Şimdi Ara

SMİTE Online Oynyanlar Buraya (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.125
Cevap
31
Favori
221.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klasik moba oyunu sınıra ulaşınca geliştirdiğiniz karakterlerin bütün skinlerini açınca bana göre bitiyor oyun.Bütün karakterleri açıp skinlerinin hepsini açacak halimiz yok 1 seneyi alır.Bu oyunada 20 dolar verilmez.İyi bir takım gelip kendi karakterim ile ne kadar iyi oynarsam oynayayım oyun bir yerden sonra sıkıyor.Daha karakter bolluğu ve karakterlerin yarısı açık olsa oynanabilir ama bu durumda asla.
  • şu an oyuna girilmiyor. bakım falan mı var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Japon.Türk.San

şu an oyuna girilmiyor. bakım falan mı var ?

5'ten beri oyundayım herhangi bir sorun yok.Hi-rez launcher sıkıntı çıkarmıştır gene.

Ne Zha'nın yanına hangi karakter öneririsiniz ? Bugün arkadaşla birkaç kere Guan Yu-Ne Zha yaptık , 4 oyunun 3'ünde domine ettik ama Loki kadar etkili olamadım Guan Yu'nun yanına.Yani 1'i vursam , 3 ile tutsam bile atlayan bir karakter her türlü kaçıyor Ne Zha'dan..Ultiyi genel olarak kaçma skillerini kullandıktan sonra veya az canları varken kullanmaya çalışıyorum , ölmeleri kesin olsun diye.Ama dediğim gibi beklediğim kadar etkili olamadım.Nasıl bir yol izlemeliyim acaba ? (Skillshotlar konusunda sıkıntım yok bu arada , arada sırada 3 kaçıyor sadece) Ya da yanıma gelen kişinin daha çok CC bulunduran bir karakter alması daha mı mantıklı olur ?

• İtem olarak neler alıyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfansdk

İtem olarak neler alıyorsun ?

Oyuna başlayalı çok olmadığı için itemler çok fazla aklımda değil.Genel olarak tabi botunun 2. upgrade hali + 2 mana + 1 hp potu ile başlıyorum.1200 para yapıp executioner'in 2. upgrade halini alıyorum.Ondan sonra duruma göre Rage , Soul Eater , Deathbringer , 1-2 tane damagein yanına hp veya armor veren şeyler çıkmaya çalışıyorum.Yani genel olarak belli bir item dizilimim yok.Crit-Lifesteal-Attack Spead üzerine gitmeye çalışıyorum.
  • @erdem3463

Ne zha - Ymir denemediyseniz deneyin derim, burst yapmak isterseniz Isis yada Anubis tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I'm The Dude

@erdem3463

Ne zha - Ymir denemediyseniz deneyin derim, burst yapmak isterseniz Isis yada Anubis tavsiye ederim.

Tanrılarda en iyi atak tanrısı hangisi ?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem3463

quote:

Oyuna başlayalı çok olmadığı için itemler çok fazla aklımda değil.Genel olarak tabi botunun 2. upgrade hali + 2 mana + 1 hp potu ile başlıyorum.1200 para yapıp executioner'in 2. upgrade halini alıyorum.Ondan sonra duruma göre Rage , Soul Eater , Deathbringer , 1-2 tane damagein yanına hp veya armor veren şeyler çıkmaya çalışıyorum.Yani genel olarak belli bir item dizilimim yok.Crit-Lifesteal-Attack Spead üzerine gitmeye çalışıyorum.

Benim düşüncem başlangıç itemlerinde solo kasmıyorsan fazla pot almana gerek yok, çünkü ilk levellerde hem o kadar skill'in yok ve skill'lerini kullansanda eğer karşındaki rakip zayıf defanslı ve amatör olmazsa hiç bir işe yaramıyor. Tavsiyem;

(700g) Warrior Tabi (Bot) ==> 1.seviye

(750g)Death's Toll (seviye atlatılmayan "15 Physical Power, 90 Health, 3% Attack Speed" veren bir item ve pasif olarak her basit atak yaptığında sana +5hp +1.5 mana verir. Pot ihtiyacını karşılayacaktır başlangıçta.)

