Şimdi Ara

SmileADSL internetinitasi.com mu? 1 yıllık paket mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • smile adsl kampanyasından yararlanarak ve 1 yıllık taahhüt vererek 1mbit sınırsız paket indirimlerden yararlanmak istiyorum.

internetinitasi.com daki kampanyaya göre;
    26,81 lira olan aktivasyon ücretsiz,
    6 ay boyunca 26,81 lira,
    geri kalan 6 ay boyunca 45,31 lira.

smileadsl.com daki yıllık paket kampanyasına göre;
    aktivasyon ücreti 26,81 lira,
    7 ay boyunca 26,81 lira,
    geriye kalan 5 ay boyunca 45,31 lira.

sormak istediğim hangi kampanyaya geçeyim. ilk yazdığım kampanya diğerine göre toplamda 8,31 lira daha ucuz. sizce hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilecerme -- 2 Temmuz 2009; 3:17:45 >

• 12 AY 26,81 12 AY 45 TOPLAM 24 AY
  • 24 ay taahhüt çok fazla 12 ay bence daha iyi o yüzden 12aylık olanları karşılaştıdım
  • internetinitasi.com da ki 12 aylık taahhüt diğerine göre 18,50.-TL daha avantajlı.
  • internetinitasi.com dan 12 ay aboneliğimi yaptım. müş hiz.lerindeki kişi kullanıcı adı yerime xxx@smileadsl.net olarak yazmamı söyledi ancak sitelerindeki SSS bölümünde @smileadsl.com olarak yazılması gerektiği yazıyor hangisi doğrudur acaba arkadaşlar?
  • net uzantılı olacak cep telefonunuza msj olarak gönderiyorlar bilgilerinizi ben de 2 ay önce geçiş yaptım gayet memnunum
  • smile 1 mb sınırsızda rapid free indirme hızınız nedir kb olarak..
  • şehirdışında olduğumdan henüz ölçmedim
  • 1 mb sınırsız bağLantı iLe rapid free 107 kb iLe indiriyor.Premium oLsada 1o7 kb ı parçaLara ayırıyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egzersayz

1 mb sınırsız bağLantı iLe rapid free 107 kb iLe indiriyor.Premium oLsada 1o7 kb ı parçaLara ayırıyor zaten.

aynen
  • İnternetinitasi.com daki kampanyaya göre aylık ortalama>>>>>>36.06 tl

smileadsl.com daki yıllık paket kampanyasına göre aylık ortalama>>>>>>>>>>42.28 tl

Hesap ortada bence birinci kampanya daha cazip fazla para vermenin hiç bir anlamı yok.Sonuçta aldığımız hız 1mbit.Şöyle 10 mbit falan olsa paranın lafı olmaz ama onlar bu hale düşürüyor milleti.

Bu arada 16 aylık kampanyanın aylık ortalaması 2 lira daha ucuz.
  • ben internetini taşı sayfasına baktım.yarın ttneti kapatıp internetini taşı kampanyasından 16 aylık tahahhütlü 26 tl ödüycem 9 ay ona geçicem.

şimdi ttneti kapattırsam bu kampanyadan yararlanabilirim sanırım.16 ayda ttnete göre 150 tlden fazla karım olucak.bu ttnete 24 ay tahahhüt imzaladım iliğimi kuruttu ya.her ay 53 - 55.en azından kurtulurum.
  • Kampanyayı gördüm hemen TTnet i arayıp 2 yıllık taahhüt süremin dolup dolmadığını öğrendim neyseki dolmuş.Yarın iptal ettirip İnternetinitaşı.com dan 12 ay taahhütlü 1mb sınırsız pakete geçeceğim bir aksilik olmassa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.