Şimdi Ara

SM-P600 Galaxy Note 10.1 2014 Siyah Ekran Çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
17.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy 10.1 2014 Edition SM-P600 tablet dokunmatik tuşların ışıkları yanıyor,ses geliyor sadece ekran siyah görüntü yok ise ekran flex si çıkartıp geri takmak olacaktır.Vıdeoda gösteriyor

Ben sorunumu bu şekilde çözdüm..

https://www.youtube.com/watch?v=jZvEFqYd1Vk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ağırman -- 16 Ağustos 2019; 23:21:53 >

• Benimde işime yaradi tesekkurler.
  • Tableti güç tuşuyla uyku moduna aldığımda ekran açılmıyordu. Siyah ekranda alt tuş aydinlatmaları yanıyordu, dokunmatiğin çalıştığına işaret eden sesler geliyordu. Bir kere tablet menüsünden formatladım, bir kere de hard reset uyguladım, nâfile...Videodakileri aynen uyguladım ve problemim çözüldü. Çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birebir aynı sorun bende var. haftasonu deneyeceğim. teşekkürler.
  • aynen yaptım çalıştı en az 160 tl ödemekten kurtulduk.
    yalnız benimkinde şöyle bir sorun var. tablet çalışırken ekranı kaparsam ekran öyle kalıyor . tablet çalışsa bile ekran açıllmıyor. bunun çözümünü bilen varmı?
  • çok teşekkürler benim de işime yaradı. en az 500 tl ekran fiyatı almıştım. o fiyata da ekran alinmaz diyerek tableti bir kenara bırakmıştim. tesadüfen bu yazıyı okudum. videoyu izledim ve bingo benimki de çalıştı. donanimhaber bu yüzden bir numara. konu sahibi ağırman büyüksün üstad.

• Tableti açmayı beceremedim. Siz nasıl Yaptınız yahu

• Dostum teşekkürler :) 2 tamirci ekran değişecek demişti. Bu şekile hallettim süpersin.
  • Denedim oldu çok teşekkürler

• Tab s 8.4 te de aynı problem var sanırım çözümü buldum. Bende ne yaptıysam nafile ayarlardan sıfırladım, hard reset uyguladım. Her şeyi denedim yapmadığım şey kamadı. Şimdi flex i bulup sökül takmam gerek.

• Tamam Denedim Oldu Fakat Bu Sorun Neden Kaynaklanır. Tanbeti Alalı Daha 2 Ay Anca Oldu. Eğer Bir Sorun Varsa gidip Bunu Bana Satanın Kafasına Vurayım Tableti. Yoksa Normal bir Durum mudur?..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.