Şimdi Ara

Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası ( Artık Stoklarda Yok )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
16
Favori
30.300
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÜRÜN STOKLARDA YOK ONUN YERİNE TAVSİYEMİZ MİNİ 0906 KAMERASIDIR

Not : Destek-Bilgi-her türlü soru adına çekinmeden bana Öze l Msj atabilirsiniz.---->Buraya Tıklayın V e Msj Yazın<------

Satın Aldığım Link : Youtube Videomun altındadır. Buraya link koyamıyorum. Güncel indirim kodunu orada güncel olarak yazıyorum.
    Satin alma ve indirim kodu için Youtube incelemenin altındaki Linki kullanabilirsiniz.

ÜRÜN STOKLARDA YOK ONUN YERİNE TAVSİYEMİZ MİNİ 0906 KAMERASIDIR
    ÜRÜN STOKLARDA YOK ONUN YERİNE TAVSİYEMİZ MİNİ 0906 KAMERASIDIR

MİNİ 0906 KAMERASI

Smarnoo S1 Kamerası için Gündüz ve Gece Kayıpsız Netlik Örnekleri :
    https://www.dropbox.com/s/eajtnpudx8pq74a/Smarnoo1.rar?dl=1
    https://www.dropbox.com/s/as0lydgxa2jjvxc/Smarnoo2.rar?dl=1

https://www.dropbox.com/s/0u72op553trhit0/Smarnoo3.rar?dl=1
    https://www.dropbox.com/s/ss62w8epp4ah76n/Smarnoo4.rar?dl=1
    https://www.dropbox.com/s/hpcjx57yccyva7l/SmarnooGece_01.rar?dl=1
    https://www.dropbox.com/s/8chf0kin1ilgrwk/SmarnooGece_02.rar?dl=1

Smarnoo S1 Car Front Rear DVR Camera
    Adopted Novatek 96655 chip and AR0330 front and NT99141 rear image sensor, features with dual recording, no dead angle not only in the car or the surroundings of the car; and has a variety of functions such as GPS navigation, motion detection, auto power on, and so on, provides you a more comfortable and worry-free driving environment.
    Main Features:
    ● 3.0 inch LCD screen
    ● 170 degree front angle and 155 degree rear angle, both of them can be vertically adjusted
    ● 3MP and 1080P resolution for the front camera
    ● 1.3MP and 720P resolution for the rear camera
    ● Adopting Novatek 96655 chip, AR0330 front image sensor, NT99141 rear image sensor
    ● GPS navigation offers you accurate position
    ● HDR high dynamic technology, records more clear even under low-light environment
    ● Support 3m motion detection distance
    ● Auto power on
    ● Advanced H.264 photography compression technology keeps high quality videos and plays a part of saving storage as well
    ● Come with a remote controller with 1pc built-in CR2032 battery
    ● With 2G DDR memory
    ● Support maximum 32GB external memory storage ( not included )
    Specification
    General
    Brand: Smarnoo
    Model: S1
    Type: Car DVR with GPS
    Chipset Name: Novatek
    Chipset: Novatek 96655
    Image Sensor: Other
    Storage
    Internal memory: 2GB
    Max External Card Supported: TF 128G (not included)
    Class Rating Requirements: Class 10 or Above
    Display
    Screen size: 3.0inch
    Screen type: TFT
    Screen resolution: 960 x 240
    Power
    Charge way: Car charger
    Working Time: No
    Working Voltage: DC 12V
    Primary Info.
    Wide Angle: 170 degree wide angle
    Lens Size: 17mm
    Camera Pixel : 1080P for Front Camera, 720P for Rear Camera
    Video/Image/Audio
    Decode Format: H.264
    Video format: MOV
    Video Resolution: 1080P (1920 x 1080),720P (1080 x 720)
    Video Frame Rate: 30fps
    Audio System: Built-in microphone/speacker (AAC)
    Functions
    Waterproof: No
    Waterproof Rating : No
    Motion Detection Distance: 3m
    Night vision : No
    Night Vision Distance: No
    GPS: Yes
    HDR: Yes
    Auto-Power On : Yes
    Interface Type: Micro USB,Mini USB
    Anti-shake: Yes
    Parking Monitoring: Yes
    Other
    Operating Temp.: 0 Deg.C - 65 Deg.C
    Power Cable Length: 342cm
    Dimension/Weight
    Product weight: 0.3730 kg
    Package weight: 0.6780 kg
    Product size (L x W x H): 13.20 x 9.70 x 6.00 cm / 5.2 x 3.82 x 2.36 inches
    Package size (L x W x H): 22.00 x 14.50 x 13.00 cm / 8.66 x 5.71 x 5.12 inches
    Package Contents
    Package Contents: 1 x Smarnoo T686C Car Front Rear DVR Camera, 1 x Car Charger with 342cm Cable, 1 x 6m Cable for Rear Lens, 1 x Rear Lens, 1 x Remote Controller, 1 x English User Manual

