Şimdi Ara

SMİTE Online Oynyanlar Buraya (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.125
Cevap
31
Favori
221.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LawLess437

quote:

Orijinalden alıntı: orachi

Bir ben yükleyemedim sanırım Hi-Rez Diagnostics and Support u açıyorum hdd de yeterli boşluk yok uyarısı veriyor

O zaman yeterli boş alan aç :) Veya Default Games Directory'den değiştir.
    2 adet key :
    F1989-D4634-72914-A0FA9-BB0FF
    F1919-0374B-04454-B2AA6-7AE92

Kullananlarda Destroyer3000'ün verdiği linkten diğer keyleri burada paylaşssınlar.

Sende bizi iyicene çocuk yaptın ya :) 125 gblık boş yer var daha ne açıyım. Arkadaş nasıl bir sistem yapmışlar tıkla yüklesin niye uğraştırıyolar insanları anlamadım.
  • Oyun içi: Championz Ekleyin oyun atalım
  • Biz dün bir oyunda forumdan arkadaşla karşılaştık, beraber oynamaya başladık, oyundaki adım Amandil, konudaki arkadaşları akşama ekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I'm The Dude

Son yazan arkadaşları ekledim akşamları oyundayım Anubis ve Vamana oynuyorum.

Nick: Guldan
    Tekrar eklemek isteyen olursa.

Eklemiştim seni offline gözüküyosun fakat
  • Arkadaşlar patch burada kalıyor, devamlı aynı. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?
     SMİTE Online Oynyanlar Buraya

Elinde fazla keyi olan verirse çok makbule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ǻlucard

Arkadaşlar patch burada kalıyor, devamlı aynı. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?
     SMİTE Online Oynyanlar Buraya

Elinde fazla keyi olan verirse çok makbule geçer.

sağ üstteki options sekmesine gir sol alt köşede trouble and.. var ona tıkla patch atmaya başlar
  • Oyuna adam akıllı bir aim sistemi eklemeleri lazım, bence oyunun tek kötü yanı aim sistemi, gerisi güzel.
  • Masaüstüne gelen Hi-Rez Diagnostics and Support adlı simgeye tıklarsanız oyunları yükler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katıksız Manyak!

Oyuna adam akıllı bir aim sistemi eklemeleri lazım, bence oyunun tek kötü yanı aim sistemi, gerisi güzel.

bence aim sistemi de iyi bir kaç oyundan sonra alışılıyor. Özellikle Ra ve Zeusla oynadığım için biliyorum. Aim sistemi de olsa oyun fazlasıyla kolaylaşacak bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destroyer3000

quote:

Orijinalden alıntı: Katıksız Manyak!

Oyuna adam akıllı bir aim sistemi eklemeleri lazım, bence oyunun tek kötü yanı aim sistemi, gerisi güzel.

bence aim sistemi de iyi bir kaç oyundan sonra alışılıyor. Özellikle Ra ve Zeusla oynadığım için biliyorum. Aim sistemi de olsa oyun fazlasıyla kolaylaşacak bence :)

Kime vurduğun kilitlendiğin hedef vs ekranın ortasına bakarak rahatça anlaşılmıyor, üste mi bakıcam oyunu mu takip edicem. En azından hedeftekinin etrafında çizgiler vs çıksa iyi olur, kime kilitlendiğimizi biliriz hit yaparken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katıksız Manyak! -- 2 Temmuz 2012; 22:08:21 >
  • Bir türlü denk gelemedim forumdan kimse ile kötü zamanlama :S
  • Nickim HoochieCoochieMan. 7 level oldum ama sıkılmaya başladım sürekli aynı karakterleri oynamaktan. Hades aldım zor bir godmış çok iyi oynayamıyorum.
  • Oyuna son giren arkadaşlar, 2 adet keyde sizlerde oluyor madem çevrenize vermediyseniz alabilir miyim ? Buraya yazmayıp pm atarsanız sevinirim.
  • Practice oynuyorum ama hangi god ile oynayacağıma hala karar veremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Practice oynuyorum ama hangi god ile oynayacağıma hala karar veremedim.

Tarzına hangisi uygunsa onu oynuyabilirsin mesela ranged mage seviyorsan ra ave anubis tavsiyem, melee assasin seversen kali iyidir. Bence bedava olan heroları dene onlara alış. Normal game lerde zorluk çekme
  • Elinde fazla keyi olan varsa alabilirim.
  • Biz I'm The Dude reyisle oynadık dün gece 1-2 saat Dh'den bir ekip çıkartıp oynasak skypeli tsli falan çok zevkli olur gibi
  • Size tavsiyem bu tarz oyunlara alışıksanız Kali ile başlamak çok daha iyi olacaktır. Seri ve güçlü ani saldırılarda çok iyi iş görüyor. Ücretsizler arasında en iyisi bana göre. İleride topladığınız favorlarla benim favoim olan Guan Yu son güncellemeden sonra eklendi ve şu anda en iyisi o ( bana göre ). Hem güçlü hemde savunma açısından iyi. Takılmak isteyen olursa Janissary ekleyin PT yapıp 5 vs 5 maçlara girebiliriz...
  • Odin aldım odinde iyi pasif olarak fiziksel savunma ve hp5 veren skili var, üzerine büyü savunması itemlerini çekip gayet güzel tank yapabiliyoruz. oyun uzarsa da atak itemlerini alıp deli gibi damage atan bir tank oluyoruz.
  • Dün çok başarılı oyunlar çıkaramasakta eğlendik ts serverımızda var bekleriz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.