Şimdi Ara

Smart Media 2.5'' HDD Media Player İncelemesi !!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
188
Cevap
0
Favori
79.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Altyazı örneği için bi ekran görüntüsü koysaydınız keşke yaa.
    Hem büyük altyazı, hem de küçük altyazı için?
  • İnceleme için teşekkür ederim. Bi tanıdık almış 3,5" 500 gb lığını fena değil diyor, Vatan da da %8 indirim var bakalım bende alabilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S.
    Vatan da da %8 indirim var bakalım bende alabilirim

Şu anda en ucuz ereyon da satılıyor.
  • Bu cihazdan ben de almış bulunuyorum arkadaşlar.
    Cihazdan çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.
    Sadece çok fazla sıkıştırılmış mp4 filmlerde sorun çıkıyor.
    Takılma falan yok.
    Bilgisayardan 9,2 gb içeriği tamamen film olan klasörü tek seferde kopyala-yapıştır yaptım.
    5 dk 36 sn sürdü.
    12,5 gb mp klasörünü kopyaladım: 7 dk 12 sn sürdü.
    Hızı gayet başarılı bence. Dk da 1,8 gb kopyalıyor.
    700 mb lık bir filmi cd den kopyalarken en az 5 dk geçiyor, ancak bu cihaz yarım dakikadan daha kısa sürede hallediyor. 24 sn sürdü bende.
    Kumanda hassasiyeti çok iyi. Cihaz kumandaya gecikmesiz cevap veriyor.

Altyazıların konumunu ayarlıyamıyorsunuz ancak, "büyük" ve "küçük" olmak üzere boyutu için 2 seçim yapabiliyorsunuz.
     Smart Media 2.5'' HDD Media Player İncelemesi !!!

Altyazı görünümü hakkında fikir edinebilmeniz için örnek koyuyorum.

Büyük altyazı

Küçük altyazı

Büyük

Küçük

Altyazıları küçük olarak ayarlarsanız hakikaten biraz fazla küçük.
    Büyük olarak ayarlayınca bana normal geldi 55 ekran tv de.
    Ancak, altyazıların konumu bir-iki cm daha aşağıda olsaydı veya konumunu ayarlayabilseydik iyi olurdu.
    Yine de çok rahatsız edici değil.

Bunlar da cihazın boyutları hakkında fikir edinmeniz için:

Cihazın boyutları beklediğimden küçük arkadaşlar.
    Resimdeki sigara uzun sigara değil.
    Kısa malbiş cigarası.
    Ona göre kıyaslayın artık.
    Kalınlığı sigara paketiyle aynı.
    Sadece uzunluğu ve genişliği 2 şer cm fazla.
    11.5 cm x 7.8 cm
    Kalınlığını ölçmedim ama resimde de görülüyor sigara paketiyle aynı.

İçindeki harddiskin markası samsung arkadaşlar.

Not: 1 gb tan büyük olan filmleri, 1 gb lık kısma kadar oynatıyor, ondan sonrasını göstermiyor.
    O yüzden, ben 1 gb tan büyük olan filmi bilgisayarda 2 ye bölüp aktarıyorum cihaza.
    Bunu yapmak da çok basit, Boilsoft Video Splitter programıyla yarım dk da yapabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drisert -- 27 Mayıs 2008; 20:53:35 >

• arkadasım kaca aldın kac gb bu alet
  • 160GB.
    Şu anda ereyonda 221,45 ytl.
    Doların düşmesiyle bu fiyata indi.
    http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=92924
    Ben başka bi yerden 230 ytl ye almıştım.
    Tek memnun olmadığım tarafı: Film oynatırken zaman çizgisi göstermiyor, bir de zaman atlatma fonksiyonu yok.
    Yani mesela filmin 36:12 dakikasına atlatacaksınız, bunu direkt olarak yapamıyorsunuz.
    Hızlı sardırmayla oraya ulaşmak zorundasınız.
    Fakat hızlı sardırma fonksiyonu çok etkili.
    2, 4, 8, 12 ve 16 hızda sardırabiliyorsunuz.
    16 hızda sardırınca zaten bi filmin sonuna sardırarak ulaşmak 1,5 - 2 dakika sürmüyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: faruk531

arkadasım kaca aldın kac gb bu alet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drisert -- 19 Mayıs 2008; 14:11:04 >

• 3.5'' 500gb mp35 lerde VGA out bulunmaktadır, 2.5'' lerde yok.
  • 3.5 olanları kalitesiz yazılımolarak görünüm olarak berbat birşey.
    http://www.noontec.com/en/client/ProductView.asp?id=83 bu ürünü bekleyin
  • bu cihazda DVD oynatmanın bir yolu var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan pekacar

arkadaşlar bende smartmedia player 3,5 inc 500 gb ı yeni aldım, ikiye böldüm (NTFS olraak) ancak resimleri jpeg olmasına rağmen görüntüleyemiyorum, resimleri fotoğraf makinesi olarak görüyor entere bastığımda donup kalıyor, ayrıca dat uzantılı filimleri kullanabiliyorum, mpg4 formatına ceviriyorum görüyor ancak oynatlıyor, acaba bizdemi bir sorun var yoksa smart media playeri almakla hatamı ettik.

