Şimdi Ara

smart tv nedir? internete filan giriyormuş. klavye takılıyor mu?_ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
201.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F-G -- 15 Aralık 2011; 21:48:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

Bu smart tv işini büyütmemek lazım :) sanıyorum bazı yeni receiver veya medya playerler ile tv ye bağlayıp aynı işleri yaptırabiliyoruz..Ayrıca reklamlarda smart tv diye bağıra bağıra reklam yapan markalar var..Ben GW 30 u alırken smart olduğunu bilmiyordum.Tv yi evde açınca fark etmiştim skype,facebook,vs vs . sıralamışlar:) kaç kere kullandım sanıyorum bi kaç kez neticede tarayıcı yok belirli yerlere giriyor pc açıp fragman izlemekle uğraşmıyayım diyenler için ideal birşey :)

Tarayıcısı olan modellerde var artık. Çok performanslı olmuyorlar doğal olarak ancak en azından istenilen siteye girilebiliniyor. Benim elimin altında her an notebook olduğu için ihtiyaç duymuyorum ama duyan insanlar için bu Smart TV olayının önü açık bayağı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: techraven

quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

Bu smart tv işini büyütmemek lazım :) sanıyorum bazı yeni receiver veya medya playerler ile tv ye bağlayıp aynı işleri yaptırabiliyoruz..Ayrıca reklamlarda smart tv diye bağıra bağıra reklam yapan markalar var..Ben GW 30 u alırken smart olduğunu bilmiyordum.Tv yi evde açınca fark etmiştim skype,facebook,vs vs . sıralamışlar:) kaç kere kullandım sanıyorum bi kaç kez neticede tarayıcı yok belirli yerlere giriyor pc açıp fragman izlemekle uğraşmıyayım diyenler için ideal birşey :)

Tarayıcısı olan modellerde var artık. Çok performanslı olmuyorlar doğal olarak ancak en azından istenilen siteye girilebiliniyor. Benim elimin altında her an notebook olduğu için ihtiyaç duymuyorum ama duyan insanlar için bu Smart TV olayının önü açık bayağı.

Tarayıcılı olarak Sony veya Panasonic'ten hangi modeller var?

Ve bunlar da Flash video izleme desteği var mı?

• O kadar model bazlı bilmiyorum ama flash video desteği çoğunda sorunlu. TV lerin kendi konularında spesifik olarak sorman lazım o soruyu ya da bir teknomarkete gidip birinci elden dene.
  • Bende vestel smart aldım.Kuruluma gelenler pek tv den anlamıyorlardı internete felan girilmez bazı alet ve edevat lazım dedi.Açıklamaları yeterince tatmin edici değildi biraz kurcaladım kablosuz modemi tanıdı ama int.giremedik.Bilgisi olan arkadaşlar varsa bizi fazlası ile menmun etmiş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YERYAVUZ

Bende vestel smart aldım.Kuruluma gelenler pek tv den anlamıyorlardı internete felan girilmez bazı alet ve edevat lazım dedi.Açıklamaları yeterince tatmin edici değildi biraz kurcaladım kablosuz modemi tanıdı ama int.giremedik.Bilgisi olan arkadaşlar varsa bizi fazlası ile menmun etmiş olur.

hayırlı olsun arkadaşım bende vestel smart tv almak istiyorum biraz özelliklerinden bahsedermisin görüntü kalitesi falan nasıldır.
  • quote:

Bende vestel smart aldım.Kuruluma gelenler pek tv den anlamıyorlardı internete felan girilmez bazı alet ve edevat lazım dedi.Açıklamaları yeterince tatmin edici değildi biraz kurcaladım kablosuz modemi tanıdı ama int.giremedik.Bilgisi olan arkadaşlar varsa bizi fazlası ile menmun etmiş olur.

Merhaba,

Ben Vestel'de çalışıyorum, böyle bir şey olmaması gerekir, TV ile çok rahat internete bağlanabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi PM. ile atarsanız size yardımcı olmak isterim.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin50

quote:

hayırlı olsun arkadaşım bende vestel smart tv almak istiyorum biraz özelliklerinden bahsedermisin görüntü kalitesi falan nasıldır.

