Şimdi Ara

Smart TV'den Digiturkplay izlenebiliyor mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
4
Favori
58.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alperturgay

Plazma TV de izleyebilen var mı?

lg 50pm6900 de digiturk play calisiyor ama görüntü kesik kesik...benim internetimden mi tv den mi bilemiyorum ama aynı bağlantı üzerinde ipad2 sorunsuz oynaıyor (kendi uygulamasıyla)
  • Samsung 46 es 6140 d.play sorunsuz izliyorum pc flan bağlamaya gerek yok+tam ekran kablosuz maus ve klavye destekli
  • Bilgiler için teşekkürler.

İzlenebilen modeller:
    Samsung ES5500
    ________ES6140
    ________ES7000
    ________ES8000
    LG LM660S

İzlenemeyen modeller:
    Samsung ES7000
    _________D7000
    LG PM6900
    Philips 5507

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperturgay -- 10 Ocak 2013; 14:29:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cresadur

40es7000 var bendede bende izleyemiyorum silverlight yükle yazısı çıkıyor ama hata veriyor oda birisi yardımcı olsa

diğer yayınları denediniz mi tvler silverlight ile değil octoshape ile açılan yayınları açabiliyor

bizim lig maçlarında birinci yayında oluyor octoshape premier ligde yani lig tv 3 de yayın ikide oluyor galiba
  • es5500 modeli ile normal üyeliği denedim atv hd - star açtım izledim gayet güzel fakat internet sayfasından kanaldan kanala geçmek zor :) oluyor müşteri hizmetlerine canlı chat ile bağlandım durumu sordum inatla izleyemezsiniz dedi, star - atv hd izlerseniz diğerlerini izleyemezsiniz dedi sebebide octoshape yükseltilememesinden miş, ama star yada atv gibi kanalı açmaya çalıştığınızda bunu yükleyeyim mi diye soruyor yani bu kanallarda octoshape ile çalışıyor ki diğerlerini de izletebilir, ama müşteri hizmetleri önümde açık olan ve izlediğim kanalı :) izleyemeyeceğimi iddia etti ve uydu aboneliğimin olması gerektiğini söyledi, artık kurumların uydu cihazlarını o kalas gibi aletleri insanlara dayatmaktan vazgeçmeleri lazım.
  • lg 32ls570s modelinde tarayıcıdan açılıp izlenebiliyor atv hd vs lakin çok donuyor.Digitürkplay uygulaması var lg de ama alakası yok yayınla gereksiz birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 30 Ocak 2013; 22:58:55 >
  • Pozitron arkadaşım bendede var aynı tv den ama donmayı bırak açılmadı digiturkplay den maç izleyebilmek için yüklenmesi gereken bir yazılım var o olmadan nasıl açıldıki sende ?
  • bendede samsung 40ES5500 var. smarttv browserdan açtığım zaman flash istiyor. Bunun update ile bir alakası varmıdır acaba?
  • Arkadaslar sanirim uygulama olarak sadece lg de var.Philips tv baktim bu gun almaya karar verdim gibi.İzleyemez miyiz bu tv de simdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG Lm660S de çok takılıyor. İzleyebilen var mı ? Bende mi bir yanlışlık var anlamadım. 8 Mpbit internette bilgisayarda çok rahat ama Tv den açınca çok donuyor ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12Kamil

LG Lm660S de çok takılıyor. İzleyebilen var mı ? Bende mi bir yanlışlık var anlamadım. 8 Mpbit internette bilgisayarda çok rahat ama Tv den açınca çok donuyor ya...

