Şimdi Ara

slk700+tmd,tv-ses karti,amd fan(BAKMADAN GECMEYIN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • <s>1 aylık slk700+tmd+(bir iki kullanımlık poşet içinde arctic silverda var) 25$</s>
    <s>creative live value 4+1 ses kartı 20 milyon</s>

hiç kullanılmamış amd box fan 10milyon

<s>bide bt848 çipsetli tekram marka tv kartı,driveri mevcut. windows 98 de çalışıyordu ama windows xp yüklediğimde ses gelmiyordu.büyük ihtimal driverdan kaynaklanıyor. 15$</s>

şişliden elden teslim edebilirim.yalnızca hepsi alınırsa 50$ yaparım başka türlü indirim yapmayı düşünmüyorum.

PARÇALAR AMD BOX FAN HARIÇ PAZARTESI GÜNÜNE KADAR AYIRTILMISTIR[akum]

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• keşke buralarda olsan:) iyi satışlar
  • sağol baykaya kardeş,komşu ıspartaya selamlar (memleket antalya da:)

• Kargo yapamazmısın izmire hepsini amdbox fan + hetsink mi .?
  • suse istanbul içi düşünüyorum.kargo havale falan üşendiriyor beni.bide karışık zaten forum bu aralar şehirler arası alışveriş yüzünden.bu arada amd fan+heatsink.dokunulmamış bile

• Banka hesap numaranı vereceksin..birde paketi kargoya bırakcaksın..kolay iş ne dersin..!
  • istanbuldan alıcı çıkmazsa dönerim ben sana,şimdilik istanbul içi düşünüyorum kusura bakma

• [byes] Ok..!
  • Abi izmire gönder bence Suse bu forumların en sağlam adamlarındandır emin ol ....Gözün arkada kalmasın...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Musician_Turk</i>
    <br />Abi izmire gönder bence Suse bu forumların en sağlam adamlarındandır emin ol ....Gözün arkada kalmasın...
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Sağol Musikçi(Nasıl memnunmusun nf7-sv2.0 dan) Türk Karakartal aynı zamanda BJK liyim hani yani...
  • Evet abi saol...İyiki aldım yani...Bilgisayar kendini buldu....
  • Value yi almak istiyorum son fiyatinizmi.. istanbuldayim
  • fiyatlar son,dedigim gibi sadece hepsini birlikte satarsam 50$ yapabilirim.zaten yeteri kadar uygun yaptım fiyatı,biraz acil satmam lazım parçaları.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.