Şimdi Ara

SMİTE Online Oynyanlar Buraya (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.124
Cevap
31
Favori
221.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şöyle ki bu sistem henüz bugün gelmiş benim de haberim yoktu, az önce bir maç bitiminde gördüm oynadığın God'a inanma (tapınma) puanı gibi bir sistem oluşturulmuş (yanlışsam bilen birisi düzeltsin) 100 Worshipers puanı topladığında oynadığın God'da bir rank kazanıyorsun.
    Ayrıca bu kazandığın Worshipers puanları, yine yeni gelen bir sistem olan Mastery Level'ına etki ediyor.
    Bundan önceki level sisteminin adı Beta Level olarak değişmiş anlıyacağın oyun çıktığı zaman herkes sıfırdan Level alıcak, ama betada oynayanlar'da Beta Level belirtilecek yani achievement gibi bir hale getirilimiş şu anki level sistemi bu da demek oluyor ki oyun yakın bir zaman sonra Release olucak sanırım.
    Benim anladıklarım bu kadar umarım işine yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nazar Eyle -- 15 Mayıs 2013; 21:34:13 >
  • Teşekkürler aydınlattığın için.

Açılan tanrılar, kazandığım favorlar giderse koyar ama..
  • Oyun şu anda Open Beta'da olduğu için kaybedeceğini sanmam.
  • bende patchdan sonra giremiyorum

the system not configured product 17 hatası alıyorum.
  • Çözemedim şu oyunu. 2 tane bot falan var.Ne zaman karşıma hercules odin gelse aşırı feedleniyor ve kazanıyor oyunları.Adam akıllı bi hero yok mu ya oynayabileceğim ?
  • dünkü patch esnasında ben hiçbir şey indirmedim ama oyunu açtığımda fenrir yerine isis geldi bir de god a inanma olayını çözememiştim şimdi sizin sayenizde anladım. ayrıca bir sorum olacak hades şimdi free değil mi? ben satın aldığım için mi açık yoksa yine free mi çözemedim

Bir de thor u alacağım demiştim ama anubis de baya hoşuma gitti. anubis le oynayan varsa tavsiye eder mi artıları eksileri nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thief27

dünkü patch esnasında ben hiçbir şey indirmedim ama oyunu açtığımda fenrir yerine isis geldi bir de god a inanma olayını çözememiştim şimdi sizin sayenizde anladım. ayrıca bir sorum olacak hades şimdi free değil mi? ben satın aldığım için mi açık yoksa yine free mi çözemedim

Bir de thor u alacağım demiştim ama anubis de baya hoşuma gitti. anubis le oynayan varsa tavsiye eder mi artıları eksileri nelerdir?

hades şuan açık değil sen satın aldığın için açılmış. anubisi şahsen oynamadım ama iyi anubis oyuncuları gördüm terör estiriyorlardı

isis oyuna eklenen yeni tanrı.

thor hakkında pek bilgim yok açıkcası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

bende patchdan sonra giremiyorum

the system not configured product 17 hatası alıyorum.

bu arada yukarda belirttiğim hatadan oyunu komple silip 0dan indirip yükleyince kurtuldum. şuan sorunsuz açılıyor.
  • Oyun ile ilgili hatalar aldığınızda sizlere bir yöntem anlatayım onu uygulayın olmazsa silip yeniden yüklersiniz;

C:\Program Files (x86)\Hi-Rez Studios içindeki "Games" (yada başka bir harddisk bölümünde nereye kurduysanız oyunu) klasörünü kopyalayıp başka bir yere yapıştırın, sonra "program kaldır veya değiştir" üzerinden oyunu silin, daha sonra Smite'ın sitesine girip "InstallHiRezGamesEnglish.exe" dosyasını indirin daha sonra kurulumunu yapın ama oyunu indirmeyin yedekledigimiz Games klasörünü yine C:\Program Files (x86)\Hi-Rez Studios (yada başka bir harddisk bölümünde nereye kurduysanız oyunu) içine yapıştırın sonra Hi-Rez Launcher üzerinde "Check Update" i tıklayın eğer bir güncelleme varsa yapar ve oyun çalışır, olmazsa birde oyun dosyalarını doğrulama ile ilgili bir seçenek vardı Launcherda onuda denersiniz mutlaka düzelicektir.