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 3 Nisan 2018; 11:54:36 >

• satıyorsan alayım hemen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mbaydar76

satıyorsan alayım hemen..

Satış yapmıyorum mlsf :(
  • Junsun H030 Araç Kamerası ile kıyasladığınızda hangisini tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yabancı7

Junsun H030 Araç Kamerası ile kıyasladığınızda hangisini tavsiye edersiniz?

Junsunda wifi var tek kanal bunda wifi yok çift kanal. Tabi junsun çekimleri biraz daha iyi ama 2 kanal istenirse bu kamera derim. Tek kanal ise junsun.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Yanlış görmediysen Junsun modelinde ekran yoktu değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: canakay47

Yanlış görmediysen Junsun modelinde ekran yoktu değil mi

Junsun ekransız, bundaki 3"
    Performans testi ne zaman gelecek Olgu Bey?

Bu kadar büyük bir kameradan da iyi bir performans bekliyorum artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakircan

Performans testi ne zaman gelecek Olgu Bey?

Bu kadar büyük bir kameradan da iyi bir performans bekliyorum artık...

Arada videoalar ekledim, eve gidince çekimleri yükleyeceğim netlik çok güzel. Büyük olmasının sebebi gps dahili o yüzden.
    Mini 0805P inde dahili sayılır diyelim. Boyutları ona oranla baya büyük. Çok dikkat çeker mi dışarıdan acaba?

Şöyle bir gece çekimine denk geldim ama pek iyi değil gibi...

• quote:

Mini 0805P inde dahili sayılır diyelim. Boyutları ona oranla baya büyük. Çok dikkat çeker mi dışarıdan acaba?

Şöyle bir gece çekimine denk geldim ama pek iyi değil gibi...

İnceleme videosunda dışardan nasıl görünüyor diye çekim yaptım

Hepsini izlediniz mi 35 dk ?

Yok hocam işyerindeyim ucundan ucundan bakıyorum sessiz izliyorum zaten

inş akşam bakıcam artık
  • shakircan kullanıcısına yanıt
    İzlediğiniz görüntü 2 kamera aynı anda çalışırken kayıt edilmiş görüntü, bu şekilde 1440x1080P kayıt yapıyor, 2:58 saniyeye kadar ön/ana kameranın kaydı , 2:59. saniyeden sonra ikinci/arka kameranı izliyorsunuz.

Sadece ön/ana kamera kayıtta iken 1920x1080P kayıt yapıyor, nispeten daha normal bir yolda ( olması gereken kadar aydınlatılmış, zifiri karanlık olmayan yolda ) çekilmiş olan görüntülere bakmak lazım,onun için de şu çekimi izleyebilirsiniz;

• quote:

Yok hocam işyerindeyim ucundan ucundan bakıyorum sessiz izliyorum zaten

inş akşam bakıcam artık

• lowradiation L kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam aynen dediğin gibiymiş. Fakat yine de 0805p nin gece çekimi daha iyi gibi geldi bana... Yine de yanyana koyup denemek lazım.
  • Ben aksini söyleyeceğim ( 0805P daha kötüydü ) ama yan yana koyup denemek daha mantıklı olacak :) ilk fırsatta denemeye çalışırım. Ya da Olgu Bey den rica ederiz..
  • quote:

Anladım hocam aynen dediğin gibiymiş. Fakat yine de 0805p nin gece çekimi daha iyi gibi geldi bana... Yine de yanyana koyup denemek lazım.

