Şimdi Ara

skype açamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    kısa ve öz resimden gerisi yok işte !

skype açamıyorum

• Programı kaldırıp tekrar yükler misiniz bilgisayarınıza...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaptım bir şey değişmedi
  • * Siyah Beyaz sıkıcı format yerine 700 den fazla 11 ayrı dildeki şablonu kullanarak profesyonel kaitede videolu mailler hazırlayabilirsiniz

*Ek gelir olarak da kullanabileceginiz harika bir ürün haftalık 500 dolar ile 5000 dolar kazanç imkanı.

* Tek tıklama ile binlerce kişiye gönderilebilen mailler ile gerçek zamanlı bir raporlama yapabilirsiniz.Hangi maili kim açmış ve kaç kere izlemiş rapor olarak size anında gelecektir.

* Gönderdiğiniz video mail sürekli karşı tarafın gelen kutusuna düşecektir.

* Mail indirilmeye gerek olmadan tek tıklama ile izlenebilecektir.

* Size ya da şirketinize özel tasarım kullanarak özel logolar üretebilirsiniz.

* Size çok yüksek bir tıklama dönüşüm oranı sağlayacaktır.

* Turizm , Emlak vb. sektörler ,Eğitim duyuruları , ürün tanıtımları , müşteri memnuniyetleri , özel tebrikler , kişisel kutlamalar , ticaretle uğraşan her kesim tarafından çok büyük bir ilgi görmektedir.
    Her gün 15.00 ve 21.00 da canlı toplantımıza katılın

• Hocam sürüm farkından benzerini yaşamıştım... siteden son sürüm çekerseniz sorun kalmıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TürkDeveloper

Hocam sürüm farkından benzerini yaşamıştım... siteden son sürüm çekerseniz sorun kalmıyordu.

sitedeki son sürüm olsa da bende de öyle bir sorun var.live hesabım ile giriş yapacağım bölge grünmüyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.