Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Skype'in WP8 uygulaması güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Skype'in WP8 uygulaması güncellendi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    28802 Mesaj

Windows Phone 8 işletim sistemine sahip akıllı cep telefonları üzerinde görüntülü ve metin tabanlı sohbet edilmesine imkan tanıyan popüler Skype uygulaması, yeni özelliklerle 2.13 sürümüne güncellendi.

Yayınlanan yeni güncelleme ile eskiye oranla çok daha hızlı şekilde açılmaya başlayan Skype, anlık mesajlaşma içerisine getirilen kopyala yapıştır desteğiyle de daha etkili bir kullanım yapısı ortaya koymaya başladı. Aynı zamanda bünyesine "high contrast" modu dahil edilen uygulama, genel olarak birçok geliştirmeye ve hata çözümüne de kavuşmuş durumda.

Ücretsiz olarak sunulan Skype WP8 uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Kaynak:http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/skype/c3f8e570-68b3-4d6a-bdbb-c0a3f4360a51

|
    |

• Yarbay
    7926 Mesaj
    Bir durun ya, telefonda minion rush iniyor gdr3 beta Update yapıyorum + 11 uygulama güncellemesi bunu da yaparsam wifi çöker

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: TurboCore

Bir durun ya, telefonda minion rush iniyor gdr3 beta Update yapıyorum + 11 uygulama güncellemesi bunu da yaparsam wifi çöker

Millet seni seri eksiliyor

-rds
  • Yarbay
    7926 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hi Guy

quote:

Umrumda değil

• Yarbay
    2578 Mesaj
    iki tane uygulama var zaten. birisine güncelleme gelince haber oıluyor ister istemez
    |
    |

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 - LTE [ N9005 ]
    • Üretim Planlama Mühendisi • FENERBAHÇE • Polonya-Erasmus • Asus N55S Kullanıcısı •
    Şimdi Çatı Katında İnziva VaktiHer aradığınızı bulabileceğiniz mükemmel bir site • Online Gamer •
    Hey sen! Üşengeç değilsin, sadece mutsuzsun ve mutsuz insanlarda yorgun olur. Hiçbirşey yapmak istemezler...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hi Guy

quote:

Umrumda değil

Bi kerede ben eksileyem o zaman

-rds

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.