Şimdi Ara

!!Slayt Eklendi!! Chieftec GiGa CaseMod by ''WoXeD'' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
7.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    emeği geçenlerin eline sağlık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: vanted

ABİİ DEHŞET OLMUS YAA ELİNDE BU İŞLERE YATKIN MIŞŞ RESMEN PARAYII DÖKMÜŞŞSÜN ABİ SÜPER OLMUS

parayı dökmek ne demek para yığmış resmen ama gerçekten helal olsun iyi mod parçalar harika ben şahsen bu kadar mod yapacağıma 2x8800 intel Q9xxx işlemci falan filan ama tabi ben olsam(:TEBRİK EDİYORUM ÇOK GÜZEL OLMUŞ...diyecek başka bir şey yok...
  • box kaca mal oldu?
  • yorum yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: Haluk33

box kaca mal oldu?

hocam 150+kargoya maal oldu.şuan işime yaramadığından forumun 2. el bölümünde (dükkanıma da ekledim) 100liraya satmayı düşünüyorum
  • Harika bir çalışma olmuş yeni gördüm.

Emeğini tebrik ediyorum
  • hocam gerci ilan degil yeri burası degil o ayrı ama 2 tane 240mm lik radyator bir de fan yeri var sanırım.ayrıca hazne kac lt ? ya fiyatı bıraz dusursen talibim valla tam da bole bısı arıorm
  • İlana buradan ulaşabilirsinhttp://forum.donanimhaber.com/m_21006297/mpage_1/key_//tm.htm#21006297

Orayı güzelce bi oku ona rağmen aklına takılan bişi olursa PM atarsınfiyatta bişiler yapabilirim ama çok fazla değilevde duracağına birisinin işine yarasın

• Tebrikler mod tek kelimeyle mükemmel olmuş ellerine sağlık Yakın zamanda yapmayı planladığım stacker moduyla nerdeyse aynı (bir farkı sıvı soğutma olmayacak). Bu yüzden ufak bir sorum olacak. Kasa modunda hiç mat boya denemedim ama kasa içi için mat boya fikri aklıma yatmaya başladı. Dışını parlak boya yapacağım çünkü stacker zaten çok düz bir kasa, biraz janjan katmak lazım Kasa içi için mat boya kullanmanın sebebi, artıları eksileri neler?
  • Süper olmuş ellerine sağlık
  • abi bu ne ya muhteşem şapka çıkartılır bu sisteme
  • ön panel bana çok çıplak geldi ya ne bileyim öle fileli yakışmamış gibi ama kasa içine
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2good4U

Tebrikler mod tek kelimeyle mükemmel olmuş ellerine sağlık Yakın zamanda yapmayı planladığım stacker moduyla nerdeyse aynı (bir farkı sıvı soğutma olmayacak). Bu yüzden ufak bir sorum olacak. Kasa modunda hiç mat boya denemedim ama kasa içi için mat boya fikri aklıma yatmaya başladı. Dışını parlak boya yapacağım çünkü stacker zaten çok düz bir kasa, biraz janjan katmak lazım Kasa içi için mat boya kullanmanın sebebi, artıları eksileri neler?

mat boya kullanmanın + sı eğer kasa içinde uv duyarlı malzemelerin ve uv ışıgın varsa onlar çok daha belirginleşiyor.bunun dışında - si ise boya zamanla oluşan çizikleri çok belli ediyor ve kasanın tabanında oluşan tozları gene çok belli ediyor.Mat istiyorsan başka bi renk tercih et bence.Şahsen bi daha siyah kullanmayı düşünmüyorum Alev kırmızısı rulezzz

• patlamaya hazır nükleer bomba gibi bisey olmuş bunun yanında durulmaz aga
  • şeker gibi olmus.
  • harıka
  • teşekkürler arkadaşlar
  • resimler görünmüyor bilginize
  • mükemmel elinize sağlık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.