Şimdi Ara

slk800U...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slk800u yu heryere sordum ncs de slk900 var.İnternette bi tek estore.com.tr da bulabildim 48$ +kdv ye şu an sk6 +tmd fanım var.
    Tmd faln slk800u üstüne uyar mı ve kac derecelik bi performans artışı sağlarım.Saygılar...

• sen tmd yi boşver al slk900u üstüne bi de 92mm tornado soğutmayı gör :)) 115cfm :)
  • sonra kasa ile birlikte havalanıp gitsin çocuk :) ogürültüye can dayanır mı be.
  • SLK-947U lar çıktı yeni, 900lerin yenilenmişi, ama ne zaman TR ye gelir bilemeycem.
  • fanmate ile düşürebilir hızını :) neyse fan zati 33$+kdv :) bench yaparken hızlandırır.. ama mükemmel bir soğutma olacağı kesin..
  • Tornado'ya fanmate taksan yanar fanmate [bwlng]
    onu anca bir fan kontroller ile kontrol altına alabilirsin
  • Bu arada SLK-900U uyuyorsa sana 900U al üstüne TMD'de takabilirsin herşeyi takabilirsin.

Ama son zamanlarda bir numara var işlemci sıcaklığını düşürmek için kuzey köprüsünüde iyi soğutmanız gerek zira bilmem kaç yüz bakır veri yolu ile birbirlerine bağlılar ve ordaki ısı oraya filan gidebiliyor.

Onun için tavsiyem kuzey köprüsünede bir NB-47J yapıştırman.
  • http://www.aerocool.com.tw/aerocool-files-v3/cooler/dp101.htm

bence bunuda bir degerlendir tmd ile cok performansli fiyati 35+kdv falandi
  • slk900 alamam beyler 90$ ya çok para 800 e tmd uymuyo mu niye kimse 800 al demedi beğenmiyosunuz heralde ben de caydım ya
  • pardon ya 76 milyonmuş
    slk900u ya tmd uymuyo mu beyler acaba?
  • sagol gun yeni gördüm abi 900u alcam artık çok kral olcak inşallah
    o dediğin NB zımbırtısı nedir
  • Zaten istesende SLK-800U alamazsın bildiğim kadarıyla...

Hiç biryerde kalmamışta...
  • hmm heralde estore.com.tr de ölesine koymuştur almaya kalkışsam havale yapsam bi kaç gün sora o ürün elimizde yoktur derler döt gibi kalırım ortada :)
  • Valla ithalatçıısnda ve belli başlı satıcılarda ürün yok...

Zaten epey oldu piyasaya girip çıkalı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.