Şimdi Ara

SKYRIM - Stormcloaks mı yoksa İmperial Legion mu? (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
9
Favori
90.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Stormcloack a katılmayın.Aklıma gelen sebepleri.
    Kendisi thalmor tarafından kullanılıyor thalmor elçiliğine girdiğinizde görev sırasında onun hakkında yazılmış bir kitap bulabilirsiniz.(tabi ulfrick bunu bilmiyor bana göre.)
    Skyrim belongs to the nords olayı tamamen safsata eğer ilk gelenlerse skyrim in sahipleri snow elfler yani yozlaşmamış falmerlar olmalı.Ulfrick sadece nordları düşünüyor arkadaşlar.Diğer ırklar ipinde değil adamın.Nord olmama rağmen ulfrickten tiksiniyorum.
    Hani ulfrick diyordu ya talos a ibadet etmemizi yasakladılar.Gidin madanach a sorun bakalım.Forswornlar onlarında ibadet etmesini yasakladı bu nordlar.Hapse attılar işkence çektirdiler.
    Alduin i öldürme görevinde sovngarde da ulfrick i öldürdüyseniz eğer kendisi köşe bucak alduin den kaçıyor ruhunu kurtarmak için ve şöyle diyor.Hepsi boşa o kadar kan o kadar ölüm hepsi alduin i beslemek içindi.
    Ulfrick only care about ulfrick.
    Ve son olarak Skyrim in ulu Kral'ı BRİGHTLORD yani namı diğer last dragonborn olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brightlord -- 27 Temmuz 2015; 12:25:27 >

• brightlord kullanıcısına yanıt
    Last dragonborn high king degil, emperor olmali.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

o da iş görür. :D
    Bir de bir şey geldi aklıma dün görev yaparken.Old Hroldan da bir hayalet buldum bana hjalti diyordu.Tiber septim'in adlarından biri.Aklıma şunu getirdi.Avatardaki gibi.(last airbender)Dragonbornların ruhları birbirine bağlı galiba.Yani tiber septimden bir parça last dragonbornda da var tabi bu benim görüşüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brightlord -- 29 Temmuz 2015; 20:41:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brightlord

quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

o da iş görür. :D
    Bir de bir şey geldi aklıma dün görev yaparken.Old Hroldan da bir hayalet buldum bana hjalti diyordu.Tiber septim'in adlarından biri.Aklıma şunu getirdi.Avatardaki gibi.(last airbender)Dragonbornların ruhları birbirine bağlı galiba.Yani tiber septimden bir parça last dragonbornda da var tabi bu benim görüşüm.

Oyle bir sey oldugunu pek sanmiyorum Emin degilim acikcasi

• Hayır avatardaki gibi bir olay yok.Avatardaki bağ çok daha derin bir bağ dragonbornun ataları ile bir bağı var fakat avatardaki gibi değil.Birde sana Hjalti demesinin sebebi tiber septime olan saygısında sana değil yani sen orda sadece bir araçsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56D7221EF -- 29 Temmuz 2015; 21:39:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian One

Hayır avatardaki gibi bir olay yok.Avatardaki bağ çok daha derin bir bağ dragonbornun ataları ile bir bağı var fakat avatardaki gibi değil.Birde sana Hjalti demesinin sebebi tiber septime olan saygısında sana değil yani sen orda sadece bir araçsın

Bir bag var ama yani

• sana fos ro dah çekiyorum öyleyse. :D
    I got to thinking… maybe i’m the Dragonborn and I just don’t know it yet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brightlord -- 7 Ağustos 2015; 16:14:58 >
  • All Hail The King kullanıcısına yanıt
    4 sene sonra okuyorum mesajını İmperial bildiğin Roma İmparatorluğu...
  • Oyuna tekrar başladım bazı yerleri unutmusum ilk oynayisimda alduini oldurup birakmistim derslerime daha çok odaklanmak için neysee ben imparatorluk yanında oldum isyancıları kesip dogruyorum bakalım nereye kadar gidecek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stormcloaks ı sevmem şerefsiz ırkçı insanlardır ney miş skyrim kuzeylilerindir ve bir orman elfi olarak YAŞASIN İMPARATORLUK
  • Birde aklıma gelmişken bir insana tapılmaz
  • Senin halkından insanları evinden alıp idam edecekler sen ses çıkarmayacaksın üstüne imparatorum diyeceksin acımadım gebertdim zaten herifi Her zaman kuzey hem Got da hem Skyrim de
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus56845975

Birde aklıma gelmişken bir insana tapılmaz

Talos tanrıdır, onların taktığı bir lakap değil, tanrı olarak kabul ediliyor diğer tanrılar içinde de.
  • Tanrı olmasa zaten nasıl buff verecek
  • Tabiki Stormcloaks!
  • İmparatorluk da çökerse men lerin sonu gelir tabikide imparatorluk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Royal Flush -- 19 Ağustos 2016; 2:53:24 >
  • Kuzeyliler diyo inancımızı engelliyolar lan siz niye yeminlilere öyle yaptınız sonra size yapıldı

SKYRİM HERKESİNDİR
  • Ben valla 22 lvllerdeyim onume gelen her gorevi yapiom gorevde cikti okumadan gectim ev aldiydim whiterunedan eve gidem dedim bi baktim haritada white rune gozukmuo hemen gittim saldirilcakmis aldim bende dogrumu yaptim bilmiyorum ana gorevden pek ilerlemiyorum bi el atarsaniz sevinirim

• Ezik bir imparatorluk gördüm rüyamda
    Fasık lejyonlular keçeden tabutta
    Doğrarken ciğerim doldu bir anda
    Çürük imparatorluk askeri kokusuyla
    Affet bu gece katletmek istedim
    Krallığa isyan etmek istedim
    General Tullius'u çok özledim

-ulfric stormcloak
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Nasılsınız hocam? Türkçe yamayla baştan oynamanız yok mu oyunu

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.