saygılar

Dostum benim bilgisayar da Vista Premium kurulu. Sen aletin dosya sistemini FAT32'ye çevirmediğin için o sorunları yaşamışsın. Nitekim NTFS'de ben de benzer problemleri yaşadım. Aleti iade etmişsin gerçi ama biraz aceleci davranmışsın gibi geldi bana. :)
  • SLM
    BENDE VAR BUNLARDAN
    FORMAT ATINCA CALISMIYO SANIRIM ARA YUZ YAZILIMIDA SİLİNİYO
    ARA YUZ YAZALIMI LAZIM YARDIMCI OLRSANIZ SEVİNİRİM
  • Bende 3.5" 500GB olanindan var.Evdeki bilgisayara tanittim, 2'ye boldum birinci Fat32 ikinci NTFS evdeki makineden buldugum butun film resim ve muzikleri 1. bolume yukledim ve hemen hemen hic calistirmadigi film olmadi.Hemen hemen diyorum cuklu bir filmi calistirmadi ama onunda formati garipti. Suanda 1.bolumde yaklasik 60-70 adet film,300-500 adet Mp3, en az 100 tanede resim var ve hic sorunsuz calisiyor Masallah.
    Tatile cikarken yanimda getirdim, bulundugum yerdeki bilgisayarda tanimadi aleti. Windows xp kurulu makinede, 2-3 defa format attim makineye, ne bicim bisey anlamadim, direk boot cd den kuruyor, driverlar eksik diye cihazin icini acip anakartin adini ve numarasini aldim ve driverlari internetten indirdim, yine olmadi. Bir arkadastan rica ettim laptopunu getirdi xp kurulu bu makinede denedim onda super calisti.
    Usb bellekten diger bilgisayara atayim ordanda Smarta atayim dedim benim makina usb bellegi tanimadi. Biosuna baktim 1.1-2.0 acik, update'ler tam. Benim 2Gb'lik Mp3 player var kabloyla onu denedim, bunu tanidi ne bicim is anlamadim.Simdi kendi bilgisayarima indirdigim filmleri 2'ser 2'ser mp3 playera ordanda haftada birkez ugrayan arkadasin makinasi uzerinden benim smart media ya atiyorum.2 film icin toplam 1.5 saat harciyorum,48 dk benim makineden Mp3Playera.45 dk mp3 playerdan laptop uzerinden Smartmedia ya.
    Sorun kesinlikle Smarttan kaynaklanmiyor, Benim kullandigim bilgisayar hurda icinde Assem Km18E ana kart Amd athlon 2200 islemci var buyuk ihtimalle bundan kaynaklaniyor.
    Yardim edebilecek arkadaslarin yardimindan memnuniyet duyarim, ben isin icinden cikamadim.
    Saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agenor -- 2 Ağustos 2008; 1:31:26 >

• ben de 2.5" 160gb olanindan aldim. aslinda sadece tasinabilir bi hdd lazimdi ama almisken lcd televizyonda divx de seyrederim diyerekten bade suzerekten. neyse 4e boldum fat32 olarak. pcde sorun cikarmadi hdd olarak. twde de attigim uc bes filmi sorunsuz oynatti altyazisiyla. altyazi olayini herkes gibi sewmedim ben de pek. tek sorunum component (yPbPr) baglayinca ses gelmedi. av baglayinca bi sorun yok. ilk defa component bisey bagladim telewizyona (samsung 32r81b) acaba neden seste problem oldu bi fikri olan war mi arkadaslar?
  • Merhaba

(yPbPr) sadece goruntu iletir, ses icin composite baglantinin kirmizi-beyaz kablousunu yada ses cikisi varsa onu kullanmalisin.
  • arkadaşlar bu cihazı yeni aldım.
    cihazı bilgisayara bağlayınca 130 gb lık hafızayı sorunsuz görebiliyorum ama tv ye bağladığımda sadece root yazıyor ve klasör boş yazıyor.
    yardımcı olabilirseniz sevinirim. teşekkürler...
  • merhaba arkadaşlar 2.5" 160gb ını buldum 180 ytl civarında fiyatı var ama içindeki disklerin 7200 rpm olanı varmı ve hangi diski kullanıolar. Notebookuma 7200 rpm bi disk almak istiyorum eğer içindeki disk 7200 rpm sata ise benim için çok güzel olucak bu konuda bilgisi olan arkadaş varmı şimdiden teşekkürler...
  • Tşk.ler Gayet açıklayıcı olmuş.
    Anladığım kadarıyla ürün çok sorun çıkarıyor?
  • Arkadaşlar benim 2,5' smart media player laptopumda sorun çıkarıyor.Usb kablosu ile bağlıyorum smartın üzerindeki ışıklar yanıyor fakat pc cihazı tanımıyor.farklı usb kablolarla ve farklı usb girişlerinde denedim yine tanımadı.Arada bir tanıyor,ama çoğu zaman pc smartı görmüyor.Masa üstü pc de yapmıştı bir kez.Sizce sorun ne olabilir ve ne yapmam gerekir.
  • kesinlikle marka ürünlerden şaşmayın diğer markalar elllerine gözlerine bulaştırıyorlar alın bi codegeni philips, western, segate, oldu bitii kafanız rahat olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: matematikcini

kesinlikle marka ürünlerden şaşmayın diğer markalar elllerine gözlerine bulaştırıyorlar alın bi codegeni philips, western, segate, oldu bitii kafanız rahat olsun

Arkadaşların yazdıklarına göre durum bundan ibaret
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.