Şimdi Ara

Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası ( Artık Stoklarda Yok ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
16
Favori
30.304
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çift kameralıyı birazdaha iyi yapmışlar ama tam olarak 96650 ar330 gibi birebir ceken ıkıncı kamerası olmuyor
    sanki mümkün değil gibi görünüyor

bendeki novatek 96650 ar330 wıreless kalem bile normalde ıyı ceksede wıreless de goruntu kaybı oluyor

wıreless ve ıkıncı kameralarda goruntu kaybı illa olacak gibi görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

hocam kod expired diyor

Yeni üyelik açıp deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

hocam kod expired diyor

Yeni üyelikle oldu gerçekten. Sipariş verdim. şimdi elimde iki tane 118c var bir de Smarnoo olacak. 118C için 32 GB kart önermiştiniz, Smarnoo için ne öneririrsiniz? Direk nokta atışı link koyarsanız onu da alayım. Bir de smarnoo OBD porttan da çalışır mı? çalışırsa uygun kablo linki koyar mısınız?
  • Erhan hocam merhaba youtube kanalında time lapse videosu yayınlayacağım demiştiniz acaba fırsatınız oldu mu? İyi akşamlar.Bu arada indirim kodunu bende denedim çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _numlock_ -- 1 Haziran 2017; 22:17:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _numlock_

Erhan hocam merhaba youtube kanalında time lapse videosu yayınlayacağım demiştiniz acaba fırsatınız oldu mu? İyi akşamlar.Bu arada indirim kodunu bende denedim çalışıyor.

TimeLapse modu aklımda, araç günlerdir yatıyor aküye yüklenmek istemiyorum. Hafta sonu biraz sürmem lazım :)

• quote:

quote:

quote:

hocam kod expired diyor

Yeni üyelikle oldu gerçekten. Sipariş verdim. şimdi elimde iki tane 118c var bir de Smarnoo olacak. 118C için 32 GB kart önermiştiniz, Smarnoo için ne öneririrsiniz? Direk nokta atışı link koyarsanız onu da alayım. Bir de smarnoo OBD porttan da çalışır mı? çalışırsa uygun kablo linki koyar mısınız?

Testlerde bu kartı kullandım sıkıtı yok,

Samsung 32GB MicroSD Evo Class10 48mb/sn Hafıza Kartı + SD Adaptör MB-MP32DA/TR

http://www.hepsiburada.com/samsung-32gb-microsd-evo-class10-48mbsn-hafiza-karti--sd-adaptor-mb-mp32datr-p-FTHFZSAMEVOMC32GB?magaza=Be%C5%9Fken%20Elektronik

32 gb fazla fazla yetiyor çünkü kayıtlar aşırı yer kaplamıyor.

Obd portundan dönüştürücüler sanırım hem 5v veriyorlar. Onların 12v verenini bulmalı uç girişi de farklı kameranın o yüzden daha değişik bir çözüm üretmeli.

En güzel aklıma gelen Blackvue kameralar 12 v ile çalışırlar. Onlarda kullanılan bir kit var ki akü voltajı kritik seviyeye inerse enerjiyi kesiyorlar. Linki arıyorum.

• evolvo kullanıcısına yanıt
    Şu 12v veriyorsa çıkışa olur gibi :

http://m.n11.com/arac-kamerasi-guc-koruma-kablosu-P82483486

• quote:

http://m.ebay.com/itm/Blackvue-Power-Magic-Pro-Vehicle-for-Multi-Booting-Battery-Discharge-Prevention-/252478987418?hash=item3ac8eb9c9a%3Ag%3AOxEAAOSwRgJXmhJ7&_trkparms=pageci%253A99586d56-4759-11e7-92e2-74dbd1801906%257Cparentrq%253A67696a8315c0a994b52f915afffbfb64%257Ciid%253A19

Bak bu videoda türkçe anlatmıştı Uğur arkadaşımız :

https://youtu.be/MPqmZBEZBK8

Hocam çok yardımcı oluyorsunuz öncelikle sağ olun. Şimdi aracım kesinlikle çakmaktaki enerjiyi kesmiyor bu birinci konu. İkincisi benim park halinde şarj gibi bir amacım pek yok bu yüzden ben direk enerjiyi sigortadan resimdeki gibi bir ara aparatla çekmeyi düşünüyorum siz ne dersiniz?Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası ( Artık Stoklarda Yok )

• İzleyin derim, videoları sizler için çekiyorum walla

• Bu kameranın güncellemesi hangi siteden yapılabilir? Üretici sitesini bulamadım. Acaba güncelleme gelmeyecekmi? Bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: _numlock_

Erhan hocam merhaba youtube kanalında time lapse videosu yayınlayacağım demiştiniz acaba fırsatınız oldu mu? İyi akşamlar.Bu arada indirim kodunu bende denedim çalışıyor.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Erhan hocam çok teşekkürler. Videoyu sonuna kadar izledim. Siparişini vereceğim kredi kartının hesap kesimini bekliyorum.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Atlamaların sebebi, hareket olmadığı için kayıt yapmama olabilir mi?
  • Sağolun Erhan bey. ben de sipariş verdim bu parçaları gelsin bu şekilde bağlayacağım. Sürekli kayıt için Daha önce paylaştığınız akü koruma aparatı güvenilir bir parça mıdır? onu da alabilirim belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnrcm

Bu kameranın güncellemesi hangi siteden yapılabilir? Üretici sitesini bulamadım. Acaba güncelleme gelmeyecekmi? Bilgisi olan var mı?

Kamera daha yeni cıktı neden güncelleme sordunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HesaplayanAdam

Atlamaların sebebi, hareket olmadığı için kayıt yapmama olabilir mi?

Bi ihtimal dicem de ondan değildir çünkü Motion detect hareket algılama sensörü kapalı onu kullanmıyorum kayıtta. Sürekli kayıt timelapse. Üretici firmaya eğitici öğretici bir video attım ilgileniyorlar.

• quote:

Sağolun Erhan bey. ben de sipariş verdim bu parçaları gelsin bu şekilde bağlayacağım. Sürekli kayıt için Daha önce paylaştığınız akü koruma aparatı güvenilir bir parça mıdır? onu da alabilirim belki.

Evet o blacvue baya iyi diğerini test etmedim ama garantilidir.

• bu ürün 89$ görünüyo indirimli nasıl alınıyor acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.