(50g)1 tane hp potu

ile başlayabilirsin. Sonraki itemlerini karşı takıma göre alman gerekir, onun için tam item söyleyemeyeceğim ama lifesteal atack speed ve phsical power kasman gerekir.

Başlangıçta yanındaki ve hatta solodaki takım arkadaşınla 2 tane nc kesmeden başlamayın. NC kesmenin de taktikleri var burada paylaşayım;

1) 2 kişiyseniz tank olan veya potu olan ilk vurarak başlayın kesmeye.
    2) 3 kişiyseniz oyunun cilvesi olan "body block" tekniği ile kesebilirsiniz. :)

BodyBlock Tekniği: Nc'lere ilk önce tek kişi vurur bu vuran kişi mesafeli atak olursa işiniz daha kolay olacaktır. 2 kişi nc'lerin önüne geçer ve kendilerinden duvar yaparlar. İlk vuracak kişi bunların arkasına geçer ve vurmaya başlar nc'ler o kişiye dalmaya gider ama tabi sizin önünüzde takılır. O sıra sizde vurmaya başlayıp hiç damage yemeden nc'leri kesmiş olursunuz.

Not: Ne Zha için buff'lar çok önemlidir. Buff toplamayı ihmal etmemen gerekir. Kolaylık olsun diye Hand of the Gods itemi almanı tavsiye ederim.

• quote:

quote:

quote:

Benim düşüncem başlangıç itemlerinde solo kasmıyorsan fazla pot almana gerek yok, çünkü ilk levellerde hem o kadar skill'in yok ve skill'lerini kullansanda eğer karşındaki rakip zayıf defanslı ve amatör olmazsa hiç bir işe yaramıyor. Tavsiyem;

(700g) Warrior Tabi (Bot) ==> 1.seviye

(750g)Death's Toll (seviye atlatılmayan "15 Physical Power, 90 Health, 3% Attack Speed" veren bir item ve pasif olarak her basit atak yaptığında sana +5hp +1.5 mana verir. Pot ihtiyacını karşılayacaktır başlangıçta.)

(50g)1 tane hp potu

ile başlayabilirsin. Sonraki itemlerini karşı takıma göre alman gerekir, onun için tam item söyleyemeyeceğim ama lifesteal atack speed ve phsical power kasman gerekir.

Başlangıçta yanındaki ve hatta solodaki takım arkadaşınla 2 tane nc kesmeden başlamayın. NC kesmenin de taktikleri var burada paylaşayım;

1) 2 kişiyseniz tank olan veya potu olan ilk vurarak başlayın kesmeye.
    2) 3 kişiyseniz oyunun cilvesi olan "body block" tekniği ile kesebilirsiniz. :)

BodyBlock Tekniği: Nc'lere ilk önce tek kişi vurur bu vuran kişi mesafeli atak olursa işiniz daha kolay olacaktır. 2 kişi nc'lerin önüne geçer ve kendilerinden duvar yaparlar. İlk vuracak kişi bunların arkasına geçer ve vurmaya başlar nc'ler o kişiye dalmaya gider ama tabi sizin önünüzde takılır. O sıra sizde vurmaya başlayıp hiç damage yemeden nc'leri kesmiş olursunuz.

Not: Ne Zha için buff'lar çok önemlidir. Buff toplamayı ihmal etmemen gerekir. Kolaylık olsun diye Hand of the Gods itemi almanı tavsiye ederim.

Dediğiniz item başlangıcını birkaç kez yaptım.Dediğim gibi yeni yeni oynamaya başladım bu hafta sürekli item dizilimleri deniyorum.İlk aldığım ve cidden komple oyunu domine edebildiğim Loki'ye bile sürekli farklı itemler deniyorum.Jungle işini öğrendik ya daha ilk levelda.Her oyun yapıyoruz.Genelde soldan başladığımız için blue'da yakında daha da güzel oluyor Saolun bilgiler için.

• quote:

quote:

5'ten beri oyundayım herhangi bir sorun yok.Hi-rez launcher sıkıntı çıkarmıştır gene.