32 inç tv yi 1380 tl ye 36 ay taksitle aldım.5 yıl garanti artı 3 ay değişim garantisi var.Servis getirip ister duvara ister masa üstü kurulum yapıp ilk çalıştırmayı yapıyor.Tv de dahili uydu cihazı var sadece anten kablosunu takıyorsun çalışmaya başlıyor.İsteğe bağlı harici uydu cihazı bağlayabilirsiniz tüm bağlantı girişleri mevcut.Şifre kartı yuvası bile var.Usb den mkv dahil bir çok formatta film müzik resim oynatabiliyorsunuz.Diğer led tv lerden görüntü farkı yok gibi geldi bana.Hd yayınlar süper diyebiliriz.Kumandası kullanışlı fakat biraz büyük.Menüler kolay ve anlaşılır,kullanması kolay geldi bana.En azından iki kumanda ile savaşma derdi yok.Ses ve görüntü kalitesini isteğe göre ayarlayabiliyorsunuz.İnternet için kablosuz wifi bağlantı aparatı içinden çıkıyor.İnternete bağlandım ama açılışı yapamadım.Kullanmaya başlayınca bilgi veririm.Benim gibi arızalı tüplü tv den buna geçince eşekten inip uçağa binmiş gibi oldu.Ben beğendim.zaman neyi gösterir bakacağız.

• Arkadaşlar bende Samsung 46LE651B var. Özellikler arasında Internet TV yazıyor. Televizyonun menülerinde gezindiğimde de Internet TV yazdığını gördüm. Ethernet kablosuyla bağlayıp ip ayarlarını yaptım ve ADSL testini geçti. Fakat internet tv ye tıkladığımda Servis Desteklenmiyor diyor. Ne yapmam gerekir. Televizyondaki Internet TV özelliğini nasıl kullanabilirim? Teşekkürler...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sahin50

quote:

32 inç tv yi 1380 tl ye 36 ay taksitle aldım.5 yıl garanti artı 3 ay değişim garantisi var.Servis getirip ister duvara ister masa üstü kurulum yapıp ilk çalıştırmayı yapıyor.Tv de dahili uydu cihazı var sadece anten kablosunu takıyorsun çalışmaya başlıyor.İsteğe bağlı harici uydu cihazı bağlayabilirsiniz tüm bağlantı girişleri mevcut.Şifre kartı yuvası bile var.Usb den mkv dahil bir çok formatta film müzik resim oynatabiliyorsunuz.Diğer led tv lerden görüntü farkı yok gibi geldi bana.Hd yayınlar süper diyebiliriz.Kumandası kullanışlı fakat biraz büyük.Menüler kolay ve anlaşılır,kullanması kolay geldi bana.En azından iki kumanda ile savaşma derdi yok.Ses ve görüntü kalitesini isteğe göre ayarlayabiliyorsunuz.İnternet için kablosuz wifi bağlantı aparatı içinden çıkıyor.İnternete bağlandım ama açılışı yapamadım.Kullanmaya başlayınca bilgi veririm.Benim gibi arızalı tüplü tv den buna geçince eşekten inip uçağa binmiş gibi oldu.Ben beğendim.zaman neyi gösterir bakacağız.

cevabın için teşekkürler.bende 40 inç bir tv almak istiyorum ama vestelin şu anda 42 ve 32 inç smart tv leri var bide bu televizyonlarda 3D yok samsung da da fiyat farkı var yılbaşına kadar bekleyeceğim yılbaşında belki kampanya olursa güzel bir fiyat yakalarsam alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kobraercan

Arkadaşlar bende Samsung 46LE651B var. Özellikler arasında Internet TV yazıyor. Televizyonun menülerinde gezindiğimde de Internet TV yazdığını gördüm. Ethernet kablosuyla bağlayıp ip ayarlarını yaptım ve ADSL testini geçti. Fakat internet tv ye tıkladığımda Servis Desteklenmiyor diyor. Ne yapmam gerekir. Televizyondaki Internet TV özelliğini nasıl kullanabilirim? Teşekkürler...