Smart tv tarayıcısından dolayı öyle.En iyisi pcden hdmi bağlayarak izlemek.
  • LG LM765S var. Fakat Digitürk play açılmıyor browserdan. Infinite uygulaması çıkıyor .
  • LG LA serisinden 620S ile infinite(octoshape yayını) sorunsuz izlenebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krep

es5500 modeli ile normal üyeliği denedim atv hd - star açtım izledim gayet güzel fakat internet sayfasından kanaldan kanala geçmek zor :) oluyor müşteri hizmetlerine canlı chat ile bağlandım durumu sordum inatla izleyemezsiniz dedi, star - atv hd izlerseniz diğerlerini izleyemezsiniz dedi sebebide octoshape yükseltilememesinden miş, ama star yada atv gibi kanalı açmaya çalıştığınızda bunu yükleyeyim mi diye soruyor yani bu kanallarda octoshape ile çalışıyor ki diğerlerini de izletebilir, ama müşteri hizmetleri önümde açık olan ve izlediğim kanalı :) izleyemeyeceğimi iddia etti ve uydu aboneliğimin olması gerektiğini söyledi, artık kurumların uydu cihazlarını o kalas gibi aletleri insanlara dayatmaktan vazgeçmeleri lazım.

biraz hortlatma oldu ancak siz samsung smart tv'de mi izliyorsunuz. bende de smart tv var. browser üzerinden açıyorum ancak hiçbir kanal açmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

quote:

Orijinalden alıntı: krep

es5500 modeli ile normal üyeliği denedim atv hd - star açtım izledim gayet güzel fakat internet sayfasından kanaldan kanala geçmek zor :) oluyor müşteri hizmetlerine canlı chat ile bağlandım durumu sordum inatla izleyemezsiniz dedi, star - atv hd izlerseniz diğerlerini izleyemezsiniz dedi sebebide octoshape yükseltilememesinden miş, ama star yada atv gibi kanalı açmaya çalıştığınızda bunu yükleyeyim mi diye soruyor yani bu kanallarda octoshape ile çalışıyor ki diğerlerini de izletebilir, ama müşteri hizmetleri önümde açık olan ve izlediğim kanalı :) izleyemeyeceğimi iddia etti ve uydu aboneliğimin olması gerektiğini söyledi, artık kurumların uydu cihazlarını o kalas gibi aletleri insanlara dayatmaktan vazgeçmeleri lazım.

biraz hortlatma oldu ancak siz samsung smart tv'de mi izliyorsunuz. bende de smart tv var. browser üzerinden açıyorum ancak hiçbir kanal açmıyor.

evet samsung tv den izliyordum es5500 ama dediğiniz gibi bayağı bir önceydi bu aralar tekrar açıp denemedim daha cezbedici bir şeyler buldum smart özelliğinde uyduhanetv takip ederek nstream kurdum ona takılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krep -- 16 Temmuz 2013; 21:05:29 >

• Guncel cihazlari listeleyebilirmisiniz arkadaslar.hangileri sorunsuz aciyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 47LM620s sahibiyim. Yayın sırasında acayip takılma oluyor. Yok mu bunun bir çaresi?
  • Arkadaşlar ben de dün DigiturkPlay i yeni tv(lg 32ln575s) me kurdum ancak ligtv filan izlenmeyecek ordan anlaşıldı..
    browserdan girmeye çalıştığımda bir kanalı çok zor açtı, tam ekran yapayım dedim bu sefer açmadı filan baya sıkıntı var.

Başka yolu yok mudur acaba bunun illa pc yi hdmi dan mı bağlayacağız sağlıklı görüntü elde etmek için? Nerde kaldı bunun smart tv liği bunu normal bir tvde de yapardım ben
  • 46 d 8000 var . digiturk play almayı düşünüyorum. tv ye bilgisayar ı bağlamadan tv nin web browseri ile seyretme imkanım var mı.
    deneyen var mı .
    sanırım lig tv infinty uygulaması istiyor tv bunu açar mı ?
    ya da alternatif browser ile açılır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugrul4545

46 d 8000 var . digiturk play almayı düşünüyorum. tv ye bilgisayar ı bağlamadan tv nin web browseri ile seyretme imkanım var mı.
    deneyen var mı .
    sanırım lig tv infinty uygulaması istiyor tv bunu açar mı ?
    ya da alternatif browser ile açılır mı ?

ben denedim ama yayın bir türlü yüklenmedi. yapabilen arkadaşlar var umarım cevap yazarlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.