Kamera Gece Çekimleri Bilgilendirme :

Arkadaşlar araç kameralarında bildiğiniz üzere kızıl ötesi gece görüşü ve benzeri infra led vs. sistemleri kullanılmıyor. Benim bildiğim üzere çok pahallı model araçlarda özel paket halinde bu görüş sistemini ekletebiliyorsunuz.

Gelelim tüm dünya genelinde kameralar ne mantıkla çekim yaparlar; kısaca " Ne kadar Işık-O kadar iyi çekimler " Ayrıca bazı kameraların üzerinde bulunan minik ledler sadece 3cm ye kadar etkilidir ( işe yaramazlar) yoksa tek amaçları süs ve kandırmaca :)

Çoğu araç kamerası reklamında ( Aliexpress vs. diğer sitelerde satılan ) kameranın reklamını yaparken Gece çekimini şehir içinde ve bol aydınlatılan yollarda yaparlar. Hele Honkong vb. gibi büyük şehirlerde geceleyin yollarda belki gündüzden daha fazla ışık ve aydınlatma bulunuyor. Araç kamera gece çekimlerini bu yollarda kaydedip gece çekimi diye veriyorlar. Ama ne yalan söyliyim bu detayı tek tek tüm forum arkadaşlarıma anlatamayacağım için bende gece çekimlerini aydınlık caddelerde çekiyorum. Çünkü doğrusu olan kapkaranlık yolda çekimler yapsam mantığı bilmeyen arkadaşlarımız direkt " Gece çekimi çok kötüymüş falanca kamera gece daha iyi çekiyor " diyecek ama gözden kaçırdıkları nokta falanca kamera şehir ışıkları olan çok aydınlık bir yerde çekim yapmış :)

Gelelim işin doğrusuna; gece çekimlerinde :

1- Plaka okumasına değil en karanlık ortamda bile olayları anlaşılacak şekilde çekim yapması. Örnek vermek gerekirse bir adam önünüze kırdı, yoldan bir yaya fırladı, ters yönden gelen bir sürücü. Bize bu ayrıntıyı vermesi yeterli.

2- Elimden bir çok kamera geçti ve şu an kullandığım 350 $ lık kamera bile gece çekimlerinde beklediğimiz performanstan öteye geçemiyor.

3- Daha da net çekimler istiyorsak aracımıza gece açmak üzere extra 8-10 tane far takabiliriz :)

Size daha kötü gece çekimlerine sahip bir kamera örneği vermeliyim :

http://youtu.be/sxNeEjSCeK4

Bu örnekte eski nesil bir işlemciye sahip kamera kullanıyordum (2.5 sene olmuştur ) ki o zamanın en iyi kameralarındandır. Bundan daha kötü çekimler var arkadaşlar inanın.

OlguErhan bey bu kamerada mini 805p modelinde olduğu gibi sıcaklık koruması var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: canakay47

OlguErhan bey bu kamerada mini 805p modelinde olduğu gibi sıcaklık koruması var mı acaba

Hayır bulunmuyor. Gündüz aşırı sıcakta güneş altında timelapse park moduna bırakmanız iyi olmaz.

Ama gece ve kış aylarında sıkıntı olmayacaktır.
  • canakay47 kullanıcısına yanıt
    Gerçi emin olun direkt güneş yerken yaz günü park moduna mini 0805P kamerasını araç kapalıyken bırakırsanız ( park kaydına ) kendini 20 dk içinde kapatacaktır. Her türlü aşırı sıcakta kayıt alamazsınız.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.