Şimdi Ara

SMPS Adaptör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 SMPS Adaptör
    Elimde bu yıl başlarında aldığım 2 adet smps adaptör bulunmakta. 2 adet KA Power 12V 29A. 14V'a kadar çıkabiliyor. Tekiyle oto amfisi çalıştırdım 1 aydan az bir süre, birazda led aydınlatma için kullandım. toplamda 1 ayı geçmemiştir yani. Diğeride kutusunda hiç kullanmadım. Kutuları ile göndericeğim. Garantiside var ne kadar olduğunu bilmiyorum karaköyde selanik pasajından almıştım kısacası arıza yaparsa getir tamirini yaparım şeklinde yani içini açmadığın sürece getir yaparım demeye getirmişti satıcı :) tekini kullandığım sürece pek ısındığına rastlamadım yinede almayı düşünenler sormak istediklerini sorabilir. son olarak 110V -220V switch ile şebekeye bağlı değişik voltla çalışabiliyor.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 120 TL Miktar : 2 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 15 Ağustos 2015 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Sürat Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• fiyat revize 120>100 tl.

• 2 tane mevcut bende tanesi 50>45 revize edildi..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.