Şimdi Ara

Smarnoo T652 Araç Kamerası incelemesi F/p (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
812
Cevap
17
Favori
44.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://goo.gl/qo4zM5
  • kargo ve sigorta dahil 149 küsür tl ye az önce siparişi geçtim... siparişten sonra tekrar konuya göz gezdirince bazı olumsuz yorumlar denk geldi, iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemiyorum... otomatik çalışma problemi yaşayan da var yaşamayan da var. bu ürünü palio araçta kullanan var mı...
  • Ekran çok kötü. Yapışkan koruma bantını çıkartmak için hafif tırnakladım ertesi gün lcd ekranın ilgili kısmında alttan üste bozuk pixeller oluştu. Madem ekran o kadar hassas neden o bantı hayvan gibi yapıştırdılar bilmiyorum. Keşke dokunmasaydım diyorum şu an. Bence kamera alacaklar başka ürün düşünsün ya da beklesin. Belki güncel versiyon filan çıkar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Ekran çok kötü. Yapışkan koruma bantını çıkartmak için hafif tırnakladım ertesi gün lcd ekranın ilgili kısmında alttan üste bozuk pixeller oluştu. Madem ekran o kadar hassas neden o bantı hayvan gibi yapıştırdılar bilmiyorum. Keşke dokunmasaydım diyorum şu an. Bence kamera alacaklar başka ürün düşünsün ya da beklesin. Belki güncel versiyon filan çıkar.

Lcd ekranla çok işimiz olmuyor açıkçası, zaten minicik birşey ayar yapmak için faydalı

Onun dışında yaptığı kayıtlar ve lensi gayet başarılı. Bizim için önemli olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: antibiotic1907

kargo ve sigorta dahil 149 küsür tl ye az önce siparişi geçtim... siparişten sonra tekrar konuya göz gezdirince bazı olumsuz yorumlar denk geldi, iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemiyorum... otomatik çalışma problemi yaşayan da var yaşamayan da var. bu ürünü palio araçta kullanan var mı...

Şikayet var com'a girin ve inceleyin, dünyanın en iyi markaları için bile yüzlerce şikayet açılmıştır.

Kamera güzel içiniz rahat olsun, cihazı 200 kişi aldıysa genelde ufak tefek sorun yaşayanlar çözüm için konuya yazarlar geri kalan 190 kişi memnunum diye pek msj atmaz.

O ufak sorunlarıda bir şekilde ayarla yada farklı bağlantı şekli ile çözüyoruz.

• İçiniz rahat olsun bu üründen iki ay önce aracıma aldım şimdi şirkette 10 araçta aynı ürün var hiçbirinde problem yok her gören istedi her gören istedi dışarıdan görenler şirket ücretsiz her personele kamera verdi sanıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Urun guzel ama kutu icerisinden cikan aksesuarlari cok dandik. Ekraninda da bi cizik vardi bunun icin ticket actim gearbestte 10 dolar iade ettiler

• Hocam ben de bu ürünü 1-2 ay kadar önce aldım bir sorun yoktu gayet güzel çalışıyordu, ilk olarak smarnoo yazısından sonra ekranda görüntünün bozulduğunu gördüm bir kaç defa şuan smarnoo yazısı hiç gelmiyor mavi ışık devamlı yanıyor. fişten çekiyorum o mavi ışık 10-15sn sonra sönüyor kayıt ediyor mu etmiyor mu bilmiyorum ekrana görüntü alamadım hiç bir türlü yardımcı olabilir misiniz acaba? Normalde arabayı çalıştırınca smarnoo yazıp bir süre ekran açık çalışıyordu sonra ekran kapanıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obra_

Hocam ben de bu ürünü 1-2 ay kadar önce aldım bir sorun yoktu gayet güzel çalışıyordu, ilk olarak smarnoo yazısından sonra ekranda görüntünün bozulduğunu gördüm bir kaç defa şuan smarnoo yazısı hiç gelmiyor mavi ışık devamlı yanıyor. fişten çekiyorum o mavi ışık 10-15sn sonra sönüyor kayıt ediyor mu etmiyor mu bilmiyorum ekrana görüntü alamadım hiç bir türlü yardımcı olabilir misiniz acaba? Normalde arabayı çalıştırınca smarnoo yazıp bir süre ekran açık çalışıyordu sonra ekran kapanıyordu.

