Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

skyvizyon tv kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
38
Cevap
0
Favori
1.674
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1045 Mesaj
    eyvallah angel1
    |
    |
    sanırım benim sorun makineden kaynaklanıyor celeron 1000 ve 133 mhz anakart çözmede zorlanıyor ve hata veriyor yoksa herşeyi denedim kuruluma göre kurdum yanksee 1.30 kurdum ve yanksee dll yi sildim 1.31 i içine attım hortbird scan yaparken hata yaptı elle scon yaptım bulduğu kanalları cözmedi ve hata veriyor.

|
    |
    |
    |
    BİR AT YÜZÜNDEN BİR HABERCİ KAYBETTİK
    BİR HABER İLETEMEDİĞİMİZDEN SAVAŞI KAYBETTİK
  • Yarbay
    3162 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: angel1

arkadaşlar zaten var skyvisionun bunun için driverı. başın boşuna ağrımış legolas :) girinwww.skyvisiontv.com adresine, dosyalar bölümünde visiondata diye bişe var. onu indirip kurun ondan sora satellite gate kullanabilirsiniz. hade kolay gelsin

çektim hocam o dosyayı fakat hala download edemiyorum.
    |
    |
  • Binbaşı
    1385 Mesaj
    Arkadaşlar bu SkyVision'ın İstanbul Avrupa yakasında satıldığı yeri bilen var mı?
    Karşıya geçmek benim için çok zahmetli.
    |
    |
  • Binbaşı
    1045 Mesaj
    @legolas hoca tam nerede takıldığını anlamadım, ben denedim ok. yani yeni bi klasör açmadıysan o zaten diskinde açıyo ve onun içine atıyo. yani neresi olmuyo tam olarak? biraz detay versen yardımcı olmak isterim.

@aybubi ben bi araştırayım yazayım sana yarın falan. ben istanbullu diilim ama istanbula gittiğimde şöyle bi vapur sefasıyla karşıya geçtiğim zamanları özlüyorum...
    |
    |
    1 ) skyvision driver kurulu şifreli yayınlarda sorun yok.
    2 ) file grabber skynet ile de sorunum yok.
    3) satellite gate ve fdsr deneyeyim dedim olmadı ağ bağdaştırıcısı olarak tanıması lazımmış araştırdım ettim. 4)visiondata yı yükledim. satellite gate ve fdsr de ip olara 169 ile başlayan ip görünüyo fakat download falan yokdosya listesi yok. sorun 4. aşamadan itibaren başlıyo.
    |
    |
  • Yarbay
    3162 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Legolas

1 ) skyvision driver kurulu şifreli yayınlarda sorun yok.
    2 ) file grabber skynet ile de sorunum yok.
    3) satellite gate ve fdsr deneyeyim dedim olmadı ağ bağdaştırıcısı olarak tanıması lazımmış araştırdım ettim. 4)visiondata yı yükledim. satellite gate ve fdsr de ip olara 169 ile başlayan ip görünüyo fakat download falan yokdosya listesi yok. sorun 4. aşamadan itibaren başlıyo.

yok mu şimdi bunun çözümünü bilen. angel1 dremaon siz bilmiyosanız kimse yapamaz
    |
    |

• Binbaşı
    1385 Mesaj
    Ya arkadaşlar; SkyVision'ın İstanbul Avrupa yakasında satıldığı herhangi biryer bilen yok mu?
    |
    |
  • Teğmen
    221 Mesaj
    bende alcam aybubi inşallah. gold bilgisayar avrupada değilmi? öyleyse oradan alıcam, yoksa geçicem anadoluya çaresiz. araştırıyorum şu sıra. twinlnb taktım recivirımda var sistemim hazır şükür.
    |
    |
    bu arada en ucuz fiyat veren nere var bilen varmı?
    |
    |
    arkadaşlar vision dtv konusunda gelişme var, skyvision sitesine yeni visiondtv gelmiş bi deneyebilirmiyiz??
    |
    |
    aldım ben. kurdum kartı bilgisayara ama şifreli kanal olayını nası halletcez? ne lazım beyler bunun için bi yardım etsek
    |
    |
    Arkadaşım gold bilgisayardan mı aldın?
    Eğer Golddan aldıysan Avrupa yakasından mı? Nereden?
    |
    |
  • Binbaşı
    1045 Mesaj
    gold şu anda anadoluda ama avrupaya canavar bi center açıyolar yakında. avrupa istiyosan araştırdım hocam, mecidiyeköy korner bilgisayar. diğer topicte de yazdım... kolay gelsin...
    |
    |
    bende almayı düşünüyorum adanadayım bi tavsiye varmı?

@cinnet kartı heralde orijinal programıyla kurmuşsundur progdvb yada mytheatre gibi dvb programlarından birini indir. diyelimki progdvb indirdin. bazı pluginler var istediğin kanallara göre yanksee gibi. onları indirip progdvb klasörünün içine kopyalayıp yapıştır. sora izlicein kanalı açıp plugins kısmından ilgili plugin seç açılcaktır kanal.
    |
    |
    @stardust kardeş bak adamların sitesini yazdım, orda var bayi listesi.www.skyvisiontv.com oradan bakabilirsin. herşeyi devletten beklemeyelim dimi :)
    |
    |
    bu arada cinnet verdiğim adreste skyvision forum var, orada da bakabilirsin, bide indirmek istediğin dosyaları da o sitede bulabilirsin. kolay gele...
    |
    |
    dreamon dün görmemiştim diğer konuyu sora gördüm. baktım tamam varmış. sağolasın
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,357
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.