Şimdi Ara

Snapchat 1 milyon öfkeli kullanıcısına yeni tasarımı sevdirmeye çalışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz günlerde sizlere duyurduğumuz üzere Snapchat'in yeni tasarımını beğenmeyen kullanıcılar imza kampanyası başlatarak eski tasarıma dönülmesini istemişlerdi. Bu kampanyaya 1 milyonun üzerinde katılım gerçekleşince, Snapchat'ten açıklama geldi: Yeni tasarımı zamanla çok seveceksiniz.

İmza kampanyasına katılan 1.2 milyon kullanıcı özür mesajı beklerken, gelen bu açıklama sinir kat sayısını daha da yükseltmiş durumda. Snapchat'in açıklaması: "Sizleri anlıyoruz, tasarımla ilgili görüşlerinizi bize bildirmek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz." şeklinde başlıyor. Sonrasında ise "Yenilenen arayüz, zamanla size göre şekillenecek ve uyum sağlayacak. Aynı şey yeni Discover için de geçerli." şeklinde devam ediyor.

Ayrıca Bkz.Amazon'un sesli asistanı Alexa ile çalışan akıllı klozet tasarlandı

Snapchat'in açıklaması kullanıcıları daha da kızdırdı

Bu açıklamalar karşısında çılgına dönen kullanıcılar ise, bize neyi nasıl seveceğimizi öğretmeyip, uygulamayı bizim istediğimiz şekilde değiştirin şeklinde serzenişte bulunuyor. App Anie'ye göre Snapchat sadece Şubat ayının başından bu yana kullanıcılarından 194 bin tek yıldız puanı aldı. Bakalım Snapchat, kullanıcıları ile inatlaşmayı mı yoksa eski tasarıma dönmeyi mi seçecek? Hep beraber göreceğiz.

• Baya ya seve seve seveceksiniz ya da "seve seve" seveceksiniz yeni tasarımı deyip kestirip atmışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarımı falan sorun değil de, hem deliler gibi şarj yiyor hem de arayüz kasım kasım kasılıyor. Android'te de ios'ta da kullandım, fark yok, ikisinde de rezalet. Bu zamanda bu kadar kötü ve verimsiz uygulama çıkarmak anlaşılır gibi değil.

• Bıktık bu dayatmacı yaklaşımlardan !!!

• ahmethi A kullanıcısına yanıt
    Kullanmayın geçin. Ben kullanmadım kullanmıyorum. Hayatımdan bir şey eksilmedi.
    Kullanmamayı tavsiye ederim. Bir deneyin.
  • Çöp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.22.7.0 eski tasarım olan en yeni sürüm, şu an onu kullanıyorum rahatım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.