Hafıza kartı olmadan bir deneyelim, kartta olabilir sıkıntı.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Hocam ben de bu ürünü 1-2 ay kadar önce aldım bir sorun yoktu gayet güzel çalışıyordu, ilk olarak smarnoo yazısından sonra ekranda görüntünün bozulduğunu gördüm bir kaç defa şuan smarnoo yazısı hiç gelmiyor mavi ışık devamlı yanıyor. fişten çekiyorum o mavi ışık 10-15sn sonra sönüyor kayıt ediyor mu etmiyor mu bilmiyorum ekrana görüntü alamadım hiç bir türlü yardımcı olabilir misiniz acaba? Normalde arabayı çalıştırınca smarnoo yazıp bir süre ekran açık çalışıyordu sonra ekran kapanıyordu.

Kartsız denedim, pc ye bağlayıp denedim, yanıdaki reset olduğunu düşündüğüm tuşu kullandım denedim dün akşam hiç bir görüntü gelmedi. Bu sabah tekrar arabayı indirdiğimde çalıştı ofise gelene kadar kayıt etti, hafıza kartına baktım akşam hiç kayıt etmemiş o mavi ışık devamlı yandığında. Şuan tekrar aynı şeyi yapıyor kartlı-kartsız açılmıyor, sanırım cihazda bir arıza var.

• quote:

quote:

quote:

Kartsız denedim, pc ye bağlayıp denedim, yanıdaki reset olduğunu düşündüğüm tuşu kullandım denedim dün akşam hiç bir görüntü gelmedi. Bu sabah tekrar arabayı indirdiğimde çalıştı ofise gelene kadar kayıt etti, hafıza kartına baktım akşam hiç kayıt etmemiş o mavi ışık devamlı yandığında. Şuan tekrar aynı şeyi yapıyor kartlı-kartsız açılmıyor, sanırım cihazda bir arıza var.

Gearbeste bir Ticket açın isterseniz, bu gibi sorunları genelde kart hatasından kaynaklı yapabiliyor. Ürünü birde menüden default ayarlara çekmeyi deneyebiliriz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gearbeste bir Ticket açın isterseniz, bu gibi sorunları genelde kart hatasından kaynaklı yapabiliyor. Ürünü birde menüden default ayarlara çekmeyi deneyebiliriz.

Ticket açtım resim ve video da koydum bakalım ne diyecekler, kartı da kamerayla beraber yeni almıştım pc'ye falan takınca çalışıyor kart bir sorun yok gibi bilemedim. Kartsız açılsa en azından diyeceğim ki kartta sıkıntı yapıyor kartsız da açmıyor onu anlayamadım.
    Video büyük ama ekrandaki bozulma için resmi ekleyeyim, bu bozulmanın daha büyükleride olmuştu daha önce.
    Smarnoo T652 Araç Kamerası incelemesi F/p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obra_ -- 15 Mart 2018; 15:58:42 >

• Merhaba,
    hediye çeki var mı?
    Ürünün yanında almamız gereken başka bir bağlantı aparatı vs. var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruling_S

https://tr.aliexpress.com/item/New-Glue-Adhesive-Revolving-Mount-Holder-for-Car-Window-Screen-GPS-Camera-DV-MX3-MX6-EX4/32664966879.html

Bu ürün de işe yarar gibi ne dersiniz?

Üstad bu ürünü kullanıyor musun ? araca nasıl monte ediliyor tam anlayamadım da ?
  • aliatabak_ kullanıcısına yanıt
    Kullanmıyorum ama linkteki ürün yapışkanlı cama monte ediyorsunuz.Vantuzlu olunca titreme yapıyor bunu engellemek için farklı bir kamera tutucu görevi görüyor.
  • Hocam ben Gearbest sitesinden aldığım eşya ile ilgili değerlendirme yazmak istiyorum ancak ''bir değerlendirme yazın'' sekmesine tıkladığımda boş sayfa açılıyor. Ben mi çözemedim bunun bir yolu var mıdır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliatabak_

Hocam ben Gearbest sitesinden aldığım eşya ile ilgili değerlendirme yazmak istiyorum ancak ''bir değerlendirme yazın'' sekmesine tıkladığımda boş sayfa açılıyor. Ben mi çözemedim bunun bir yolu var mıdır acaba ?

Farklı bir browser kurup deneyelim, Yandex Firefox gibi

• ürünü alalı 6 gün oldu, takipli kargo seçeneğini seçtim ama henüz bilgi girilmedi diyor... normal mi bu durum sizde nasıl oldu...
  • Ben netherland postu seçtim ancak sonrasında siparişlerim bölümünde daha hızlı gönder diye bir şey vardı ona tıkladım. onaylandı filan dedi ama, ne yaptım bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antibiotic1907

ürünü alalı 6 gün oldu, takipli kargo seçeneğini seçtim ama henüz bilgi girilmedi diyor... normal mi bu durum sizde nasıl oldu...

Normal, beklemeye devam

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.