Ne Zha'nın yanına hangi karakter öneririsiniz ? Bugün arkadaşla birkaç kere Guan Yu-Ne Zha yaptık , 4 oyunun 3'ünde domine ettik ama Loki kadar etkili olamadım Guan Yu'nun yanına.Yani 1'i vursam , 3 ile tutsam bile atlayan bir karakter her türlü kaçıyor Ne Zha'dan..Ultiyi genel olarak kaçma skillerini kullandıktan sonra veya az canları varken kullanmaya çalışıyorum , ölmeleri kesin olsun diye.Ama dediğim gibi beklediğim kadar etkili olamadım.Nasıl bir yol izlemeliyim acaba ? (Skillshotlar konusunda sıkıntım yok bu arada , arada sırada 3 kaçıyor sadece) Ya da yanıma gelen kişinin daha çok CC bulunduran bir karakter alması daha mı mantıklı olur ?

1 haftadır girmiyodum oyuna şimdi girem dedim uyarı verdi. launcer hatası genelde nasıl düzeltiliyor ?

• Önemli değil herhangi bir soru olduğunda yaz elimden geleni yaparım

conquest oynuyorsan ekleyebilirsin beraber oynarız

Nick: JohnnySinsTR
  • quote:

quote:

quote:

1 haftadır girmiyodum oyuna şimdi girem dedim uyarı verdi. launcer hatası genelde nasıl düzeltiliyor ?

Oyunun dosyalarının içinde veya direk masaüstüne kısayolu oluşmuştur, Hi-Rez Diagnostics and Support uygulaması var onu aç ve sol alt köşesinde repair butonu var onu kullanırsan belki işini görür dostum

• @Japon.Türk.San

Çok bir bilgim yok hocam.Fazla olmadı başlayalı.Hi-rez launcherın cacık olduğunu Tribes oynarken anlamıştım yani onla ilgili hata olabilir bir araştır istersen.

@irfansk

Genelde first winler için diğer modları da oynuyoruz.Onun dışında hep conquestteyiz.Levelı veya az karakter olmasını sorun yapmam diyorsan oynayalım (13-14 falanız şu anda bir arkadaşımla beraber) Şu anda oyunda sorun var gibi bu arada oyuna giremiyorum girince eklerim.Başka eklemek isteyen olursa : Klmor .
  • Şuanda oyunda sorun yok ben oyun bekliyorum oyuna giremeyen kişiler oyunun klasöründen veya masaüstünde varsa "Hi-Rez Diagnostics and Support" uygulamasını açın sol alttan repair'e basın düzelmesi lazım.

Edit1:

Lobby'e girdim adamlar god seçti süre sıfırlandı oyun açılmıyor. Evet oyunda bir sorun var.

Edit2:

Oyunu tekrar açtım girişte ID Pass. yazdıktan sonra girmiyor.

Server kapalı.

Edit3:

Server Açıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irfansdk -- 22 Mayıs 2013; 1:03:29 >
  • Konu bir anda coşmuş. Oyuna TR'de olan ilgi azdı. artmasına sevindim :) IGN: BerkayTR
  • 3-4 kişi arasında geçiyor, pekte canlandı denilemez...devamlılık gösteren oyuncu kadrosu olsa iyi olurdu.
    Şahsen ben her gece oyundayım.

• quote:

3-4 kişi arasında geçiyor, pekte canlandı denilemez...devamlılık gösteren oyuncu kadrosu olsa iyi olurdu.
    Şahsen ben her gece oyundayım.

Normalde bende açığım, sen beni engelledin sanırım.
  • Evet, başta biraz rahatsız oldum arkadaşının davranışlarından dolayı o gün block'ladım seni ama sonra block'u kaldırdım

• quote:

Evet, başta biraz rahatsız oldum arkadaşının davranışlarından dolayı o gün block'ladım seni ama sonra block'u kaldırdım

• oyunu ben de arkadaşla hemen hemen her akşam oynuyoruz. başlayalı 2 hafta falan oldu 18. levele geçmek üzereyim ben hala Türkiye'de pek tutmamasına hayret ediyorum daha önce lol de oynamıştım bu türde en çok zevk aldığım oyunlardan biri oldu ki henüz beta aşamasında ileride daha da gelişecektir.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.