• Arenalardaki lokilerden artık içim dışıma çıktı loki bence oyunda dengesiz güç verilmiş tek karakter loki inanılmaz derecede üstün class bu oyundaki oyundan soğuttu.
  • Bence mobalarda klavye becerisi daha önemli.Kendi gücün %60 ise karakterin gücü %40'tır.Loki oynayan iyi oynar oynayan oynayamaz.Herkes thor kullanamaz.Kali kullanan iyi kullanır odini herkes oynayamaz basteti az kişi oynar gibi.....
  • Öncelikle hangi tanrıyı kullandığını söylersen ona göre bir kaç işe yarar taktik verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfansdk

Öncelikle hangi tanrıyı kullandığını söylersen ona göre bir kaç işe yarar taktik verebilirim.

Genelde ne zha oynarken loki ile çok uğraşıyorum. Lokiyi iyi kullananlar genelde support ve diğer assasainleri kıstırmaya uğraşıyorlar.

Mesela loki gidip ymiri avlamak için kendini yormuyor atıyorum artemisi vb yi gözüne kestirip sürekli anlarla uğraşıyor.

Bunun yanı sıra geçen gün bahsettiğim lokinin oyun genelinde 15 killi vardı ve bunun belkide 5-6'sı bendim. Kısacası adam karşı takımdaki tanklarla hiç uğraşmadan direk gözüne defense düşük karakterlerle işi götürmeye çalışıyor.

• quote:

quote:

Öncelikle hangi tanrıyı kullandığını söylersen ona göre bir kaç işe yarar taktik verebilirim.

Genelde ne zha oynarken loki ile çok uğraşıyorum. Lokiyi iyi kullananlar genelde support ve diğer assasainleri kıstırmaya uğraşıyorlar.

Mesela loki gidip ymiri avlamak için kendini yormuyor atıyorum artemisi vb yi gözüne kestirip sürekli anlarla uğraşıyor.

Bunun yanı sıra geçen gün bahsettiğim lokinin oyun genelinde 15 killi vardı ve bunun belkide 5-6'sı bendim. Kısacası adam karşı takımdaki tanklarla hiç uğraşmadan direk gözüne defense düşük karakterlerle işi götürmeye çalışıyor.

Ne Zha v Loki hakkında konuşursak bunları sende belki yapıyorsundur ama ben söylemiş olayım;

İlk öncelik olarak takımından asla uzak durma ne ileride ne geride, stunner olan bir tanrının yanında kalmak hep tercihin olsun.

* Loki seni yakaladı ise asla kaçma, kaçmak senin için dezavantaj. Hem arkandan vurduğu için çok damage yersin hemde aslında sen Lokiyi alabilirken o seni alır.

* Lokinin önemli bir açığı var, tam isabet alamazsa hasar veremez. Sen rastgele vursan yine hasar alır ama o tam sana isabet etmeli. Lokinin etrafında dönersen eminim 3-4 atağını kaçırcaktır. Tabi o sırada sen çoktan almış olursun.

* Loki oyundaysa gözün onda olsun, görünmezliği bastığı anda takımının yanına git.

* Bunların hepsi doğru bir item tekniği olmadan işe yaramaz tabi, physical protection, lifesteal ve physical power kasmanı öneririm.

Phsical Protection: Hide of the Nemean Lion yeterli. (Loki için tabi bu, takımda 2 den fazla physical varsa yanında Voidblade de kasılması gerekir)

Lifesteal : Devourer's Gloves ve Eye of Retaliation yetetli.

Physical Power : Bu sana kalmış bütün itemlerin çok güzel özellikleri var loki için seçmemelisin karşı tarafa göre almalısın.

