Şimdi Ara

SkyForge yeni Sci-fi mmorpg (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
3
Favori
18.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hopelesscase

İyi de oyunun p2w olması oyunu bırakmak için yeterince büyük bir neden.Tamam krediye çevrileceğini bilmiyordum diğer arkadaş da söyledikten sonra zaten günlük ödülleri kaçırmadan devam ettim.Muhtemelen casual olarak da olsa devam ederim.

Tabiki para kazanacaklar.Ama f2p yapıyorsan para kazanacağın şeyler biraz daha farklı olmalı.Premium sistemi mesela uygun p2w değil bu sistem.Ama para verip sınırsız upgrade yapabiliyorsan oyun p2we dönüyor.Eğer bu durumda da zarar ediyorsanız b2p her zaman güzel çözümdür.

Oyuna nefret kusmadım zaten oyun hoşuma gitti konusu olsun özellikleri olsun atmosferi olsun.

Ether slotlar sınırsız upgrade edilebilen slotlar değiller... Doğru, ben de isterdim ki sadece kozmetik/mount gibi şeylerden gelir elde etmek istesinler lakin oyunun yapısı itibariyle çoğu mmo oyuncusuna hitap etmeyeceğini bildikleri için olsa gerek, insanları bazı yerlerde ufak ödeme yapmaya veya oyunu hardcore şekilde oynamaya mecbur bırakmışlar... Onlardan biri olan ether slotları da ilerki patchlerde kaldırıyorlar dediğimiz gibi.

• IGN Jelly Kuhlo. Pantheona davet edin, ekleyin arkadaş olalım vs. İyi eğlenceler :)
  • Oyunu kötüleyenlere sözüm;

1. Oyun pw2 kesinlikle değildir.
    2. 3K prestij yapıp beğenmedim diyenler, oyun 15k prestijde başlıyor ve güzelleşiyor. Biraz emek verinde ondan sonra kötüleyin!
    3. Oyun BETA'da, bunu aklınızdan çıkarmayın.
  • _Beramus_ kullanıcısına yanıt
    Slayer açtım 3.5k prestij yaptım oyuna günde max 1-2 saat katlanabiliyorum çok sıkıcı geliyor herkese hitap etmiyor.Wow da da zindan var ama beni sıkmıyordu oynarken.
  • Oyun güzel.Girin oynayın.Bakmayın milletin lafına.
  • Bu arada "class açmak zor" gibisinden yorum yapıp, class olaylarını p2w'e bağlamaya çalışanlar için bi ss koyuyorum, 20 gündür oynadığım account, founder pack olduğundan gunnerla berserker'ı saymazsak 20 günde 6 class açtım, 3 class'ı komple fulledim, 1 tanesi(alchemist) fullenmek üzere. Prestige de 27K oldu hemen hemen. Founder pack'in getirdiği "kolaylıklardan" ötürü de değil, gördüğünüz üzere founder pack'in hediyesi olan 40000 argent hala olduğu gibi duruyor ve necroyu fullediğimden beri necroyla oynuyorum. Bazı kişiler de pvpde founder pack'in ve collectors editionun açtığı classların op'liğinden bahsederer, onlar için de bir kaç ss koyuyorum. Kısacası bu oyun oynayana ve oynayabilene güzel...
     SkyForge yeni Sci-fi mmorpg SkyForge yeni Sci-fi mmorpg SkyForge yeni Sci-fi mmorpg SkyForge yeni Sci-fi mmorpg

• Valla kim ne derse desin çook uzun bir aradan sonra zevkle oynadığım tek mmorpg kasmaktan sıkılırsam pvp giriyorum arada dota 2 cod takılıyorum hem öyle eski kafa oyunlar gibi ömür harcamak gerekmiyor para harcayanla harcamayan arasındada aşırı bir fark yok/pvp de hiç yok) sonuçta sınır var herkes sınıra gelince mecbur 1hafta bekliyor kesinlikle tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Northerion -- 24 Ağustos 2015; 6:07:54 >
  • God mod açtık ama faith nereden bulacaz
  • o değilde aşırı zor yapmışlar.Bir bölüme giriyosun very easy diyor,daha ilk boss tank'a tek atıyor.Bence gereksiz bi zorluk var.Yani her mobun skillerinden kaçmak lazım hepsinin ayrı bi özelliği var tamamda,birinden kaçamadınmı bitti.
  • Bossların öğrendiğin zaman çok kolay geliyor büyük zindanlar hariç
  • dante87 kullanıcısına yanıt
    Genelde sıkıntı 5 kişilik zindanlarda oluyor zaten.
  • onlar zor baya işini bilen bir takım lazım mecbur olmadıkça girmiyorum ben özellikle hespilon bu ara baya sıkıntı
  • Hala oynayan var mı arkadaşlar?
  • Pingu kullanıcısına yanıt
    Evet biz Black Label Man olarak oynuyoruz, bize katılmak istersen Buradan başvuru yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Beramus_

Evet biz Black Label Man olarak oynuyoruz, bize katılmak istersen Buradan başvuru yapabilirsin.

5 gün TS grubuna girdim ama yazmama ragmen kimse benimle ilgilenmedi. :) Neyse Sci fi tarzını pek sevemedim şimdi EOS ya da CABAL2 ye yönelme durumundayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pingu

quote:

5 gün TS grubuna girdim ama yazmama ragmen kimse benimle ilgilenmedi. :) Neyse Sci fi tarzını pek sevemedim şimdi EOS ya da CABAL2 ye yönelme durumundayım.

EOS ve CABAL 2 ikiside berbat oyunlar. özellikle CABAL 2 intihar sebebi hiç bir yenilik sunmuyor. neden çıkartıldı onuda anlamış değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: limon2015

quote:

quote:

EOS ve CABAL 2 ikiside berbat oyunlar. özellikle CABAL 2 intihar sebebi hiç bir yenilik sunmuyor. neden çıkartıldı onuda anlamış değilim.

Aynen baktıgım yorumlardan onu anladım zaten :D EOS u düşünüyorum ama bilmiyorum hocam ya düzgün bi MMO bulamadım acıkcası. Önceleri çıktığından beri Silkroad oynuyordum fanlık mı olur bilmem ama Silkroad dan sonra düzgün bi MMO ya denk gelmedim. (Tera hariç.) :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen baktıgım yorumlardan onu anladım zaten :D EOS u düşünüyorum ama bilmiyorum hocam ya düzgün bi MMO bulamadım acıkcası. Önceleri çıktığından beri Silkroad oynuyordum fanlık mı olur bilmem ama Silkroad dan sonra düzgün bi MMO ya denk gelmedim. (Tera hariç.) :)

Free arıyorsan. Aion deneyebilirsin. Tera kadar iyidir. Wildstar var free olcak ama oda sci-fi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 2 Eylül 2015; 14:06:23 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Free arıyorsan. Aion deneyebilirsin. Tera kadar iyidir. Wildstar var free olcak ama oda sci-fi

Aoion da çoğu şey gold üyelik istiyordu ondan gerek yok. :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aoion da çoğu şey gold üyelik istiyordu ondan gerek yok. :)

gold 1 kere alıosun sonraki aylar kendi oyun paranla satın alabiliosun. yani 1 kereliğine 10 tl veriosun okadar

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.