Şimdi Ara

slm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • forumunuz cok guzel olmus yapımda emegı gecen herkese sımdıden tesekkur ederım.öncelıkle benım bılgısayarıma bısey oldu wındows acılıyor ekrana arasıra sımgeler acılısta gelıyor arasıra gelmıyor.ışlem calışır durumda hic bir tepkı vermıyor.yenıden tam basından anlatayım arkadaslar.

ıkı hafta once cora 4*4 atlı oyunu yukledım.oyunu calıstırdıgımda ekrana oyun başlarken sıyah oldu.oyunun sesı var ara sıra oyunu calıştırırken hata verıyordu.bende masaustu cözünürlüğünü 800*600 dan 1024*768 pıksele cıkardım.bılgısayar daha acılmadı.servıse getırdım yenıden format atılıp wın xp kuruldu sıstem oldu dedıler eve getırdım bır kac program yukledım bılınen progrmları ve oyunları 4 saat kullandım sabah actım wındows basladıktan sonra ekranda sımgeler kayboluyor,resetledıkten sonra gelıyorlar ama hiç bir işlem yapamıyorum.mausun sımgesı ışlem yapılıyor durumda devam lı beklıyor.bıktım servıse getırmekten ekran kartını cıkarıp takıyorum duzelıyor bır ıkı ugrasmamda yıne aynı oluyor sorun nerde sız degerlı arkadaslarımın dusuncesını alabılırmıyım sımdıden tesekkurler.

anakart ASUS P4 800D-X
    EKRAN KARTI 64 MB NX 4400 NWIDIA SISTEMLI
    HARDDISK 80 GBAYT SATA 7200 RPM SAMSUNG

• ekran kartında bir sorun olabilir bir ekran kartı dene olursa 128 ekran kartı al hem oyunları daha iyi oynarsın yada ekran kartı ısınması yada ekran kartı driver sorunuda olabilir ama büyük ihtimal ekran kartı arızası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.