* Loki'nin 2 tür atağı var ;

1.si görünmezliği basar arkana geçer vurur. Kaçmaya kalkarsan işin bitmiştir ultisiyle direk alır.(Bu bir pro Loki'dir )
    2.si ultisini kullanır combat başlar sen kaçmazsan ve dalarsan o afallar ve görünmezliğe basıp kaçar veya ölür.

(Her ikisindede kaçmaman gerek Ne Zha'yı oynuyorsan. Tabi söylediğim itemleri tamamlamış veya yarılamış isen.)

* Ne Zha oynarken sende loki gibi defansı kötü olan oyuncuları hedef al. Sen daha çok yakalayıcısın. kaçan kişilerin işini bitirceksin veya bir baktın gözün ısırdı birisini, sürüden ayrılmış kaçırmaman gerek. Asla takım takıma combat'ı sen başlatma, ölmen kaçınılmaz olur. Sen son vuruşu yaparsın veya Loki gibi teke tek kalman gerekir.

* Ne Zha kullanıcısı için buff çok önemli, hızlı bir şekilde map'den buff'ları takip et. Senin için bütün hepsi gerekli.

* Ne Zha hiç bir 1v1'den kaçmamalı. Hp si az olsa bile seri atak yaptığı için hp'sini bile doldurabilir.

edit:

* Savaşıyorsan o kaçmadan skillerini harcama. Lifesteal ölmemeni sağlar ama skillerin sadece adamın canını indirir.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irfansdk -- 18 Mayıs 2013; 15:49:00 >

• quote:

quote:

quote:

Ne Zha v Loki hakkında konuşursak bunları sende belki yapıyorsundur ama ben söylemiş olayım;

İlk öncelik olarak takımından asla uzak durma ne ileride ne geride, stunner olan bir tanrının yanında kalmak hep tercihin olsun.

* Loki seni yakaladı ise asla kaçma, kaçmak senin için dezavantaj. Hem arkandan vurduğu için çok damage yersin hemde aslında sen Lokiyi alabilirken o seni alır.

* Lokinin önemli bir açığı var, tam isabet alamazsa hasar veremez. Sen rastgele vursan yine hasar alır ama o tam sana isabet etmeli. Lokinin etrafında dönersen eminim 3-4 atağını kaçırcaktır. Tabi o sırada sen çoktan almış olursun.

* Loki oyundaysa gözün onda olsun, görünmezliği bastığı anda takımının yanına git.

* Bunların hepsi doğru bir item tekniği olmadan işe yaramaz tabi, physical protection, lifesteal ve physical power kasmanı öneririm.

Phsical Protection: Hide of the Nemean Lion yeterli. (Loki için tabi bu, takımda 2 den fazla physical varsa yanında Voidblade de kasılması gerekir)

Lifesteal : Devourer's Gloves ve Eye of Retaliation yetetli.

Physical Power : Bu sana kalmış bütün itemlerin çok güzel özellikleri var loki için seçmemelisin karşı tarafa göre almalısın.

* Loki'nin 2 tür atağı var ;

1.si görünmezliği basar arkana geçer vurur. Kaçmaya kalkarsan işin bitmiştir ultisiyle direk alır.(Bu bir pro Loki'dir )
    2.si ultisini kullanır combat başlar sen kaçmazsan ve dalarsan o afallar ve görünmezliğe basıp kaçar veya ölür.

(Her ikisindede kaçmaman gerek Ne Zha'yı oynuyorsan. Tabi söylediğim itemleri tamamlamış veya yarılamış isen.)

* Ne Zha oynarken sende loki gibi defansı kötü olan oyuncuları hedef al. Sen daha çok yakalayıcısın. kaçan kişilerin işini bitirceksin veya bir baktın gözün ısırdı birisini, sürüden ayrılmış kaçırmaman gerek. Asla takım takıma combat'ı sen başlatma, ölmen kaçınılmaz olur. Sen son vuruşu yaparsın veya Loki gibi teke tek kalman gerekir.

