Şimdi Ara

Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası ( Artık Stoklarda Yok ) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
16
Favori
30.317
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soskay

quote:

Az önce sipariş verdim.

Sipariş sonrası kontrol ettiğimde siparişimin hareketsiz olmasından kaynaklı mesaj gönderdim cevap olarak;"Smarnoo S1 3 inç LCD Ön Arka Araç Dijital Video Kaydedici, GPS İşlevli. Bu öğenin artık mevcut olmadığını ve kullanımdan kaldırıldığını bildirmek için özür dileriz. "

3 secenek sunmaktalar.

1-Eşdeğer ürün

2-Hesabımdaki cüzdana iade satın almalarda kullanmak için.

3-Ödemenin tamamen iade edilmesi.

Öneriniz olabilirmi.

Çift kameralı tercihim.olmadı tekle idare ederiz.

Aynı sorunu bende yaşadım. Arkadaşa almıştık fakat stoklarda kalmadıgı için göderilmedi. Şuna çift kameralı için arayış içindeyiz .

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Olgu Bey, bana $15 önerdiler. İyi bir elektronikçi olan bir tamirci buldum. Elindeki 2.7'' LCD ekranı montaj ve işcilik dahil 100₺'ye takabileceğini belirtmişti. Ne yapayım şimdi? 50₺'yi üstleneyim mi? Bir de alete 2.7'' takacağım için yeniden satış değeri aletin dip yapacak... Of.

Diğer opsiyonlar: a) Çine göndermek ve tam iade almak. b) $55 verirsem elimdekini almadan yeni bir ürün göndermeleri.

$30 verseler ya da tamircinin elindeki ekranla ya da kendim bir 3.0'' ekran bulup taktırabilirim.

Devreye girebilir misin? Dinlerler mi beni?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blindness

Olgu Bey, bana $15 önerdiler. İyi bir elektronikçi olan bir tamirci buldum. Elindeki 2.7'' LCD ekranı montaj ve işcilik dahil 100₺'ye takabileceğini belirtmişti. Ne yapayım şimdi? 50₺'yi üstleneyim mi? Bir de alete 2.7'' takacağım için yeniden satış değeri aletin dip yapacak... Of.

Diğer opsiyonlar: a) Çine göndermek ve tam iade almak. b) $55 verirsem elimdekini almadan yeni bir ürün göndermeleri.

$30 verseler ya da tamircinin elindeki ekranla ya da kendim bir 3.0'' ekran bulup taktırabilirim.

Devreye girebilir misin? Dinlerler mi beni?

Tamir için biraz daha ihtiyacım var diye yazın onu bir 20-25 $ a çıkartabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadurak

quote:

quote:

Az önce sipariş verdim.

Sipariş sonrası kontrol ettiğimde siparişimin hareketsiz olmasından kaynaklı mesaj gönderdim cevap olarak;"Smarnoo S1 3 inç LCD Ön Arka Araç Dijital Video Kaydedici, GPS İşlevli. Bu öğenin artık mevcut olmadığını ve kullanımdan kaldırıldığını bildirmek için özür dileriz. "

3 secenek sunmaktalar.

1-Eşdeğer ürün

Öneriniz olabilirmi.

Aynı sorunu bende yaşadım. Arkadaşa almıştık fakat stoklarda kalmadıgı için göderilmedi. Şuna çift kameralı için arayış içindeyiz .

Yakında çift kameralı bir model incelemem olacak ama bu kadar iyi olurmu emin olamadım.

• karadurak kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu wifi carDv programını İngilizce yapamadım. Ayrıca indirdiğim videoları nasıl paylaşacağımı bi türlü bulamadım

Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası ( Artık Stoklarda Yok )

• Bu kamerayı USB Micro portundan bağlayıp çalıştırabilen oldu mu? Ben bağladım, kapanıp açılıyor alet.
  • quote:

Hocam ben bu wifi carDv programını İngilizce yapamadım. Ayrıca indirdiğim videoları nasıl paylaşacağımı bi türlü bulamadım

Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası ( Artık Stoklarda Yok )

Tfn dilinizi ingilice yapın programı kurun ing olacak. Sonra tlf u türkçeye çevirn.

Iphone kullanıyorsanız şu parça ile dosyaları tlf a da alabilirsiniz.

Look what I found on AliExpress

http://s.aliexpress.com/Z73YrYNr

• Smarnoo s1 ini satan varsa dm den görüşelim. Fiyat ucuk kaçık olmamak şartı ile. 2.kameramı almak istiyorum çok hoşuma gitti bu smarnoo s1

• Smarno s1 arıyorum arkadaşlar. Fiyat olarak çok fazla üstüne koymamak şartıb ile.

• MATEGO XP1 kameram satılıktır arkadaşlar
    kamerayı araştırabilirsiniz forumda çok mevzusu geçmişti çift taraflı kamera alacağım için satılıktır.
    Çok az kullanıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

quote:

quote:

Az önce sipariş verdim.

3 secenek sunmaktalar.

1-Eşdeğer ürün

Öneriniz olabilirmi.

