Şimdi Ara

Snapdragon 650 mi 625 mi Hangisi daha iyi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefon alma isteği içerisindeyim lakin aklımdaki iki model (sony xperia x, asus zenfone 3) arasında kaldım. Sony de 650 zenfone da ise 625 var acaba hangi işlemci daha performanslı çalışır hangisini tercih etmeliyim.

• 650 daha performansli çalışır ve sony x daha iyi bir tel
  • kıyaslama bence bile sony kullanıcısıyım daha bırakamıyorum şuanda xperia x kullanıyorum ve sp 650 daha güçlü bir işlemci
  • Günlük kullanımda ikisinin arasında bariz performans farkı olduğunu düşünmüyorum hocam. Şuanda sdn 435 li cihaz kullanıyorum ben. Büyük ekranlı cihaz var kafamda orta segmentte benimde aklımda 625 li bir cihaz almak var. Nedeni de güç tüketimi inanılmaz iyi durumda olması. Ben tercihimi 625 ten yana kullanacağım. 625 li Cihazların batarya performansı efsane durumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenfone 3'ün dokunmatiği pek iyi değil, yukarı aşağı sürüklemelerde minik takılmalar yaşıyor ve arayüzün doluluğundan ötürü cihaz tam anlamıyla sp625 performansını veremiyor, zf3'ü bu yüzden elemiştim yoksa kamerası falan güzel cihaz. En son x compact aldım sorunsuz kullanıyorum. Performans olarak sp 650 çok iyi kesinlikle. Şarj konusunda da x compact için konuşuyorum üzmüyor beni.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.