Şimdi Ara

Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası ( Artık Stoklarda Yok ) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
16
Favori
30.284
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kameralar çalışsın ya da çalışmasın, sıcaklık her türlü risktir. Kimse size kesin bir cevap veremez. Ben arka camdaki A118C yi iki yazdır hiç camdan sökmedim (İst te yaşıyorum). Direk güneş altında sürekli kayda da bıraktım. Junsun u da güneş altında sürekli kayda bıraktım. Cihaz elle dokunulamayacak dereceye gelmişti ama çok şükür sıkıntısız çalışıyor hala. Ama bunlar hiç bir şeyin kanıtı değildir, tavsiye de etmiyorum. Önceden kullandığım pilli 0826 yı yazın sürekli camdan söküyordum.
  • indirim kodu car18off gecersiz diyor. acaba başka yeni kod var mı?
  • Merhabalar

10 saat önce ben de aynı indirim koduyla sipariş geçtim 73 dolar, hatta şimdi kargoya vermişler bile. İndirim kodunu kullandıysanız önceden yeni üyelik açarak denemeniz gerekiyor, önceki mesajlarda da vardı aynı sorunu yaşayan. Başka bir indirim kodu ise "TWITTER" galiba 81.88 dolar oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regular6 -- 17 Temmuz 2017; 16:6:29 >
  • radiko1 R kullanıcısına yanıt
    Dün kullandım,çalıştı 72,98 düşüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede06

Dün kullandım,çalıştı 72,98 düşüyor.

haftasonu siparişi geçerken kredi kartı hata vermişti. dolayısıyla tekrar alamazsınız diye uyarı veriyordu. Kardeşimin hesabından geçtim . ilginize teşekkürler .
  • arkadaşlar günaydın bende 1 aydan uzun zaman önce gelen kameramın montajını tam olarak yapmış bulunuyorum çakmaklıktan kullanıyordum ama sıkıntılı oluyordu sigorta tablosuna kurulumunu yaptım korna sigortasına bağladım araç çalıştığında elektrik kesmiyor. videoyu işim bitince çektim amatör bir vido tabiki :)

https://youtu.be/KEV2OQ73ZA0
  • Kamerayı bugün teslim aldım. Haftasonu montajını yapmaya çalışacağım. 10 gün gibi bir sürede elime ulaştı. Biraz daha geç gelir diye düşünüyordum :)

@ozgurkale videoda sorun mu var acaba açamadım da ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chiroptera -- 19 Temmuz 2017; 11:16:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chiroptera

Kamerayı bugün teslim aldım. Haftasonu montajını yapmaya çalışacağım. 10 gün gibi bir sürede elime ulaştı. Biraz daha geç gelir diye düşünüyordum :)

@ozgurkale videoda sorun mu var acaba açamadım da ??

hayırlı olsun şimdiden.. baya erken gelmiş.. video evet sadece ben görebilirim demişim şimdi düzeltiim..
  • Kameranın güç kablosunu takarken jackin hepsi içeri girmiyor. Sizde de öyle mi oldu arkadaşlar. 2-3 mm jack dışarda kaldı hemen çıkıveriyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: chiroptera

Kameranın güç kablosunu takarken jackin hepsi içeri girmiyor. Sizde de öyle mi oldu arkadaşlar. 2-3 mm jack dışarda kaldı hemen çıkıveriyor..

Banada ilk başta çıkar gibi geldi ama çıkmıyor yuvasından jack.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim arabanın arka camı filmli. Düzgün görüntü alabilir miyim ki arka kameradan?
    Almazsın dersene başka modellere yöneleceğim yoksa bu modelde karar kıldım?
    Geri geri park yaparken falan da kullanmayı düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EtYiyenBitki

Bizim arabanın arka camı filmli. Düzgün görüntü alabilir miyim ki arka kameradan?
    Almazsın dersene başka modellere yöneleceğim yoksa bu modelde karar kıldım?
    Geri geri park yaparken falan da kullanmayı düşündüm.

Bendede film var lensin gelen kısmını falçata ile kestirdim filmice sıkıntı kalmadı.

• Merhaba Arkadaşlar,
    Bende sonunda montajımı yaptım. Aslında servisdeki usta yaptı..
    Ben çakmaklık uzatıcısı ile yapmayı planlıyordum ama ihtiyaç olan enerjiyi kontakla bağlantısı olan tavan lambasından aldık.
    Ortalıkta hiçbir kablo karmaşası vs olmuyor. Araç çalıştığında devreye giriyor ve araç kamerasını açıyor. Kontak kapatıldığında ise kapanıyor.
    Uzun bir tatil yolculuğunda gerçek testlerimizi yapmış olacağım. Umarım ve inşallah uzun süre kullanabileceğim bir araç kamerası olur.
    Olgu Erhan Bey'e tekrardan teşekkürler.

Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası ( Artık Stoklarda Yok )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enigma09 -- 21 Temmuz 2017; 17:15:22 >
  • Resim formatlarını sistem küçültmüyor. Kusura bakmayın.(480 ve 240 seçmeme rağmen)
    Arka kamerayı ayrıca gönderirim. Bir video örneğinide akşam paylaşırım arkadaşlar.
  • Merhaba,

Ön kamera :

https://youtu.be/USqqZxyX1Zg

Arka kamera :

https://youtu.be/8r11eUMpqKw

İyi akşamlar.

• Hayırlı olsun hocam güle güle kullanin

• güzel olmuş güle güle kullanın.bende de ix35 var.ön camın ortasındaki taralı alanın sağında yağmur sensör aparatı olduğundan bende montaj yaparken biraz sağa kaydırmayı düşünüyordum.çekim açısı gayet güzel bana da fikir vermiş oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 22 Temmuz 2017; 5:57:57 >
  • Olgu Bey vesilesiyle ben de aldım. İnşallah ihtiyacımız olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmcol

Olgu Bey vesilesiyle ben de aldım. İnşallah ihtiyacımız olmaz.

Allah kazasız belasız günler nasip etsin, gelince montaj kutu kargo resimlerini bekliyoruz
  • Bende dun montaj yaptirdim. Cakmaklik girisinden paralel cekerek takti usta disi cakmaklik ve sigortalı aparattan almıştım aliden ama sigortali kabloya gerek yok deyip kullanmadı direk cakmaklik kablosundan paralel cekti. Enerji verdigimizde adadaptor 3 5 saniye enerji alıyor sonra almıyordu . tornavida ile tıkladığımızda aynı sey oluyordu . usta adaptorun içini açıp bakınca legimlerde sorun olduğunu görduk leğim yapınca sorun giderildi.

şimdi bana sd kart lazim nerden handi karti almalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71866347B -- 25 Temmuz 2017; 12:58:46 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.