Şimdi Ara

Smartpro da kursa başlıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
2
Favori
14.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sultan3461

Hadi ya /: Peki ne kadar oluyor kurs ücretleri ?

Aylik 400 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç öyle birşey demiyorlar valla kurs tarafı !

Gittim görüşmeye 2500 ödersin dediler.

Bide kurs bitince 2 ay içinde iş bulmazsan yine ödermişsin o parayı, bunu da ilk ke duydum, siz biliyormuydunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sultan3461

Hiç öyle birşey demiyorlar valla kurs tarafı !

Gittim görüşmeye 2500 ödersin dediler.

Bide kurs bitince 2 ay içinde iş bulmazsan yine ödermişsin o parayı, bunu da ilk ke duydum, siz biliyormuydunuz ?

Benim dedigim işkur kapsaminda dostum.sen degil zaten sana işkur aylik 400 oduyor.hem seni bedava kursa gonderiyor hem de cep harcligi veriyor konu icin @sedatsedat60 ile ozelden gorusebilirsin

Konu linki;https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=106187337&p=4#106477285
    (tum mesajlari oku)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuzlukavcisimezarciamca -- 5 Haziran 2015; 18:27:04 >

• Arkadaşlar eğitim hocaları nasıl? bilgi verecek olan var mı? Boşun zaman kaybı olacaksa gitmeye değmez sonuçta.
  • Şimdiye kadar kimse bu cezai bedelleri ödememiş yanı tiri viri hocaları için gidip birebir demo derslere girebiliyorsun akademi mantığında ust düzey çalışıyorlar
    Birde bakarken bunu buldum

http://www.smartpro.com.tr/iskur-basari-hikayeleri

• Eğitim alacağınız konu hakkında temel oluşturmadan hiç bir yerde eğitime başlamayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiranes -- 1 Mayıs 2017; 10:22:18 >
  • Bende smartpro da işkur kursunu bitirdim.
    Öncellikle,iş buldum ve çıkmak istediğimde 2700 lira almaya çalıştılar. İşkurun aldığı para değil bu. Kursa kayıt yaparken sözleşme imzalatıyorlar.
    2.ay iş bulup çıkmak istediğimde ücreti istediler.
    Zaten eğitim olarakta sana bir şey katmaz. Muhasebe erp kısmındadaki hocaya programla ilgili ne sorsak ya onu boşverin diyordu ya da programda orda hata var diyordu. O ilk iki aylık sürede programa firma ekleyip dönem açmaktan başka bir şey öğretmediler.
    Yazılım kısmı nispeten iyiydi. Ama genel olarak bu kurstan bir şey katmanız zor kendinize.

+
    Kurstan sonra işlere önereceğiniz,görüşmelere göndereceğiz dediler. Hiç bir yere göndermediler. Kursun son günü de katakulliye getirip bir kağıt imzalattılar. Kağıtta 3-4 firma ismi vardı. Yanlarında görüşme tarih saatleri. Bu görüşmelere katıldım diye imzalattılar. Tarihler geçmiş tarihlerdi. Sorduğumuzda bu hafta gidiceksiniz dediler. 1 ay geçti ses seda yok. Bu da yalan.

Kursa kabul sözleşmesini imzaladıktan sonra ilk bir ayda hem bilge adam hem ayvansaray üniversitesi hem de bahçeşehir wissen akademiden aradılar. Keşke onlardan haberim olsaydı herhangi birine gitseydim. Bu kurstan daha verimli olurdu. Olan boşa geçen 5 aya oluyor. Aranan,gitmeyi düşünenlere tavsiyem bu kursu veren diğer yerlere bakmanız. En azından daha profesyonelce, yalansız ve faydalı bir 5 ay geçirirler.

Ayrıca 400 değil şu an 700 ödüyor. GÜnlük 35 tl den hesaplanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maxim_Tsigalko

Bende smartpro da işkur kursunu bitirdim.
    Öncellikle,iş buldum ve çıkmak istediğimde 2700 lira almaya çalıştılar. İşkurun aldığı para değil bu. Kursa kayıt yaparken sözleşme imzalatıyorlar.
    2.ay iş bulup çıkmak istediğimde ücreti istediler.
    Zaten eğitim olarakta sana bir şey katmaz. Muhasebe erp kısmındadaki hocaya programla ilgili ne sorsak ya onu boşverin diyordu ya da programda orda hata var diyordu. O ilk iki aylık sürede programa firma ekleyip dönem açmaktan başka bir şey öğretmediler.
    Yazılım kısmı nispeten iyiydi. Ama genel olarak bu kurstan bir şey katmanız zor kendinize.

+
    Kurstan sonra işlere önereceğiniz,görüşmelere göndereceğiz dediler. Hiç bir yere göndermediler. Kursun son günü de katakulliye getirip bir kağıt imzalattılar. Kağıtta 3-4 firma ismi vardı. Yanlarında görüşme tarih saatleri. Bu görüşmelere katıldım diye imzalattılar. Tarihler geçmiş tarihlerdi. Sorduğumuzda bu hafta gidiceksiniz dediler. 1 ay geçti ses seda yok. Bu da yalan.

Kursa kabul sözleşmesini imzaladıktan sonra ilk bir ayda hem bilge adam hem ayvansaray üniversitesi hem de bahçeşehir wissen akademiden aradılar. Keşke onlardan haberim olsaydı herhangi birine gitseydim. Bu kurstan daha verimli olurdu. Olan boşa geçen 5 aya oluyor. Aranan,gitmeyi düşünenlere tavsiyem bu kursu veren diğer yerlere bakmanız. En azından daha profesyonelce, yalansız ve faydalı bir 5 ay geçirirler.

Ayrıca 400 değil şu an 700 ödüyor. GÜnlük 35 tl den hesaplanıyor.

Sırf ücretsiz diye gittim ben de.

Bizim hocamız diğerlerine göre nispeten iyiydi. Dediğiniz gibi 2-3 firmadan adam getirip mülakat olmadı demesinler diye mülakat yapıyorlar. Mülakatta üst düzey bilgisayar mühendisin cevaplayabileceği sorular soruyorlar.

Şimdi 700 tl olması güzel olmuş. Ayvansaray Üni. 'nin kursu da vardı bir ara . Hala devam ediyorum olabilir kayıtlar.Oraya gitmenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 11 Ekim 2017; 18:12:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar konuyu hortlatıp bi 2019 güncellemesi alalım bilgili arkadaşlardan :) 2019'da bu kursa giden, bitiren filan var mı?

Ben de sürekli İŞKUR'da görüyorum "Sistem ve Ağ Uzmanlığı" kursu dikkatimi çekiyor acaba başvursam mı diyorum ama emin olamıyorum. Bi de İŞKUR'daki ilanda "İstihdam Garantili" yazıyor. Yani kurs bitiminde direkt işe mi başlıyoruz? Nerde başlıyoruz? Hangi firmada?

Tecrübeli arkadaşlar bilgi verebilirse çok sevinirim.
  • Maxim_Tsigalko M kullanıcısına yanıt

Merhaba size gittiğiniz bu kursla ilgili soru sormak istiyorum.

Bu kursu bitirdikten sonra iş bulamamanızdan dolayı herhangi bir ücret ödediniz mi. O süre zarfında iş bulamadık ve ücreti ödemedim diyelim herhangi bir sıkıntı yaşama ihtimali var mı?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.