Şimdi Ara

SMS onayı. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
5.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etiket #Çözüldü
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Algenthor

Çok sağol dostum, hallettim.
    Rica ederim iyi forumlar.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ilginize sorun çözüldü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Rica ederim iyi forumlar.

Alıntıları Göster
    aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum sms onay için tekrar kod gönderebilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necati0555

aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum sms onay için tekrar kod gönderebilir misiniz

Alıntıları Göster
    Kayıtlı numaraya yeni bir sms gönderdim.
    teşekkürler düzeldi problem
  • özel mesaj onayı aldığım halde dm atmaya çalıştığımda onay alın diyor. nasıl düzeltilir bu hata ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stoudemire_32

özel mesaj onayı aldığım halde dm atmaya çalıştığımda onay alın diyor. nasıl düzeltilir bu hata ?
    Tam üyeliğe geçmişsiniz. Bir logout olup tekrar girer misiniz bazen görmüyor sistem.
  • teşekkür ederim hocam. sorun çözüldü.

• Özel mesaj sistemini kullanmak için profil ayarlarınızdan sms onayını yapmanız gerekiyor.daha önceden onaylamıştım. nasıl halledicem bu olayı özel mesajları göremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadir4158

Özel mesaj sistemini kullanmak için profil ayarlarınızdan sms onayını yapmanız gerekiyor.daha önceden onaylamıştım. nasıl halledicem bu olayı özel mesajları göremiyorum
    Sisteme kayıtlı herhangi bir numaranız gözükmüyor. Profil ayarlarından girip numaranızı kaydedebilirsiniz.
  • Özel mesaj sistemini kullanmak için profil ayarlarınızdan sms onayını yapmanız gerekiyor.
    Özel mesajlara giremiyorum nasıl halledebilirim bu sorunu yardımcı olur musunuz.

merhaba, ben onay alamıyorum bir türlü. numaramı kabul etmiyor, bu telefon numarası kullanımda uyarısı alıyorum. yardımcı olabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem409

Özel mesaj sistemini kullanmak için profil ayarlarınızdan sms onayını yapmanız gerekiyor.
    Özel mesajlara giremiyorum nasıl halledebilirim bu sorunu yardımcı olur musunuz.
    Selamlar, mesajlara beni alıntılar veya mentionlarsanız anlık dönüş yapmaya çalışırım size bu şekilde arada kaynamış maalesef. Sorununuz da hallolmuş gördüğüm kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-926F10177

merhaba, ben onay alamıyorum bir türlü. numaramı kabul etmiyor, bu telefon numarası kullanımda uyarısı alıyorum. yardımcı olabilir misiniz ?
    selamlar destek oluşturup kaydetmek istediğiniz numarayı yazar mısınız, kontrol edelim.
    dün oluşturmuştum saat akşam 8 civarı
  • quote:

dün oluşturmuştum saat akşam 8 civarı
    Admin geri dönüş yapmış hocam, numarayı girmeyi tekrar deneyebilirsiniz. sorun hallolmuştur muhtemelen.
    çok teşekkür ederim
  • quote:

çok teşekkür ederim
    rica ederim iyi forumlar, herhangi bir sıkıntıda mention, özel mesaj dilediğiniz gibi ulaşabilirsiniz.
  • Merhaba, bende de sms sorunu var. Daha once yurtdisi numarami girmistim fakat oraya bir turlu onay kodu gelmedi. Simdi Turkiye numaram var eski numarami degistirme hakkim bitmis. Bu durumu nasil cozebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametyilanci

Merhaba, bende de sms sorunu var. Daha once yurtdisi numarami girmistim fakat oraya bir turlu onay kodu gelmedi. Simdi Turkiye numaram var eski numarami degistirme hakkim bitmis. Bu durumu nasil cozebilirim?
    Selamlar, forum desteğe form açıp şuan sistemde olan numaranızı yazıp bir de bana haber verirseniz ilk fırsatta hallederiz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.