Şimdi Ara

Snapdragon 835 çipset kullanan uygun fiyatlı telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Snapdragon 835 işlemcili Cihaz almayı düşünüyorum malum SD 845 kullanan cihazlar henüz yeni oldukça pahalı çünkü bendeki Nokia 6 online oyunlarda çok kasmaya donmaya başladı yine en uygun ve iyi kalitede Nokia 8 görünüyor Fiyatı 2000 TL fakat ekran kasa oranı çok iyi değil ve 5.3" Nokia 8 dışında tavsiye edebilebilceğiniz fiyat performans cihazı var mı? Bütçe 2500 TL'yi geçmezse iyi olur.

• sanıyorum ki TR garantili olarak Nokia 8'den başka bir alternatif yok,
    bende bu telefonu düşünüyordum ama kamerası yüzünden LG G6'ya kaydım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 6 Ağustos 2018; 19:45:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: riaz

sanıyorum ki TR garantili olarak Nokia 8'den başka bir alternatif yok,
    bende bu telefonu düşünüyordum ama kamerası yüzünden LG G6'ya kaydım
    Evet Nokia 8 fiyatına göre kaliteli cihaz Tek parça 6000 serisi alüminyum bloğundan üretilmiş telefonu defalarca masaya vurmama ve yere düşmeme rağmen bendeki nokia 6 yı kırmayı başaramadım fakat arkasındaki nokia yazısı aynı şeyi söyleyemeceğim yazıların son üç harfi döküldü. Tasarım iyi değil ama sağlamlık iyi. Sanırım Nokia 8 alacağım. kamera için 1000-1500 TL fazla vermeye değmez bence. Kaldı ki ZEISS lensli 13 MP kötü bir kamera değil bence. Zaten 3000 TL'yi geçsembiraz daha bekleyip Snapdragon 845'e yönelirim. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsw

Evet Nokia 8 fiyatına göre kaliteli cihaz Tek parça 6000 serisi alüminyum bloğundan üretilmiş telefonu defalarca masaya vurmama ve yere düşmeme rağmen bendeki nokia 6 yı kırmayı başaramadım fakat arkasındaki nokia yazısı aynı şeyi söyleyemeceğim yazıların son üç harfi döküldü. Tasarım iyi değil ama sağlamlık iyi. Sanırım Nokia 8 alacağım. kamera için 1000-1500 TL fazla vermeye değmez bence. Kaldı ki ZEISS lensli 13 MP kötü bir kamera değil bence. Zaten 3000 TL'yi geçsembiraz daha bekleyip Snapdragon 845'e yönelirim. Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    şahsen benim için kamera ve telefonun görünümü çok önemli,
    Nokia 8 ve XZ1'e baktığımda 2000 TL vermek içinden gelmiyor
    G6 kesinlikle çok daha yeni gözüküyor bu yüzden vagzeçmezsen mavi bir G6 alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: riaz

şahsen benim için kamera ve telefonun görünümü çok önemli,
    Nokia 8 ve XZ1'e baktığımda 2000 TL vermek içinden gelmiyor
    G6 kesinlikle çok daha yeni gözüküyor bu yüzden vagzeçmezsen mavi bir G6 alacağım

Alıntıları Göster
    Aslında tabi kamera önemli haklısınız ama XZ1'i bende beğenmedim kesinlikle tercih etmem. 64GB kapasite düşünüyorum.
    Yanlış anlamayın ama Snapdragon 821 işlemcili ve 32GB hafızalı bir cihaza 2000 TL vermek istemem.
    Peki LG G6 nasıl memnun musunuz? 64GB kapasiteli versiyonu var mı? Fiyatı ne civarda?

• quote:

Orijinalden alıntı: xsw

Aslında tabi kamera önemli haklısınız ama XZ1'i bende beğenmedim kesinlikle tercih etmem. 64GB kapasite düşünüyorum.
    Yanlış anlamayın ama Snapdragon 821 işlemcili ve 32GB hafızalı bir cihaza 2000 TL vermek istemem.
    Peki LG G6 nasıl memnun musunuz? 64GB kapasiteli versiyonu var mı? Fiyatı ne civarda?

