Şimdi Ara

Sleepy 750'li Islak Mendil 64 TL Oldu. Kargo Bedava (N11)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
380
Cevap
27
Favori
34.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 193
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 27
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Adem_Hoca (14 mesaj) AslanAvda (14 mesaj) Hesaplı78 (14 mesaj) DesiroN (11 mesaj) b0Ni (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (120 mesaj) Mobil (134 mesaj) Mini (28 mesaj) Uygulama (98 mesaj)
  • @
20 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Sleepy 750'li Islak Mendil 64 TL Oldu. Kargo Bedava (N11)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    0 Mesaj

Satıcının iptal etme hakkı varmış siparişi sözleşmede yazıyormuş, satıcı stok hatalı girmiş o şekilde bilgi verdiler banada.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    palanagar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    269 Mesaj

Yanlış görmediysem ürünü halen satıyor, miktarı 12 24 olarak. Önemli olan nezaket, ayrıca n11 in yapıcı olmayan tutumuda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hesaplı78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen müşteri hizmetleri de bi garip zaten cevap bile vermiyorlar. Telefonlarda görüşmenyok artık ya watsapp ya canlı destek. Umurlarında değil açıkcası

|
    |
  • Yarbay
    25629 Mesaj

hayret benim ki iptal olmamış hala. firmanın n11 kariyerini bitirdiniz yalnız %56 nedir  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 16 Kasım 2020; 11:25:11 >
    |
    |

iade de yapılmadı , bakalım ne olacak

|
    |
  • Onbaşı
    29 Mesaj
    papara ile aldık reddedildi iadesi gelmedi daha

|
    |
  • Teğmen
    199 Mesaj

|
    |
  • Teğmen
    199 Mesaj
    Sanki zorla aldık indirim yapmışsınız Herşey yazıyor halen iptal etmediler bakalım ne yapacaklar

• Er
    0 Mesaj

Gönderirler ohalde sizinkini

|
    |
    Jehat_40 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    19 Mesaj

usta onu n11 1-2 haftaya %100 e çıkarır izleyin görün

|
    |
    halilcrs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hiç umurlarında değil, bana canlı destek siz firmaya sorun bizlik bir durum yok dedi

|
    |
    Hesaplı78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tüketici hakem heyetine şikayet edecem ben mesafeli satış sözleşmesi ile beraber.

|
    |
  • Yarbay
    12124 Mesaj

Destekten gelen cevap: "60 TL girmesi gerekirken klavye hatasından dolayı 6 TL olarak girmiştir. Mağaza bu sebeple siparişi reddetmiştir. Ürün linkinde bu durum fark edildiği için satıştan kaldırılmıştır. Satış sözleşmesi gereğince mağazaların stokta bulunmayan ya da kar marjını düşürmekte olan her siparişi iptal etme hakkı vardır. Maalesef bizler müdahale edememekteyiz."

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP OC | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 (2019 Edition) | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    2428 Mesaj

satış sözleşmesi genel işlem koşulu sayılabilir mi hocam? hem mevzuata uygun da değil sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Samsung C27HG70
  • Yüzbaşı
    937 Mesaj

yazık olmuş....  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/11/46/c7/1146c78e0a7ebbdb021cbd8e4d690be5.png&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/14/bd/46/14bd466c89c7d8fed1c57fda2a828c31.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |

kredi kartına hala iade yansımadı ne zaman yansıyacak?

Kargo çıkan var mı

|
    |

bu tarz kampanyaları nasıl yapabildiklerini anlamıyorum ama sürekli yapaıyorlar o yüzden uygulamayı indirdim her kampanyadan anında haberim oluyor. n11 bu pazarın kralı valla

|
    |

|
    |
  • Binbaşı
    1490 Mesaj

10 paket x 6 TL = 60 TL Sleepy ürün aldım,başka ürünler de alıp 200 TL üstü n11 alışverişine bonus kampanyasından da yararlandım.

Bugün sleepy siparişi reddedildi bilgisi geldi,gelen bonusler de iptal olmuş kullandığım 35 tl bonus de iade edilecekmiş.

N11 i aradığımda 60 TL iadesi neden gecikti dedim. İlla size kupon verelim iade yerine dediler. Hayır,gönderilmeyen ürün için aldığınız,parayı iade edin dedim. Tamam,talebinizi giriyorum dediler. İade olarak 3 taksitte 60 TL iade edilecekmiş. Çok ilginç. İlk ekstremde 60 tl sleepy ödemesini alıyor ama sonraki 2 taksiti az ödeyecekmişim. Buna milletin parasını alıp kullanmak denir.

Siz sanıyorsunuz ki Sleepy firması fiyatı yanlış girdi. Bu bir taktik,bu bir olta. Bir ürün ile binlerce kişi siteye yada uygulamaya sokuldu. Ben bu oltaya geldim ve 2 ürün daha alıp 200 tl üstü olsun 40 tl bonus kazanayım dedim.

Sonuç olarak fiyatı çok ucuz olan ürün fiyat yanlış girilmiş diye gönderilmedi,diğer ürünler gönderildi. Oltaya geldim yada geldik. Hiç üye olmamış bir çok kişi sırf bu fırsatı kaçırmamak için üye oldu.

BEN İLK DEFA N11'den ÜRÜN ALDIM MESELA. N11'DEN ALDIĞIM MASKEYİ DE YASTIĞI DA DAHA UYGUNA BULABİLİYORDUM ZATEN AMA 200 TL ÜSTÜ BONUS KAMPANYASI VAR 20 TL KAZANÇLIYIM DİYE OLTAYA ATLADIM.

Asla fiyatı yanlış girmezler,inanmayın. Hatalı girseler de 10 dakikada düzeltebilirlerdi. Bu bir taktik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faydalı Bilgiler -- 16 Kasım 2020; 22:35:20 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,437
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.