Şimdi Ara

SMARTMEDİA Tanıtım ve ek özellikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ürünü alanlar kullananlar bilirki ürün gayet güzel ve kullanışlı arayüzü çok hoş degil ama o fiyata çok güzel bir cihan ürün hakkında biraz bilgi vermek zorunda kalıyoruz her satışımızda ürün tam anlamıyla açıklanamıyor özellikle kendi firması tarafından bile

MKV destekliyor evet 720i leri açıyor bu cihaz ama üstünde yazmıyor yüzde 90 ınını açıyor.1080i leri açmıyor ama.

BU cihazlar (smart media 2.5" ler ve 3.5" ler) hiç bir şeye bağlı olmadan bile kart okuyucusundan içine kopyalama yapabiliyor.
    Bu cihazın kart okuyucusu pc ye bağlı iken çalışmıyor tv ye bağlıken veya hiç birşeye bağlı degilken sadece elektrik kablosuna bağlıykende çalışıyor.
    TÜRKÇE ALT YAZI DESTEĞİ FORMATI SRT dir.

Takıldıgınzı yerde türkçe kullanım kılavuzunu dikkatli okumanız lazım kumandada klit tuşlar var
    VGA çıkışına geçmek için kumandan video tuşuna basmanız gerekiyor.

7200 RPM SAMSUNG SATA2 HDD KULLANIYOR CİHAZ.

tv ye SKART ARKASI SARI, KIRMIZI , BEYAZ kablolar (component),yeni nesil çıkış yprr ve vga dan bağlanabiliyor tv ye veya monitörlere bağlıyken pc ye bağlı olmaması lazım.

VGA KABLOSU hariç tüm kabloları kutu aksanın yer alıyor.
    2 yıl garantisi olan ürün 2 yıl sonra eğer içindeki disk arıza yaparsa çöpe atmıyorsunuz format32 yane fat32 formatlı bir sata disk takabilirsiniz 500 gb a kdr.

• hocam paylasim icin tsk. Fakat 2-3 gundur bi soruya cevap bulamadim forumda. Usb girisli sinema sistemi ile kullanmak istiyorum bu sistemi fakat oynatmak istedigim dvdler 4 gbtan buyuk. Bunun bir yontemi varmi yada media yi alet uzerinden oynatim sistemden 5.1 ses almamiz mumkun mu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.