Alıntıları Göster
    bende sizin gibi henüz karar aşamasındayım ,
    bir süredir g6'yı araştırıyorum hoşuma gitti özellikleri
    Snapdragon 821 güçlü bir işlemci ben performans sorunu yaratacağını düşünmüyorum
    ama tabi 2000 TL'de az para değil ama bu fiyata başka model bulamadım

• Nokia 8 veya Xz1 den başka bir şey tercih etmeyin derim.

Özellikle 835 in artısını göreceksiniz.

LG gibi kronik sorunlu bir marka sonradan kafanızı ağrıtabilir.
  • Nokia 8, Sony XZ1 ve eğer bulabilirseniz Sony XZ Premium. Bu cihazlar dışında herhangi bir cihaz düşünmeyin. Nokia 8 i kamera konusunda eleştiriyolar ancak ben Carl Zeiss lensli kameralarin hic bir zaman kötü fotoğraf çekeceğini düşünmüyorum. Nokia 8 gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. LG G6 dan daha güncel bir cihaz ayrica. LG G6 Nisan 2017, Nokia 8 Eylül 2017 çıkışlı telefonlar.. Ayrıca donanım olarak Nokia 8 in yanından dahi gecemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 6 Ağustos 2018; 11:56:6 >
  • Sony artık fazia model getirmiyor sanırım Türkiye piyasından çekilecek diye duydum doğru mu bilmiyorum.
    821 asla kötü işlemci değil ama artık biraz yüzü eskidi daha güncel versiyon 835 varken tercih etmem.
  • xsw X kullanıcısına yanıt
    Evet ülkemizde mobil piyasadan çekiliyorlar. Ancak ben tasarımını çok seviyorum ve Sony XZ Premium kullanıyorum severek. Ancak tasarim kişiden kişiye değişir. Donanim ise nesneldir. Bu yüzden performans açısından yine birçok modelden üstün durumda Sony XZ1 fakat Nokia 8 almak daha mantıklı olur. Nokia 8 i düşünmeden alabilirsiniz. Yazılım, donanım, parça kalitesi olarak üst düzeyde bir telefon. Piyasada bu telefon varken baska telefonları tercih etmek ve daha fazla para vermek bence saçma. Ancak tasarim konusunda fikirler değişebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D7B950238

Nokia 8, Sony XZ1 ve eğer bulabilirseniz Sony XZ Premium. Bu cihazlar dışında herhangi bir cihaz düşünmeyin. Nokia 8 i kamera konusunda eleştiriyolar ancak ben Carl Zeiss lensli kameralarin hic bir zaman kötü fotoğraf çekeceğini düşünmüyorum. Nokia 8 gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. LG G6 dan daha güncel bir cihaz ayrica. LG G6 Nisan 2017, Nokia 8 Eylül 2017 çıkışlı telefonlar.. Ayrıca donanım olarak Nokia 8 in yanından dahi gecemez.
    G6 donanım olarak yanından geçemez diyorsunuz ama LG G6 kamera ve tasarım olarak çok daha iyi,
    G6 10 sene önce çıkmadı işlemcisi gayet güçlü bir işlemci s835 daha güçlü olabilir fakat aralarında çok nesil farkı yok,
    gündelik kullanan biri farkı hissedemez zaten fark ancak PubG gibi ağır yük bindiren oyunlarda belli olur,
    G6'da ben kronik sorunla karşılaşanda okumadım 3-4 gündür araştırıyorum telefonun tek eksi yönü şuan için TR'de oreo güncellemesi almamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 6 Ağustos 2018; 13:54:2 >

• Nokia 8 en mantıklı seçim.
  • General Mobile var snapdragon ama kaç olduğunu hatırlamıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.