* Ne Zha kullanıcısı için buff çok önemli, hızlı bir şekilde map'den buff'ları takip et. Senin için bütün hepsi gerekli.

* Ne Zha hiç bir 1v1'den kaçmamalı. Hp si az olsa bile seri atak yaptığı için hp'sini bile doldurabilir.

edit:

* Savaşıyorsan o kaçmadan skillerini harcama. Lifesteal ölmemeni sağlar ama skillerin sadece adamın canını indirir.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

evet güzel yazmışsın eline sağlık. ne zha ile bir süre daha deneyeceğim.

şuan favorum 4800 civarı kısacası yeni bir karakter alma vaktimde yaklaşıyor yavaştan yeni karakterlere bakmaya başladım.

bunun yanı sıra ymiri bu sıra çok beğenmeye başladım bir kaç assault benzeri rastgele karakter gelen oyunda ymir ile oynadım ve diğer mesajımda belirttiğim gibi ymire kimse gözü yemiyor teke tekte. Mesela 5 tane adamın içine dalıyorum hemde atak vermeden bi allahın kulu bana saldırmıyor diğe elemanlarımızı kesmeye çalışıyorlar.

Bunun yanı sıra ymirin kaçan takım arkadaşlarımızı kovalayanları engellemesi (duvar dondurma vs) cidden mükemmel birşey. Yani hem tank hem support olarak müthiş.

Şu sıra aklım yavaştan ymire gidiyor hatta gem satın alıp mor skinini açıp kendimi ymire vermek istiyorum ymirde ustalaşmak istiyorum.

Fakat sürekli bir belirsizlik var

ares, ne zha ve ymir 3lüsünde sürekli git gel yaşıyorum.

• Bu arada not olarak çoğunlukla arena oynuyorum. Conquest modunu oynayamıyorum kendim rpgci, moba bir oyuncu değilim.

FPS oyuncusuyum, bu oyun tarzınıda tps olduğu için çok beğendim kısacası bir fps oyuncusu olarak kolay modları seviyorum. Diğerleri gelmiyor.
  • Ymir iyidir ama kill almaya değil yardım etmeye, tanklamaya bakcaksın.

Oyun şuan beta, beta levelini 30 yaparsan ymir ile istediğin skini bedava veriyor şuan.

Bugün aresi açtım ama arkadaşımla oynamazsam bir işe yaramıyor ulti combo gerek.

Arena için bana sorarsan ares yerine odini alabilirsin. Odinle full defans itemi kasıp 5 kişiye tek kafa tutuyorum.

Ne Zha alcaksanda hem çok kill hem çok death yaparsın, takımında iyi değilse sinirden patlarsın benden söylemesi.

Sen yinede istediğini seç :)
  • @irfansdk

Ymir skinlerinden 30 olunca sadece Cacodemon alabilirsin. Ayrica Ymir'i bir kaç physical itemle build edersen cok iyi kill alabilirsin tank olarak pek eksilme olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada yeni oyunculara tavsiye olarak başlarda tank ve support god'lar ile oynamalaridir. Bence defansı düşük god'lar büyük handikap olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I'm The Dude

@irfansdk

Ymir skinlerinden 30 olunca sadece Cacodemon alabilirsin. Ayrica Ymir'i bir kaç physical itemle build edersen cok iyi kill alabilirsin tank olarak pek eksilme olmaz.

Zaris önceden yazmıştı istediği skin'i (Cacodemon) bende onun için istediğin skin'i dedim yoksa bende biliyorum sadece onu verdiğini

Bide kill almak dediğin gibi kolay değil. Carry'ler 3 kere vururken sen 1 kere vuruyorsun çok zor kill almak, şansa geliyor arada böyle tam combat ortası ulti ve pentakill

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irfansdk -- 18 Mayıs 2013; 19:21:29 >

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.