Şimdi Ara

Skype Meet Now özelliği Zoom’a rakip oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Koronavirüs salgını nedeniyle insanların evden çalışmaya başlaması görüntülü görüşme uygulamalarına olan talebi adeta patlattı. Başta Zoom uygulaması olmak üzere Hangouts ve Microsoft Teams gibi pek çok platform revaçta. Skype de rekabette geri kalmak istemiyor.

Skype Meet Now neler sunuyor?

Yeni tanıtılan Skype Meet Now özelliği kullanıcıların hızlı bir şekilde görüntülü görüşme başlatmasını ve yine kullanıcıların çok hızlı bir şekilde bu görüşmeye katılmasını sağlayacak.

Ayrıca Bkz.Fitbit Charge 4 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Microsoft’un açıklamalarına göre kullanıcılar sadece 3 tıklama ile görüntülü görüşme başlatabiliyor. Bunun için Skype uygulamasının yüklü olmasına gerek yok. Web uygulaması üzerinden de sohbet başlatmak mümkün. Kullanıcı isterse linki kopyalıyor isterse paylaşma seçenekleri arasından farklı platformlara gönderebiliyor.

Görüşmeye katılmak isteyenlerin ise yine uygulama kurmasına gerek yok. Ekstra olarak Skype hesabına giriş yapmasına da gerek yok. Linke tıkladıktan sonra görüşmeye ziyaretçi olarak dahil olabiliyor. Skype Meet Now için kullanıcıların Chrome veya Edge tarayıcısına sahip olması gerek.

• ben zaten aktif bir zoom kullanısıydım ancak skıpa daha fazla güveniyorum bence skıpe daha başarılı olabilir

• Boyle buyuk bir firma bunu daha once yapmaliydi. Boyle buyuk bir firma boyle bir firsati nasil kacirir.

• 3 gün önce kullandım. Bence gayet güzel olmuş beğendim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aynı pc de skype'ta coşan fan, zoom'da hiç ses çıkarmıyor. sykpe arka planda ne çalışıtırıyorsa artık zoom kadar hafif ve stabil değil.

• Skype'ın olduğu yerde Zoom anca yerleri süpürür.

• skype çok kaliteli yaa. zoom yetişemez
  • Güzel haber, umarım en kısa sürede gelir. Zoom'un sunduğu özellikleri sunarsa çoğu kişi tercih edecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.