Şimdi Ara

Skyscraper (2018) | Dwayne Johnson - Neve Campbell

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FBI Rehine Kurtarma Takım lideri ve eski bir asker olan Will Ford artık gökdelenlerin güvenliğini değerlendirmektedir. Çin’deki görevi sırasında dünyanın en uzun ve en güvenli binası ateşler içinde kalınca tüm suç onun üzerine atılır. Artık aranan bir adam olan Will, yangının sorumlularını bularak adını temizlemeli ve binanın içinde sıkışıp kalmış olan ailesini ateş hattından kurtarmalıdır.
    Dwayne Johnson’ın başrolünde yer aldığı filmin senarist ve yönetmenliğini Rawson Marshall Thurber üstleniyor.

http://www.beyazperde.com/filmler/film-203842/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 2 Şubat 2018; 21:26:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fragman muhteşemdi
  • adam tam bir iskolik, bos gunu yok heralde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gökdelen filmi. Adamlar nereden nasıl bir senaryo görmüş ve yakalamışlar, helal olsun dedirtti. Böyle işleri seviyorum. Teaser beni biraz heyecanlandırdı. Merakla bekliyorum.

Bu arada kadroda Scream serisinden tanıdığımız Neve Campbell da yer alıyor görünüyor. Ne zamandır kendisinin yüzünü göremiyorduk, iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 2 Şubat 2018; 18:36:26 >
  • Adam gökdelenden gökdelene atlıyor. Şimdi gel de bu adamı ciddiye al.
  • Tam bir malum ortama düşünce izlenecek film.
  • Dwayne Johnson'ın izle-geç filmlerinden bir tanesi daha geliyor gibi duruyor.
    Yılda kaç yapımda oynuyor bu adam diğer arkadaşlarında dediği gibi boş günü yok bütün projeleri değerlendiriyor.
  • akıyor maşallah
  • 1990'larda Amerikan aksiyon sinemasının vazgeçilmez senaryolarından. Gemi, gökdelen yada treni basan teröristlerle mücadele eden ana karakter. Herşeye rağmen zevkli oluyor bu filmler, nostalji mode on.
  • Filmleri karıştırıp arabayla atlamasın da gökdelene . Yazık adam takip edemiyordur da hangi filmde oynadığını.

• yine mi Dwayne Johnson. yahu daha 2 hafta once Vizyona giren Rampage de oynamadi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

yine mi Dwayne Johnson. yahu daha 2 hafta once Vizyona giren Rampage de oynamadi mi ?
    adam kral ve her rolün hakkını veriyor

bu film de baya iyi gözüküyor
  • Skyscraper (2018) | Dwayne Johnson - Neve Campbell

Skyscraper (2018) | Dwayne Johnson - Neve Campbell
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• gidelim mi sizce nedersiniz? bu tarz filmlri evde izlerdik hep

en son 2 gittiğimiz infiniyt war ve jurasic world filmleriydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemall92

gidelim mi sizce nedersiniz? bu tarz filmlri evde izlerdik hep

en son 2 gittiğimiz infiniyt war ve jurasic world filmleriydi
    Son gittiğiniz 2 filme bakarak söylüyorum gitmeyin. Evde izleyin paranızıda Mission: Impossible: Fallout'a saklayın.
  • Daha iyi bir senaryo olabilirdi. 3D izlemeyecek iseniz bence çok da sinemada izlemenize gerek yok. Dwayne Johnson performansına tabi ki lafım olamaz, genel olarak konu çok kopuk.
  • Flimden yeni çıktım

Çerezlik bi flim.vizyonda zaten çok alternatif yok

Dwayne reis vücudum deforme olmadan ne kazansam kardir diyor.

• Dwayne Johnson reis çerezlik seri film üretmeye devam ediyor.
    Bu filmi afişi filmden daha çok konuşuldu desek yeridir herhalde.
  • Film benim de dikkatimi cezbetti, sanırım kostümlü süper kahraman filmleri yerine daha çok günlük hayat ağırlıklı filmler merak uyandırıyor bizim gibi takipçilerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.