Şimdi Ara

Smart TV'den Digiturkplay izlenebiliyor mu? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
4
Favori
58.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben sorunsuz izleyebiliyorum sizde neden sorun oldu acaba ? Televizyonunuzun modeli ve yazılım versiyonunu yazabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: italiany

ben sorunsuz izleyebiliyorum sizde neden sorun oldu acaba ? Televizyonunuzun modeli ve yazılım versiyonunu yazabilir misiniz ?

Nasıl sorunsuz izliyorsunuz bendeki Samsung 46es8000 en son yazılım güncel ama birowser üzerinden daha önce takılmasız izlerken ama şimdi donmalı izleniyor ve bunuda digiturk kendisi engelliyor..tv lerle alakası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 4 Nisan 2014; 2:21:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 06ensar

quote:

Nasıl sorunsuz izliyorsunuz bendeki Samsung 46es8000 en son yazılım güncel ama birowser üzerinden daha önce takılmasız izlerken ama şimdi donmalı izleniyor ve bunuda digiturk kendisi engelliyor..tv lerle alakası yok.

http://youtu.be/PZkq7-YRkl0

aynı durum bendede var 46es8000
    geçen sene takılmıyordu.

• quote:

46D7000 hocam benim cihaz sürümüne yarın bakarım sizin cihaz nedir ? siteye girince sunucu bulunmadı diye her siteye giriyor oraya girmiyor bu nasıl bir engelleemdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakb4b4

quote:

Orijinalden alıntı: 06ensar

quote:

http://youtu.be/PZkq7-YRkl0

aynı durum bendede var 46es8000
    geçen sene takılmıyordu.

Ben de aynı durumdayım. HDMI kablo aldım mecburen

• 06ensar kullanıcısına yanıt
    Tv ler ile ilgisi yok demişsiniz ancak ben web browser üzerinden digiturkplay i açarak izleyebiliyorum. 55F8000 benim televizyonum ve 1102 versiyon yüklü. haftanın maçlarını ve tekrarları izleyebiliyorum . bana özel bir uygulama olmasa gerek :) kanal 2 üzerinden izlemeyi deneyebilir misiniz ?
  • italiany kullanıcısına yanıt
    Tam ekran yapınca donarak izleniyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • baglantınızla ilgili olabilir donmalar benim görüntüm güzel
  • 42la620s ile sorunsuz izliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 47la860 ile no problem

• Bu linkteki şikayette 3 gün önce yapılmış ve hemen çözümlenmiş!
    http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2157805/digiturk-playi-smart-tvden-izleyemiyorum/61byr

Smart tv lerdeki problemin çözüldüğü yazıyor. Deneyen var mı?
  • browser üzerinden izleniyor ama play uygulamasından izlenmiyor

• Browser üzerinden show tv yi dün akşam izledim. Tam ekranda herhangi bir sorun yaşamadan. Ekranda Infinite yazısı görüldü. Bir süre bekledim ve yayın açıldı. Televizyonum samsung 46es6140. Maç aboneliğim yok ama herhalde oda açılır diye tahmin ediyorum. Eğer octoshape kullanmıyorsa tabi. Play uygulamasından denemedim çünkü bu uygulamanın olduğundan bile haberim yoktu.
  • 55f8000 ile browser'dan bende de sıkıntı yok ama keşke dgiturk play uygulaması olsa, daha başarılı olabileceğine inanıyorum o zaman yayının
  • bende de ses var ancak görüntü yok model:42f5570
  • sorunun çözüldüğü filan yok,daha doğrusu zaten izlenmemesi digiturk ün engellemesi ile oluşmaktadır.bu müşteri hizmetlerinin bizzat tarafıma söylediği dir..
  • Browerser üzerinden sıkıntı yaşarsak widi üzerinden sıkıntısız izleyebilir miyiz ?
  • Samsung UE40H6270'de Digitürk Play ve Dsmart blu izlenebiliyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung 40h6270 modelinde infinite denilen uygulamaya hayır teşekkür ederim ikonuna tıkladığın zaman lig tv dijiplay izlenebiliyor.
  • 50hu6900 aldım fakat izleme yapamıyorum infinite octoshape uyarısına hayır teşekkür ederim diyorum infinite yazısı dönüyor dönüyor açılacakmış gibi fakat yok yok
    o kadar para verdik tvye yanında laptop nu gezdireceğiz
    çözüm üretebilen varsa pls

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.