Şimdi Ara

!!Slayt Eklendi!! Chieftec GiGa CaseMod by ''WoXeD'' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
7.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 renk bence karisik olmus on paneli de kirmizi yerine maviye boyayip sirf mavi led kullansan yada

mevcut haliyle sirf kirmizi led kullansan bu kadar karisik durmaz daha hos ozukurdu.
    sahsi fikrim tabiki
  • uvler takılınca neden 2 renk olduğunu daha net anlarsın dostum.şimdi sıvı mavi,alttaki kutuda mavi,suyun ulaştığı yerler mavi olacak.şayet senin dediğin gibi sırf kırmızı yaparsak bu sever mavi sıvı sırıtır.sırf mavi olursada hortumlar uv de parlamaz zevkler ve renkler mevzusu...
  • Güzel bir mod Emegine saglık!
  • Süer olmus yhawwww
  • tebrikler,siyah bir başka
  • teşekkürler arkadaşlar
  • ön panel dha şık olablrdi bende. içi tek kelimeyle harika olmş
  • güzel bir çalışma olmuş,alttaki su soğutma boxu çevresel olarak kasanın formunda olsaydı dahamı iyi olursu sanki ? Gerçekten iyi bir çalışma olmuş,Eline sağlık...
  • teşekkürler dediğim gibi bu bitmiş bi mod değil özellikle herkesin dikkatini çeken noktada yani box ile kasanın birliğini sağlama konusunda çalışmalar devam edecek ön panelde ne hoşuna gitmemiş arkadaşımızın ve öenrisi nedir onuda yazarsa daha yararlı olur benim için
  • Süper Süper Süper Tek kelime ile cidden güzel olmuş.

Darısı başıma (daha bi dramel alamadım )
  • Süper olmuş ama fiyat yüksek biraz ben yapacam yakında umarım
  • supersın
  • yav züperrrr olmuş yaaa seçkin, ellerine saglık... benim hurdayada bişiler yazsan karalasan şöle olmazmı el emegini görürüz arkadas tarzından
  • tebrikler çok güzel çalışma
  • Eline emeğine sağlık çok güzel olmuş arkadaşım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: woxed

bikaç gece fotosu ekleyelim hortumun üzerie ışıklı kablo toplama sardım.uv ler yarın gelecek sanırım

Abi nereden bulabiliriz bu dediğin bu ışıklı kabloyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRk_OyUnCu -- 13 Kasım 2007; 23:37:54 >
  • başkası yapsaydı beğenirdim ama olmamış daha güzelini yap
  • Seçkin gayet güzel olmuş modding. Bahsettiğin uygulamalarınla çok daha iyi olacağı kesin. Sonucta ter akıtma önemli. Hazır drive bay, neon kablo alıp ben mod yaptım diyen arkadaşlar feyzalsın biraz. Modding kesip biçmektir hazır kitleri takmak değil. Seçkin in çalışması da buna güzel bir örnek. Çalışmalarının devamını dilerim ;)
  • gerçekten güzel olmuş ellerine saağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuRk_OyUnCu

quote:

Orjinalden alıntı: woxed

bikaç gece fotosu ekleyelim hortumun üzerie ışıklı kablo toplama sardım.uv ler yarın gelecek sanırım

Abi nereden bulabiliriz bu dediğin bu ışıklı kabloyu

kadıköy yazıcıoğlunda
    karaköyde elektronikçilerde
    vatan bilgisayar gibi büyük pc mağazalarında..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.