Şimdi Ara

slm

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
86
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şimdi bu adam selam mı yazdı selami mi diye düşünün durun ! forum dh dekilere müstehak ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anlayamadim hocam

• Hahahaha olum çok komik espiri lan valla billa baya komik çok üst düzey bi espiri bu ya. Bunun düzeyini millette öğrenmesi lazım fazla komik yani hani mesela bazı espiriler yapıyorlar bu kadar komik değil. Ben şimdi buna gülüyorum ya ben buna yarın gülemeyecem diye üzülecem kendim hani genel olarak baktığında espiri şeylerine bunun çok üst düzey kalıyor bu espiri ulan biraz az komiğini yapta gülmekten altıma mıçmayım sen bu espiriyi bi tane uçak kirala arkasına koy bu espiriyi 7 düvel gülsün buna yani biraz az komiğini yap bunun gene gülecem çıkalım dağların başına hep beraber halay çekerek bu espiriye gülelim yani bu espirinin karşılığı çok daha kaliteli espirilerin önünüde açar ülke olarak kalkınırız yani sen bu espiriyi yap afrikadaki çocuklar açlıktan ölmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıkı Dur Geliyorum -- 21 Temmuz 2015; 23:13:34 >
  • Hocam demeyin şuna yaw.
  • Ben salam diye okudum.
    Açlıktan heralde.

• Bu ne büyük cezadır. Biz ettik sen etme hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şampiyon Sperm -- 21 Temmuz 2015; 23:58:29 >
  • salam demedin mi ki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.