Şimdi Ara

🎁 SMART VALOR BORSASI - KYC VE AL-SAT YAP 10$ KAZAN (BİTTİ)🎁

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İsviçre merkezli Smart Valor borsası, üye olup kyc tamamlayan herkese 5$ ödül veriyor. Herhangi bir coinde 1 kez en az 5$lık al-sat yaptığınızda da 5$ veriyor. Toplam ödül 10 dolar. Etkinlik 31 Mayıs'ta bitiyor. Ödüller etkinlik bitiminden 4 iş günü sonra cüzdanlara yüklenecek.

Etkinlik Sayfası: https://signup.smartvalor.com/en/crypto-revolution/

ETKİNLİK BİTTİĞİ İÇİN LİNKİ KALDIRDIM ÖDÜLLER 5 GÜN İÇİNDE DAĞITILACAKMIŞ

1) Referanslı Link ten bilgilerinizi doldurup hesap oluşturun ve kyc tamamlayın. Kimlik ön arka ve selfie istiyor

2) KYC onaylandığında 5$lık yatırım yapın (garanti olması için 6-7$ göndermeniz tavsiye olunur) Litecoin , Dash, XLM , XRP gönderebilirsiniz fee düşüktür. Herhangi bir coinde al-sat gerçekleştirip paranızı geri çekebilirsiniz.

3) 31 Mayıs'tan sonra 4 iş günü içinde 10$ ödül cüzdanınıza yüklenecektir

refsiz link: https://app.smartvalor.com/en/auth/signup (refsiz kazanım olup olmadıgı konusunda bilgi yok)

Adı geçen borsalar ve tutarlar yatırım tavsiyesi değildir. Borsalardan veya projelerden kaynaklanan sorunlarda sorumluluk kabul etmemekteyim. Araştırmanızı yapıp etkinliklere katılıp katılmamaya veya yatırım yapıp yapmamaya kendiniz karar verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 24 Mayıs 2022; 17:57:55 >

• güncel

• Borsaya para gondermeden kayit olup kyc yaptigimizda direkt 5 dolar geliyor dimi ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • evet kayıt için 5$ veriyor 31 mayıs'dan itibaren 4 gün içinde dağıtımlar olacak

• güncel

• Ben bu borsaya dün gece xlm gönderdim ama hesaba geçmedi

Adress ve memoyu kontrol ettim onlar doğru

Para gönderirken dikkatli olun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • guncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt

ben yatırım ve çekim yaptım sorun olmadı hocam. Gecikme olabilir sizinkinde doğru yaptıysanız geçecektir

• güncel

• GÜNCEL

• güncel

• Kampanya bitti mi neden başlıkta BİTTİ yazıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.