Yakında çift kameralı bir model incelemem olacak ama bu kadar iyi olurmu emin olamadım.

Olgu hocam. Aracımdaki gt680w artık şiştiği için aracımın ön tarafına çift taraflı bir kamera arıyorum. Gördüğüm kadarıyla Smarnoo S1 dışında çift taraflı bir kamera önermemişsin. Bu mesajını görünce sormak istedim. Yok mu önerebileceğin başka bir çift taraflı kamera? Varsa sen hangisini tavsiye edersin?

• quote:

Orijinalden alıntı: sku

quote:

quote:

quote:

quote:

Az önce sipariş verdim.

3 secenek sunmaktalar.

1-Eşdeğer ürün

Öneriniz olabilirmi.

Olgu hocam. Aracımdaki gt680w artık şiştiği için aracımın ön tarafına çift taraflı bir kamera arıyorum. Gördüğüm kadarıyla Smarnoo S1 dışında çift taraflı bir kamera önermemişsin. Bu mesajını görünce sormak istedim. Yok mu önerebileceğin başka bir çift taraflı kamera? Varsa sen hangisini tavsiye edersin?

Çift taraflı uygun fiyatlı ( 350 $ + ) dışında kameralardan yüzümüz bir türlü gülmedi mlsf.

Yapılabilecek güzel bir kombinasyon Junsun H030 ve Viofo A118c olacaktır.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    https://www.zapals.com/chupad-d510-front-and-back-dash-cam-1080p-built-in-gps.html

Bu ürüne ne dersin Olgu hocam test planın var mı? smarnoo s1 ile aynı goruntusu ama icerigi nasıl bilemiyorum tabi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sku

quote:

quote:

quote:

quote:

Az önce sipariş verdim.

3 secenek sunmaktalar.

1-Eşdeğer ürün

Öneriniz olabilirmi.

Çift taraflı uygun fiyatlı ( 350 $ + ) dışında kameralardan yüzümüz bir türlü gülmedi mlsf.

Yapılabilecek güzel bir kombinasyon Junsun H030 ve Viofo A118c olacaktır.

Arkada zaten A118c var. Ben öndeki gt680w'yi değiştirirken çift taraflı alayım da tam kapsamlı olsun demiştim ama dediğin gibi pahalı ise yapacak bir şey yok. Sanırım ön tarafa da sadece A118c almak lazım gizlenme açısından. Birkaç tane sorum olacak. Onlara da yanıt verirsen sevinirim.

- Yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi Chupad D510 faydalı olur mu sence?
    - Remote snapshot özelliği olan ve iyi gizlenen bir kamera var mı? Yani A118c gibi olup da Junsun H030'daki gibi bir harici butonu bulunan.
    - Kaliteli, dahili bir GPS'e sahip kamera mı önerirsin? Yoksa harici ayrı kaliteli bir GPS mi? (GPS benim için önemli. Kaliteli ancak çok da pahalı olmayan bir şey olsun istiyorum.)

İnan söz konusu araç kamerası olunca beni tembelliğe alıştırıyorsun, hiç araştırmayıp direk sana soruyorum. Bunun için öncelikle kusura bakma, ardından teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: legend_doctor

https://www.zapals.com/chupad-d510-front-and-back-dash-cam-1080p-built-in-gps.html

Bu ürüne ne dersin Olgu hocam test planın var mı? smarnoo s1 ile aynı goruntusu ama icerigi nasıl bilemiyorum tabi.

Chupad X16 inceledim konuyu bile açmadım rezil çekimler / malzeme kalitesi lens focusu berbat. Bu marka için 2 kere düşünmeli.

• Elimde boşan çıkan smarnoo s1 araç kamerası ve 64 gb hafıza kartı satılıktır. Temiz kutulu ve eksiksizdir.
  • ürün satıştan kalkmış galiba
  • İlk aldığım smarnoo s1 de soyle bir problem var. Araç çalıştıktan sonra cakmaklıg bağlıyorum. Bazen hic açılmıyor çakmaklıktan çıkarıp takınca açılıyor sonra yada ürün üstündeki Power butonuna uzun basarak acıyorum. Bazen de arabayı çalıştırdıktan sonra çakmaklıya takıyorum kamera açılıyor hemen kapanıyor sonra yine açılıyor normal kayda başlıyor.

Çözümü ya da benzer problemi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legend_doctor -- 26 Ekim 2017; 14:38:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legend_doctor

İlk aldığım smarnoo s1 de soyle bir problem var. Araç çalıştıktan sonra cakmaklıg bağlıyorum. Bazen hic açılmıyor çakmaklıktan çıkarıp takınca açılıyor sonra yada ürün üstündeki Power butonuna uzun basarak acıyorum. Bazen de arabayı çalıştırdıktan sonra çakmaklıya takıyorum kamera açılıyor hemen kapanıyor sonra yine açılıyor normal kayda başlıyor.

Çözümü ya da benzer problemi olan var mı?

Evet arada açmıyor sinir durum. Alıştım ama gözlemliyorum.

• Herkese merhaba, bu kamerayı gümrüğe takılmadan nerden alabilirim, yardımcı olur musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.