Şimdi Ara

Slim Shady geri döndü! ( İlluminati Ve Eminem) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
20.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanatçılarla uğraşan dünyayı yöneten örgüt

insanlar ne moron ama
  • bi bitmediniz arkadaş sözde gizli örgüt bi ben üye değilim bütün sanatçılar senaristler yönetmenler siyasetçiler üye siz böyle paylaştıkça adamlar bilerek göz filan yazpıo beleş reklam
  • Olum inşallah katılmamıştır yine lan.Belki de çıkmış gibi gösterdiler ama hiç çıkmamıştı? İlgiyi böyle çekmek istemiş olabilirler.Neyse ben Eminem'i tercih ederim Slim Shady'e.Belki de MMLP'nin devamı olduğu için o zamanki tarzını yeniden yaşatmak istemiş olabilir İlluminatinin onu yönettiği zamanlardaki tarzını.
  • Çoğu şarkıların'da İlluminati ye küfürü basan adam bence birdaha dönmez. Ama Eminem Shady'i yeniden uyandırdı şeytani bir havası mevcut. Eğer illuminati ye tekrar girdiyse bunu istemeyerek yapmıştır kaybediceği bir hayatı düşünerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WorstCrime -- 29 Ağustos 2013; 15:10:19 >
  •  Slim Shady geri döndü! ( İlluminati Ve Eminem)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WorstCrime

Çoğu şarkıların'da İlluminati ye küfürü basan adam bence birdaha dönmez. Ama Eminem Shady'i yeniden uyandırdı şeytani bir havası mevcut. Eğer illuminati ye tekrar girdiyse bunu istemeyerek yapmıştır kaybediceği bir hayatı düşünerek.

berzerk'te de pop şarkıcılarının sözlerine benzer şeyler var ve slim shady tam anlamıyla geri gelmiş ünlüleri falan eleştiriyor.Hiç çıkmadığını ve illuminati tarafından çıkmış ve karşıymış imajı verdirilmiş olabileceği ihtimalini hiç düşündün mü? Ben de pek inanmak istemiyorum ama mantıklı olabilir.Geri döndüyse tehdit almış,çocuğu için falan dönmüş olabilir babasız kalmasın diye.

Not:Eminem fanıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çin Ülkü Ocakları

quote:

Çoğu şarkıların'da İlluminati ye küfürü basan adam bence birdaha dönmez. Ama Eminem Shady'i yeniden uyandırdı şeytani bir havası mevcut. Eğer illuminati ye tekrar girdiyse bunu istemeyerek yapmıştır kaybediceği bir hayatı düşünerek.

berzerk'te de pop şarkıcılarının sözlerine benzer şeyler var ve slim shady tam anlamıyla geri gelmiş ünlüleri falan eleştiriyor.Hiç çıkmadığını ve illuminati tarafından çıkmış ve karşıymış imajı verdirilmiş olabileceği ihtimalini hiç düşündün mü? Ben de pek inanmak istemiyorum ama mantıklı olabilir.Geri döndüyse tehdit almış,çocuğu için falan dönmüş olabilir babasız kalmasın diye.

Evet haklı olabilirsin. Medya onların elinde istedikleri imajı uygulayabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar Lodbrok

Hay sizin illuminatinize. İlluminati emsin sizi

• Haydaaa
  • Slim Shady illuminati filan kurmadı, illuminatiye inananlar saf
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Çin Ülkü Ocakları

quote:

Evet haklı olabilirsin. Medya onların elinde istedikleri imajı uygulayabilirler.

Bu ihtimali güçlendiren şeyse Eminem'in illuminatiye herşeyi demesi,anlatması,karşı çıkması her yerde ve ona hiçbirşey olmaması.Tupac ve MJ'nin sonlarının ne olduğunu gördük çünkü.Eminem'e de aynısını yapacak güçleri varken hiçbir şey yapmıyorlar.

• Yıl 2014 hala illuminatiye inanan var
  • Belki mağaradır ama Harun abi de illuminatiymiş.Kendi ağzıyla açıklıyor.hg harun abi.

• Slim Shady değil bu. Marshall olarak geri dönmüş. Shady böyle değil tam olarak. Real Slim Shady ve Berzerk i karşılaştırırsanız ne kadar farklı olduğunu görürsünüz.
  • Annesinden terliği yedimi görür o slim shadyi
  • Yapma be Eminem geri dönme be abi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mathers

Slim Shady değil bu. Marshall olarak geri dönmüş. Shady böyle değil tam olarak. Real Slim Shady ve Berzerk i karşılaştırırsanız ne kadar farklı olduğunu görürsünüz.

Bence Berzerk ile daha birşey belli değil ileride anlarız.
  • Fark etmez ben onu her haliyle dinlerim ve severim

Abi yeni bi smiley gelmeli böyle elini kaldırıp indiren

Seviyorum bu beyaz kıçlı serseriyi!

not: ılık değilim.

• EMİNEM NASIL RAP YAPARSA YAPSIN(SESİNİ BEĞENDİĞİM İÇİN YOK İLLU VS. SAÇMALIKLAR İÇİN DİNLEMEDİĞİM İÇİN) HEP 1 NUMARA BENİM İÇİN
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.