Şimdi Ara

SLAZENGER 2 AL 1 ÖDE KAMPANYASI BAŞLAMIŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
3.910
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sosyal medyada reklamını gördüm birçok üründe 1+1 mevcut ihtiyacı olan değerlendirebilir

https://www.slazenger.com.tr/1-al-1-bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 6 Ocak 2022; 1:36:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamamen geçirme üzerine fiyatlar. Bakmayın, zaman kaybı

• Kalite yerlerde,2000 öncesi Slazenger başkaydı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 90li yillarda kinetix slazenger letoon favorilerimdi ki simdinin nike adidas fiyatlarindaydi ama simdinin adidas nike kalitesinden de iyiydi

Bu sitede filtreleme yok mu bulamadım bayan spor ayakkabi alayim dedim digerini erkek alsam olur mu ayni ürün sarti var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ENGİNEER -- 6 Ocak 2022; 1:58:7 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu markanın kampanyaları bitmiyor hemen hemen her sitede 50 liraya, 100 liraya bi ton ayakkabısı var..

• Kampanyadan faydalanabilmeniz için, Kasım Mont Tek Fiyat | Slazenger kategorisinden, 1 adet daha ürün almalısınız

Bu nasil sacmaliktir 2. indirim uygulamıyor zorla urun satacak mont satacak bi de ben ayni beden ayni kategori eklemisim mont falan ekli bile degilken dusmuyorsa almam

• Hepsiburada 2al 1 öde adı altında 2 aydır yapıyor fiyatlar patlak kötü kampanya

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Slazenger ayakkabılarda tabanı yeni nesil beyaz maddeden yapılam modelleri sakın almayın.çok kalitesizler sürtünmeden eriyip parçalanıyorlar.Altında extra siyah plastikle desteklenmiş modelleri tercih edin.2 al bir öde ya da 2. si 1 tl kampanyalarında önce bindir sonra indir politikası uygulanıyor.Fiyatları kontrol etmedende almayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anzubesti -- 6 Ocak 2022; 9:48:3 >
  • anzubesti kullanıcısına yanıt

o beyaz köpük gerçekten sorun

bütün markalarda malum var o taban ama dediğiniz gibi en altı siyah kauçuk olmalı buna dikkat etmek lazım

sadece beyaz köpük taban ıslak zeminde acaip kaymada kapıyor

• xhordata kullanıcısına yanıt

Birçok marka aynı tabanı kullanıyor ama Slazengerınki aşırı kalitesiz.Oğluma okula giysin diye aldım 3 ayda pert oldu.Darmadağın oldu desem yeridir.

• almış firmanın biri isim hakkını merdiven altı ürünlere basıyor sılazencır logosunu al sana sılazencır. hamıl markası da aynı bunun gibi. 

• anzubesti kullanıcısına yanıt
    Yeni nesil taban dediginiz geri dönüşüm olan mi karmasik nokta halinde renkli taban lacoste magazasinda gördüm geri dönüşüm dedi kiz fiyatlar malum 1000tl uzeri oyle dandik taban olsa sikayet olurdu markaya ozel kalite farki olabilir mi?

• 100 liralık ayakkabı 190 tl ye satılıyor yani 2 tane alırsanız karınız 10 tl

• Amazon dan Slazenger eşofman altı aldım bende hemen iade ettim. Dikiş kalitesi kötüydü, beli sökülmeye başlamıştı, her yerden iplikler çıkmıştı. Birde L beden aldım tayt gibi oldu zaten. Bende tavsiye etmiyorum.

• Ayakkabıları beş para etmez

• siteye girdiğimde çark verdi çevirdim 200 tl üsüne yüzde 10 verdi

4 tane tek alt koydum en ucuzundan bir alana bir bedava ve yüzde 10 indirim dahil tek altlar 46 tl civarına geldi

indirimlerin olmadığı tek altların olduğu bölüme girip baktım tek altlar o fiyattan başlıyor şaka gibi kampanya

güleyim boşa gitmesin heheheh

• aldığım slazenger eşofman 30 derecede yıkamama rağmen hemen çekti, tayt gibi oldu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.