Şimdi Ara

skype kota sorunu hakkında...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar arkadaşlar.. ttnet kullanıcısıyım.. bikaç ay önceye kadar 4 gb olan paketi kullnıyordum ama bana ttnet kurulduğundan beri hiç dedikleri fiyat gelmedi o da ayrı bir mesele... (kota muhabbetine çok çok çok dikkat ettiğim halde, geçmemeye çalıştığım hata geçmediğim halde)
    neyse geçen ay net12 paketine geçiş yaptım..dedim hem kota barajı fazla olsun falan filan belki dedim az gelir artık.. 6 aylık bir kampanyadan bahsettiler telefonda işte 44 yerine aylık, 6 ay boyunca 22 tl falan ödenecek falan filan... iyi tamam dedim.. bu ayda kontrol ediyorum yine kotayıda geçmemişim...youtube'dan bilmem nerden video indirdiğim, HD wallpaper'lar indirdiğim sonuç olarak bişey indirdiğim yok... annemler skypla görüşme yapıyolar o bu kadar etkiler mi ya kafayı yicem 22 gelmesi gerekirken her ay olduğu gibi 78 tl para geldi yine kotaya bakıyorum geçmemişim hatta 4-5 GB daha yerim var yani gelen faturaya bak! o kadarda dikkat ettiğim halde...
    bi sorumda şu arkadaşlar, skype ev tel veya cep tel muhabbeti gibimi.. yani ben aramadım atıyorum ablam aradı kota onamı işler o aradığı için.. yani olucak gibi değil ya ttnet'i aradığımda da inanın açıklamalar hiç açıklayıcı değil, konuşuyolar bişeyler ama müşteri hizmetleri temsilcisi ne dediğini kendide bilmiyor gibi bişey... yorumu olucak arkadaşlar bilgilerini paylaşırlarsa inanın çok sevinicem.. iyi forumlar arkadaşlar... kolay gelsin
    saygılar.....

• ablanda arasa sende arasan kota ikinizede işler müşteri hizmetlerini ara sor faturamın içeriğini açıklarmısınız de yani söylede diyebilirsin "faturamdaki ücretleri açıklarmısınız "
  • walla ozan kardeşim sordum ama dediğim gibi kendileride bişiler saçmalıyorlar..
    dediğin gibimi gerçekten ama ne saçmalıktır ya onlar arıyo kota banada işliyo... bu ne abicim ne saçmalıktır.. bir dünya para geliyo... biyere girdiğim yok, indirdiğim yok, ettiğim yok... filmlerimde bi dünya seri var takıp seyrediyorum, parçalarım zaten pcde kayıtlı, e zaten facebookta kullanmıyorum... sonuç olarak hiç bişi yaptığım yok bi dünya paralar geliyo yazık resmen yazık !
  • aynı sorun bendede var 3 tane fim indirdim mp4 formatında 10 tane müzik,biraz video ama bi baktım 30 gb dedim imkansız 30 gb indirme yapmam hadi onu bıraktım 1,8 gb upload yapmışım.o ayrı bir imkansızlık ne resim nede video yükledim nete tuhaf şeyler dönüyor anlamış değilim.netlimitsiz tarifesinde olmasam defalarca arardım.+ biraz önce aradım ttnet i hızımı 1mbit düşürdüler 5 oldu ya yemin ederim içimden nasıl sövüyorum aradığıma pişman ediyorlar.illa yanlış bilgi verip evime kadar bir teknisyen getirip uğraştır diyor şeytan...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.