir inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne bu? Varyant kelimesini türkçeye kazandırma yazısı mı!...

• Bu firmaya helal olsun adamlar hiç donanımı kısmadan uygun fiyatlı yapabiliyor.mi 5'imle mutluyum.

• quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

17-30 Nisan arası Çin deyim. Acaba nerede yapılacak tanıtım?

Beijing University Of Technology Gymnasium
  • Mi5s ten sonra yeni telefonum mi6 olacak.
  • Yaklaşık 1200 liralık cihaz

Telefon simsarları ne kadara satar acaba

• Ah Xiaomi birde şu LTE Band 20 adam gibi desteklesen. Bizi ensarcell kullanmaya mahkum etmesen. Sırf bu yüzden potansiyelinin altında rağbet görüyor.

• d41mon kullanıcısına yanıt
    Ülke durumundan dolayı pahalı oldugunu iddia ediyorsunuz. Peki s7 Türkiyede satıldıda mi5 Afrikada mı satıldı tam iki kat fiyat farkı vardı. Marka kalite vs. Bana 1500 liralık extra ne sunuyordu. Hemde exynos işlemciyi bize yeterde artar diyen bir firma. Note 5 kullanıcısıyım mi6 gelsin s8 e bin defa degişmem.

• Belli bir süredir 5s plus 128 gig kullanıyorum, hayvan gibi telefon..

kimse kusura bakmasın prestij diye 4000 tl ye iphone, samsung vs alamam.

telefonda bug minimal seviyede, çok nadiren şaşırtıyor, kamerası çok başarılı omlmasa da yeterince iş görüyor.

Hala endişeniz varsa gidin 16gigb iphone alın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.