http://forum.donanimhaber.com/m_49457080/tm.htm

buradaki konuyu bir araştır bence oradan bilgi sahibi olabilirsin
  • Smart tv ygulamalarının yazılım altyapısı hangi dile giriyor? Java mı? Android'i bilenler bunları da yapabilir mi??
  • SAMSUNG PS51D550 3D Mükemmel bir plazma ama yardıma ihtiyacım var

kararsız kaldığım konular şunlar
    1- 360w enerji tüketimi fazla değilmi fatura çok gelir
    2- ömrü led lere göre daha az değilmi
    3- hangi 3d gözllükleri çalıştırır görüntü kaliteli olurmu ve fiyatı nedir bu gözlüjlerin
    Paylaş:

şimdiden tşk ederiim yardımcı olacak arkadaşlara
  • Evet, fazla. Ömrünü düşünme, bu teknoloji ilerlemesinde bir tane daha alırsın perte çıkana kadar.
    SG gözlük ile çalışır (aktif), FPR değil. Fiyatları değişiyor ama ortalama 150TL civarı felandır adedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: techraven

quote:

Orijinalden alıntı: albay_123

yardım Arkadaşlar MODEL/TİP:37LV3550-ZB yazılım sürümü 04.01.26 Bu led smart tv,de nasıl smart share ve smart tv seyrederim yardım Arkadaşlar ?

Bu modelde Smart TV yok.

Arkadaşlar arayımmı Telefonla LG destek temsilcigini 444 6 543 neden derseniz benim 94 cm led tv kutusunDA Smart tv ve Smart share Logo,ları var ama Teknosa,da yok diyorlar ben Bimeksden aldım

MODEL/TİP:37LV3550-ZB yazılım sürümü 04.01.26 Varmıdır ? yoksa gerimi iyada ediyim alalı 4 ay felan oldu 1.400 tl aldım peşin nakit

• Çok ilginç bir durum, bir ara bakalım ne diyecekler. O modelde Smart TV yok benim bildiğim. Kutusunun bir resmini de çek koy zahmet olmazsa, belki standart tek kutu felan yapmışlardır o yüzden karışmıştır.
  • Aparatı varmış usb,den baglarım ama bilgsi olan yok büyük magazaların ve aparat yok birde özel kumandasımı olacak 3 d özellikli tvlerde Özel kumanda varmış Arkadaşlar.

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/319230_10150356607795816_567505815_8109242_2031046630_n.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albay_123 -- 31 Ocak 2012; 22:30:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albay_123

Aparatı varmış usb,den baglarım ama bilgsi olan yok büyük magazaların ve aparat yok birde özel kumandasımı olacak 3 d özellikli tvlerde Özel kumanda varmış Arkadaşlar.

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/319230_10150356607795816_567505815_8109242_2031046630_n.jpg

Modelinin yazdığı bir şekilde SS alıp LG TR ye yolla bence. Aparatı varmış dediğin Smart TV box gibi birşey, ayrıca para ile satılıyor. Seni resmen yanlış bilgilendirmişler.
    Bu arada 1400TL çok vermişsin o TV ye hocam. Bunun yerine 32LW5500 alırsın, Smart TV si var ve içinden 7 FPR gözlük çıkan bir 3D TV. Görüntü işlemcisi 3D capable olduğu için daha da iyi.

• arkadaşlar bende samsung 32d6500 smart tv var ve bu net playerı yüklemek istiyorum fakat ayarları yapıp yükledikten sonra tv hacklenmiş mi oluyor garantisine bir zarar geliyormu ve içindeki yüklü app lar siliniyormu bilgi verir misiniz lütfen
  • Beyler ben bu model ile philips 42pfl76xxK\02 serisi arasında çok gittim geldim ama philips'in dahili uydu alıcısında ıslık sesi problemi diye bi olay oluyormuş. Bunu kullananlarda böyle bi sorunla karşılaşan oldumu?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.