Şimdi Ara

SMART MEDİA PLAYER PLUS 500GB?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞ BU ÜRÜNÜ İNCELEDİM VE MÜKEMMEL BİRŞEY KULLANANLARDAN DA ŞİKAYET YOK YALNIZCA FAT32 FORMATINDA OLDUGU İÇİN 5 GB TIN ÜSTÜNDE VERİ Yİ ATAMIOZ GALİBA Bİ KEREDE ÖLE BİŞE VAR AMA NFTS YAPILA BİLİOR MEDİA YI KULLANMAK İSTEMESSEK SUAN VATANDA KAMPANYADA

500 GB MEDİA PLUS ÜRÜNü kullanan arkadaşım varsa yorumlarını bekliyorum

Ürün özellikleri
    500 samsung sata 16 mb cache lik hdd
    kart okuyuc xd,sd,mf,cf,sm kartlarını okuya bilior bildigim kadarıyla
    dvd,dvx,mpg,mp3,mpg2,vcd destegi var hatta bazı hd leride oynatıormuş ama ileri geri sarmıyormuş öle diorlar :D
    srt türkçe alt yazı destegi
    5+1 ses sitemlerine bağlanabilior arayüz yazılımına sahip
    aliminyum kasa
    usb ara bağlantısı PC VE MAC UYUMLU
    tv bağlantıları : COMPONENT,YPRR,VGA,AV
    Uzaktan kumanda
    smart media arayüzü
    yanınada recovery die bir sistem kurtarma cihazı hediyemiş :D 238 ytl ESKİ FİYATIDA 350 FLM MIŞ

HEM DİSK HEMDE MEDİA PLAYER SİZCE NASIL BİR TERCİH OLUR OKDR PARA VERCEM ÖGRENCİYİM BEN :(

SMART MEDİA PLAYER PLUS 500GB?

• Bunun dijital görüntü çıkışı yok HD oynatsa da sanırım bi anlamı olmaz.
  • almaya değer cihaz, bende geçende exa dan 258 ytl Worldcart 5 taksite aldım.
    cihaz bence kullanışlı dvd,avi,mpeg vs. türleri oynatıyor.
    memnunum.
  • arkadaşlar ben smart media player mp35 plus modelini aldım 500 gb lık ...sorun üstüne sorun yaşıyorum.fat32 programıyla format attım ilk aldığımda.türkçe karakter desteği yok divx filmlerde sizlerde aynı problemi yaşıyor musunuz?altyazı aydınlık görüntülerde okunmuyor ama şu an benim için en önemlisi türkçe karakter desteğinin olmayışı kutusunda desteklediği yazıyor.yine kutusunda mp4 desteği de var diyor.o da yok..gerçekten bin pişmanım keşke philps in kini alsaymışım paraya kıyıp en azından adamlar firmware falan çıkarıyor sorunu hallediyorlar.kimsenin ilgilendiği de yok...varsa bu durumları çözen yardımlarınızı bekliyorum...
  • Evet vatan'da kampanyada hem indirim yapıyorlar hemde nod32 antivirüsü 22ytl ye alabiliyorsun.
    Demin gittim ordan biliyorum
  • ben de vatan'dan almıştım bir iki ay önce. gayet memnunum. şu ana kadar bir problem yaşamadım.
  • bende bunun 750gb olanı var..şimdiye kadar hiç bir sorun çıkarmadı bana şuanda 300mb boş alan var belki sorun ondanmıdır bilmiyorum ama sorunum VGA girişine monitör bağladımda menüye ulaşıyorum ama dosyalar yok..önceden az buz zorlada olsa bazı dosyalarına ulaşıyordum ama şimdi hiçbiri yok kitapçığında okudum hardiskin ana menüsünde 3 klasörden oluşması mı lazımış yoksa dosyalara ulaşamassın diyordu bunu yaptım ama......bunun mantığı nedir acabba veri depolamada tam verim aldım ama bu vga tv giriş olayları çözemedim..????
  • quote:

Orjinalden alıntı: bd90

bende bunun 750gb olanı var..şimdiye kadar hiç bir sorun çıkarmadı bana şuanda 300mb boş alan var belki sorun ondanmıdır bilmiyorum ama sorunum VGA girişine monitör bağladımda menüye ulaşıyorum ama dosyalar yok..önceden az buz zorlada olsa bazı dosyalarına ulaşıyordum ama şimdi hiçbiri yok kitapçığında okudum hardiskin ana menüsünde 3 klasörden oluşması mı lazımış yoksa dosyalara ulaşamassın diyordu bunu yaptım ama......bunun mantığı nedir acabba veri depolamada tam verim aldım ama bu vga tv giriş olayları çözemedim..????

kullanan yokmu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.