Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sky Star 2.6d kartim var ama Görün tü ve ses...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Sky Star 2.6d kartim var ama Görün tü ve ses...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    700 Mesaj
    Görüntü ile ses aynı değil ses görüntüden önce geliyor ses geldikten sonra adamların ağzı oynuyo neden oluyo anlamadım bunun bi ayarı var mı???

|
    |
    i7 6700k - Asus Maximus Viii Ranger pioneer vsx329 indina nota 5.0 set DDR4 kingston hyperx 2400mhz 2x8 - Asus Rx 480 Samsung HD502HJ 500 sandisk ultra 240 gb sdd - ASUS MG279Q - XIGMATEK PANTHEON BLACK EDITION 750w high power 80 Lenovo Y510
  • Yüzbaşı
    700 Mesaj
    Nerden olcak o :D Biraz acemiyimde..
    |
    |
    i7 6700k - Asus Maximus Viii Ranger pioneer vsx329 indina nota 5.0 set DDR4 kingston hyperx 2400mhz 2x8 - Asus Rx 480 Samsung HD502HJ 500 sandisk ultra 240 gb sdd - ASUS MG279Q - XIGMATEK PANTHEON BLACK EDITION 750w high power 80 Lenovo Y510
  • Onbaşı
    33 Mesaj
    kardes sen prog dvbyi ve kartı tekrar yukleme yap kartı tanıttıktan sonra yuklenen ayarlar normalde gecerlı ayaralar ama bazı kartlarda bu sorun cıkabılıyor.bu senın sorunun cozumu sana kartı alırken verılen kucuk kıtapcıgın ıcınde dıkkat dıyerek anlatayıyor eger efeck lerın sanıyesıne dokunursan goruntu tam esıtlenmeyebılır yazıyor sayfa 29 da.ama progdvb den baskasını kullandıgında bende kumanda yı kullanamıyorum onu bır turlu yapamadım yanlız kendı programında calısıyor arkadalar buna bı care..kendı yazılımında kumanda calısıyor ama progdcb de calısmıyor
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.