Şimdi Ara

SkyStar-2 Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    skystar2 tv-kartımı en verimli nasıl kullanabilirim?yani kullanan arkadaşlar bana ne önerirsiniz?önermeden kastım ise şu,yani motorlu çanak dahamı iyi olur,hangi şifre programları bana yardımcı olur,veya ek yazılımlar varmı,hangileri vb. şeyleri merak ediyorum.Zahmet vericem ama,kusura bakmayın..
    çok teşekkürler..

• önerim progdvb kullan biraz daha kolay
  • motorlu çanak daha iyi olmaz. ss2 motor desteklemez, sıkıntı yaşayabilirsin.progdvb slavesoulun dediği gibi kolaydır onu kullanabilirsin. şifre çözmek içinde emu yankse gibi pluginlere ihtiyacın olucak hocam.

2 yada üç çanak kullanabilirsin. tercihe göre türk kanalları için turksat1c ve diğer yabancı kanallar adult vesaire için hotbird olabilir. download da yapcam diyosan en uygun uydu eutelsat w3 dür. türksat için 90lık yeterli olur. hotbird için 120lik uygundur w3 için çok farketmez. bunlar benim tercihlerim, sen farklı bir uyduya çevirmek isteyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamon -- 22 Şubat 2005, 21:13:46 >
  • 1.5-2 metre çanak alabilirsen Astra'ya çevir. Esasında ss2motormover programıyla ss2'de motor çevirilebilir ama garanti dışı kalıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.